Burcu Özberk'ten yeni dizi Kimsesizler'le ilgili çok özel açıklamalar!

Afilli Aşk dizisiyle dikkat çeken güzel oyuncu Burcu Özberk, yeni sezonda çok farklı bir diziyle ekranlarda olacak. Özberk'ten yeni dizi Kimsesizler'le ilgili çok özel açıklamalar

Afili Aşk 30. Bölüm izle

Afili Aşk 30. bölüm izle; Afili Aşk dizisinin 30. bölümünde neler yaşanacak? Boşanma davasına çıkacak olan Kerem ve Ayşe boşanıyor mu?

Afili Aşk dizisinin oyuncuları hangi yarışma programına katıldı?

Afilli Aşk dizisinin oyuncuları sevilen ve ilgi ile takip edilen o yarışma programına katıldı. Afilli Aşk'ın güzel oyuncusu o fotoğrafı paylaştı. Detaylar haberimizde...

Afilli Aşk 10 bölüm fragmanından görüntüler.. Kerem matematik hocasını görünce çıldırıyor!

Kanal D ekranlarında yaz fırtınası estiren Afilli Aşk'ın bu haftaki bölümünü yani 10. bölüm fragmanı yayına girdi.10. bölümde, Kerem arkadaşı Ayşe için hoca arayışındadır.

Erkenci Kuş'a iki büyük rakip!

Sevilen dizi Erkenci Kuş'a bu yaz sezonunda iki sıkı rakip geliyor. Aynı formatta olacak iki yeni dizi Erkenci Kuş'un düşüş yaşamasına neden olacak mı?

Kanal D'den çok konuşulacak bir dizi daha! 'Afili Aşk' geliyor!

Kanal D yaz dizisi olarak ekranlara getirmeye hazırladığı Afilli Aşk dizisi için tanıtım klibi hazırladı. Afilli Aşk yaza aylarına damga vuracak gibi duruyor.

Afilli Aşk dizisi Samet (Ozan Dağgez) kimdir?

Afilli Aşk dizisi yaz aylarından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizide Samet karakterini Ozan Dağgez canlandıracak. Samet (Ozan Dağgez) kimdir?

Afilli Aşk dizisi Ayça (Zeynep Tuğçe Bayat) kimdir?

Afilli Aşk dizisi yaz aylarından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizide Ayça karakterini Zeynep Tuğçe Bayat canlandıracak. Ayça (Zeynep Tuğçe Bayat) kimdir?

Afilli Aşk dizisi Kerem Yiğiter (Çağlar Ertuğrul) kimdir?

Afilli Aşk dizisi yaz aylarından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizide Kerem Yiğiter karakterini Çağlar Ertuğrul canlandıracak. Kerem Yiğiter (Çağlar Ertuğrul) kimdir?

Afilli Aşk Ayşe Yılmaz (Burcu Özberk) Kimdir?

Ekranlara gelmek için sabırsızlanan yeni dizi Afilli Aşk Ayşe Yılmaz kimdir? Ayşe Yılmaz gerçek adı nedir? Ayşe Yılmaz (Burcu Özberk) kimdir?

Afilli Aşk dizisi Sertaç (Serkay Tütüncü) kimdir?

Survivor programıyla birlikte tanınırlık kazanan Serkay Tütüncü, Afilli Aşk dizisinde rol alacak. Serkay Tütüncü kimdir?