Filminin Başarısına Ulaşamadı! Ah Nerede Final Yapıyor

Yaz dizileri arasında en büyük iddiaya sahip olan ve Türk Sineması’nın en beğenilen filmlerinden Ah Nerede’den uyarlanan Ah Nerede dizisi erken final yapıyor.

Ah Nerede Dizisinin Yayın Günü Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ah Nerede filminden uyarlanan Ah Nerede dizisinin merakla beklenen yayın tarihi belli oldu.

Star Tv’nin yeni dizisi Ah Nerede’nin afişi yayınlandı

Renkli hikayesi ve nostaljik dünyasıyla yaz sezonunda yayınlanacak olan ‘Ah Nerede’nin afişi yayınlandı Ferit ve Zehra'nın gençlik aşklarını anlatan Ah Nerede yakında Star Tv'de

Ah Nerede dizisine 4 yeni oyuncu katıldı

Merakla beklenen Yeşilçam uyarlaması dizi Ah Nerede oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ah Nerede oyuncu kadrosunda yaşanan değişiklik sonrası 4 oyuncu daha kadroya dahil oldu.

Ah Nerede Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve Onuncu Ev tarafından hazırlanan Ah Nerede dizisinin ilk fragmanı kanalda yayınlanmaya başlandı.

Ah Nerede Dizisinde Deprem! 4 Oyuncu Ayrıldı

10. Ev tarafından Ah Nerede Filminden uyarlanan Ah Nerede dizisinde son anda kadroda yer alan dört oyuncu yapımcı kararıyla kadrodan çıkarıldı.

Ah Nerede Dizisinde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun Halefleri Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve 1975 yılı yapımı Ah Nerede Filminden uyarlanan dizinin başrol oyuncuları belli oldu.

Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun başrol oynadığı 1975 yapımı Ah Nerede filmi Star Tv’de dizi olarak ekrana geliyor. Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Ah Nerede Dizisinde Hulusi Kentmen'i Oynayacak İsim Belli Oldu

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden Ah Nerede’nin dizi versiyonunda Ünlü isim Hulusi Kentmen’i canlandıracak oyuncu belli oldu!

Yeşilçam hayranlarına müjde efsane film Ah Nerede dizi oluyor!

Yeşilçam hayranlarına müjde geldi. Senaryo çalışmaları başlayan ve haziran ayında yaz dizisi olarak planlanan Ah Nerede dizisinin yapımcılığını Onuncu Ev üstlendi