Necip Memili sürpriz bir karakterle dönüyor

Dizi ve sinema filmlerinin sevilen ve başarılı oyuncularından Necip Memili başkan filminin ardından yeni bir filmle daha setlere çıkıyor.

Tarzan Çizgi romanı film oluyor

Bir zamanların en çok okunan ve beğenilen çizgi karakterlerinden olan Arap Kadri ve Tarzan hikayesi beyaz perdeye taşınıyor.

Özge Borak ayıp olmasın diye eski eşinden boşanmamış!

Özge Borak:" Eski evliliklerime de gidebiliriz, doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim, ama ayıp olmasın ya şimdi o kadar da adım attık… "

Ahmet Mümtaz Taylan Kübra dizisinde

Afşin Kum'un romanından uyarlanan Netflix'in iddialı dizisi Kübra'nın çekimleri devam ediyor.Dizinin oyuncu kadrosuna deneyimli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan dahil oldu. 

3 ay önce kroner by-pass ameliyatı olan Ahmet Mümtaz Taylan’dan sevindiren haber

Ahmet Mümtaz Taylan : "Geçmiş olsun temennileriniz için kalpten (artık by-pass garantili ) teşekkür ederim . O fasıl bitti . İşimdeyim , gücümdeyim . "

Şahsiyet dizisinde sürpriz değişiklik!

Başrolleri Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Nergis Öztürk ve Recep Usta'nın paylaştığı Şahsiyet dizisinde sürpriz değişiklik yapıldı.Ahmet Taylan diziye veda etti.

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ameliyat olacak

Dizi ve film dünyasının ünlü isimlerinden olan Ahmet Mümtaz Taylan’ın hafta başında büyük bir kalp ameliyatı olacağı öğrenildi.

NTV’den 3 Yeni Program, 3 Bomba İsim!

NTV’den program atılımı! Yeni sezon için 3 ünlü isim NTV’de 3 yeni program hazırlığı yapıyor. Talk Show formatında izleyici ile buluşacak üç yeni program geliyor. İşte detaylar

Ahmet Mümtaz Taylan Cengiz Bozkurt Hakkında Ne Dedi?

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan uzun zamandır küs olduğunun iddia edildiği oyuncu arkadaşı Cengiz Bozkurt hakkında açıklamalarda bulundu.

Leyla ile Mecnun setinde olay! Ahmet Mümtaz Taylan sette kriz çıkardı

Yeniden çekilmeye başlanan Leyla ile Mecnun dizisinde olaylar bitmiyor. İddiaya göre Ahmet Mümtaz Taylan sette kriz çıkardı ve çalışanlara zor anlar yaşattı.

Mevlana Dizisinde Flaş Ayrılık

Köprü Film tarafından TRT Dijital için hazırlıkları süren Mevlana Dizisinde rol alacağı açıklanan Timuçin Esen’in diziden ayrıldığı öğrenildi.

Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu

Yeni dizi Aziz'de Murat Yıldırım'ın partneri merak ediliyordu. Aziz'le anlaşan güzel oyuncu yeni sezonda ekranda olacak. Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu.

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı

Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan Aziz dizisinin kadrosu genişliyor. Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı.

Leyla ile Mecnun Başlıyor mu?

Bir dönem TRT 1ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük sevgisini kazanan Leyla İle Mecnun dizisi yeniden mi başlıyor. Dizide rol alan usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan açıkladı.

Acun Ilıcalı Leyla ile Mecnun dizisinin haklarını satın aldı

Medya patronu Acun Ilıcalı'dan yeni hamle geldi. Acun Ilıcalı Leyla ile Mecnun dizisinin haklarını satın aldı. Fenomen dizi Leyla İle Mecnun yeniden çekilecek.

Alef dizisi Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) kimdir?

BluTV ve FX'in yeni dizisi Alef'te Settar karakterini canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan oyunculuğuyla dikkat çekti. Alef dizisi Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) kimdir?