Bir Küçük Gün Işığı 20. bölüm izle

Bir Küçük Gün Işığı 20. bölüm izle; Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 20. yeni bölümü ile herkesi ekranları başına kilitleyecek.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Yeni Oyuncu

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadrosuna genç ve güzel oyuncu Melis Gürhan Yasemin olarak dahil oldu.

'Bir Küçük Gün Işığı' kadrosuna damgasını vuracak o isim!

ATV ekranlarının başarılı yapımları arasında yer alan Bir Küçük Gün Işığı dizisi kadrosuna yepyeni bir oyuncu dahil etti. İşte o isim..

Eda Özerkan Bir küçük günışığı dizisinde

Atv'nin yeni ve başarılı dizi Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Eda Özerkan Feraye karakteri olarak dahil oldu.

Arkadaşının öldüğünü unutan Esra Dermancıoğlu alay konusu oldu

Esra Dermancıoğlu erken bunama belirtileri göstermeye başladı. Çok yakın arkadaşı Civan Canova'nın öldüğünü unutan oyuncu sette aylar önce ölen arkadaşını arayınca madara oldu

Berk Oktay 'Yılın Ekran Yüzü' seçildi

Bir Küçük Gün Işığı'nın başrol oyuncusu Berk Oktay, başarılarına yenisini ekliyor Ünlü oyuncu GQ Türkiye Man Of The Year Ödülleri’nde “Yılın Ekran Yüzü” ödülüne layık görüldü

Şeyma Korkmaz’ın yeni projesi belli oldu

3 yılın reyting şampiyonu Kuruluş Osman’da Mari karakterine hayat veren Şeyma Korkmaz, senaryo gereği diziden ayrıldı Genç oyuncunun yeni projesi belli oldu

Bir Küçük Gün Işığı dizisinden ilk kareler!

'Bir Küçük Gün Işığı' dizisinin okuma provaları başladı Başrolleri paylaşan Berk Oktay ve Seray Kaya’nın bir araya geldiği provadan kareler sosyal medyada paylaşıldı

Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Sürpriz Transferler

Yeni yayın döneminde Atv’de seyirciye buluşacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadrosuna genç oyuncu Tuğçe Açıkgöz dahil oldu.

Yasak Elma’nın Çağatay’ı Berk Oktay hangi projeyle anlaştı?

Yasak Elma'nın yakışıklı oyuncusu Berk Oktay'ın yeni projesi belli oldu. Yasak Elma sezon finali yaparken Berk Oktay yeni bir projeyle ekranda olacak.

‘Bir Küçük Gün Işığı’ Dizisinin Konusu Ne? Başrollerinde Kimler Oynuyor?

Atv için NGM yapım tarafından çekilen yeni dizi ‘Bir Küçük Gün Işığı’ yakında ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Bir Küçük Gün Işığı dizinin konusu ne? Başrolünde kimler yer alıyor?