Hazal Kaya setlere geri dönüyor! İşte yeni projesi!

Geçen yıl doğum nedeniyle dizi çalışmalarına ara veren Hazal Kaya setlere geri dönüyor. Bir yıl aradan sonra tekrar çalışmaya karar veren Hazal Kaya’nın yeni projesi belli oldu

Aşk Laftan Anlmaz'ın Murat'ı Burak Deniz kaza yaptı, o anlar kameralara yansıdı!

Sevilen dizi oyuncusu Burak Deniz, aracıyla trafikteyken bir kaza geçirdi ve o anlar mobese kameralarına yansıdı. Ünlü oyuncunun ehliyetine el konuldu. İşte o anlar!

Hazal Kaya’nın yeni projesi ortaya çıktı

Corona virüs nedeniyle diz setleri biterken son dizisi Bizim Hikaye'nin final yapmasının ardından setlere ara veren Hazal Kaya hangi projede görev alacak?

23 Mayıs Perşembe Reyting Sonuçları

23 Mayıs Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Tek Yürek, Bizim Hikaye ve Çarpışma reytingleri haberimizde!

Bizim Hikaye'de mutlu son! Final bölümü fragmanı yayınlandı!

Bizim Hikaye 70. bölümüyle final yapıyor. Fox Tv'nin sevilen dizisinde mutlu son. Dizinin 70. bölüm yani final bölümü fragmanı yayınlandı.

Bizim Hikaye Dizisinin Final Tarihi Değişti!

Perşembe akşamları oynanan Bizim Hikaye, final tarihi olarak duyurulan 16 Mayıs akşamı yayınlanmadı. Peki dizinin final tarihi neden değişti?

Bizim Hikaye Filiz'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Bizim Hikaye Filiz'in bebeğinin cinsiyeti ne? Bizim Hikaye 69. yeni bölümde bebeğin cinsiyeti belli oluyor? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm ayrıntıları.

Bizim Hikaye Final Tarihi Değişti!

Fox Tv'nin başarılı yapımlarından Bizim Hikaye final tarihi kararını değiştirdi. Dizi final tarihini iki hafta öne çekti. Peki bu karar neden alındı? İşte detaylar'

Bizim Hikaye'den Yasak Elma'ya bomba transfer

Fox Tv'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'den entrikalarla dolu Yasak Elma dizisine bomba transfer. İşte Yasak Elma'ya transfer olan o isim...

Bizim Hikaye final yapıyor! Başrol oyuncusu Burak Deniz'in yeni dizisi belli oldu

Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin başrol oyuncusu Burak Deniz yeni bir projeye imza atıyor. Yakışıklı oyuncu dizisinin final yapmasıyla birlikte hangi dizide oynayacak?

3 Diziden Final Haberi Geldi!

Sezon sonu yaklaştıkça kanallar gelecek sezon yayınlamayı düşünmedikleri diziler hakkında kararlarını vermeye başladılar. İşte final kararı alınan üç flaş dizi...

Bizim Hikaye dizisi için final kararı!

FOX ekranlarının sevilen dizilerinden Bizim Hikaye, bu sezonla birlikte final yapacak. Bizim Hikaye dizisi neden sona eriyor?

11 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

11 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

4 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

21 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

21 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

Bizim Hikaye Zihni (Selahattin Taşdöğen) kimdir?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye bu hafta iki yeni oyuncuyu kadrosuna katıyor. Selahattin Taşdöğen ve Cankat Aydos artık Bizim Hikaye'de.

14 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

14 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

28 Şubat Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

28 Şubat Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu ve Tek Yürek ekrandaydı.

21 Şubat Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

21 Şubat Perşembe gününün reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Avlu, Çarpışma dizilerinden hangisi daha yüksek reyting oranı elde etti?

Hazal Kaya'nın hamileliği rol icabı değil mi?

Fox TV dizisi 'Bizim Hikaye'de rol icabı hamile olan Hazal Kaya'nın gerçekte de hamile olduğu iddia edildi. Hazal Kaya'nın hamileliği rol icabı değil mi? İşte detaylar;