Bora Akkaş'ın yeni projesi belli oldu

Ünlü oyuncu Bora Akkaş'ın yeni projesi belli oldu. Tutunamayanlar dizisindeki rolüyle hatırlanan Bora Akkaş sevilen dizinin kadrosuna katıldı.

İçimizde Biri Dizisi Final Yapıyor

Show Tv dizilerinde final kararı gelmeye devam ederken listeye bir yenisi daha eklendi. Bora Akkaş ve Özge Yağız'ın rol aldığı İçimizden Biri dizisi final kararı aldı.

İçimizden Biri 5. Bölüm izle

İçimizden Biri 5. Bölüm izle; Yeni dizi İçimizden Biri yeni bölüm 12 Ekim Salı akşamı ekranda olacak. İçimizden Biri 5. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Bu Akşam Başlıyor! Peki Dizide Kim Kimdir?

Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri bu akşam Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Peki dizinin hikayesi ne ve dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

İçimizden Biri Dizisindeki İmajları Şaşkınlık Yarattı

Show TV ekranlarında seyircisi ile yakında buluşacak olan İçimizden Biri dizisi büyük bir merakla bekleniyor. Bora Akkuş ve Özge Yağız'ın imajları dikkat çekti

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Sete Çıkıyor

Show Tv’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından biri olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri sete çıkmak için gün saymaya başladı.

İçimizden Biri kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı

Yeni dizi İçimizden Biri'nin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Merakla beklenen dizilerden biri olan İçimizden Biri kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı.

Yeni dizi İçimizden Biri'nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni sezona hazırlanan yeni dizi İçimizden Biri muhteşem bir kadroyla ekrana gelecek. İçimizden Biri'nin oyuncu kadrosunda kimler var? İçimizden Biri'nin konusu nedir?

Kurşun Rıfat Ayaz (Bora Akkaş) kimdir?

Fox TV'de yayınlanan Kurşun dizisinde Rıfat Ayaz karakterine hayat veren Bora Akkaş kimdir? Hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

Seda Türkmen ve Bora Akkaş neden boşanıyor!

2017 yılında dünya evine giren Seda Türkmen ve Bora Akkaş çiftinden kötü haber geldi. Sevilen çift Bora Akkaş ve Seda Türkmen neden boşanıyor?