Ünlü Oyuncu Kubilay Aka’nın Talihsiz Kazası

Ekranların genç ve yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka talihsiz bir kaza geçirdi. Evinde dengesini kaybeden ünlü isim kafasını cama vurdu.

Show Tv’nin Yaz Dizisi Cam Tavanlar Final Kararı Aldı

Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve yaz dizileri arasında en iddialılardan biri olan Cam Tavanlar ne yazık ki reyting savaşlarını kaybetti.

Cam Tavanlar 6. bölüm izle

Cam Tavanlar 6. bölüm izle: Cam Tavanlar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Cam Tavanlar dizisini bekleyen tehlike ne?

Cam Tavanlar dizisinin reytingleri Show TV'yi düşündürüyor. Bensu Soral ve Kubilay Aka ikilisinin başrolde yer aldığı dizi beklentilerin altında kaldı.

Cam Tavanlar 5. bölüm izle

Cam Tavanlar 5. bölüm izle: Cam Tavanlar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Cam Tavanlar 4. bölüm izle

Cam Tavanlar 4. bölüm izle: Sevilen dizi yeni bölümüyle bu akşam Show TV'den ekrana geliyor. Cam Tavanlar dizisini online olarak izlemek için detaylar.

Cam Tavanlar 2. Bölüm izle

Cam Tavanlar 2. Bölüm izle; Cam Tavanlar 2. Bölüm 16 Haziran Çarşamba akşamı ekranda olacak. İlk bölümüyle dikkat çeken Cam Tavanlar 2. Bölüm izlemek için tüm detaylar…

9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

Cam Tavanlar 1. bölüm izle!

Dizi severler ekran başına. Başrollerini Bensu Soral, Kubilay Aka'ya Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz’ın paylaştığı Show Tv dizisi bu akşam başlıyor

Bensu Soral, Cam Tavanlar ile ekrana dönüyor

Kadınların erkeklerin engellemesiyle mücadelesini anlatan Cam Tavanlar dizisi aşkı, mücadeleyi, bol sürprizli hikâyesiyle 9 Haziran Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Show Tv’nin Yeni Dizisi Cam Tavanlar’da Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında 9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek Cam Tavanlar’da kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte cevabı

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu?

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Serdar kimdir? Utku Ateş kimdir? Cam Tavanlar dizisi izle.

Cam Tavanlar Dizisine Bomba Oyuncu

Yakın zamanda Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yaz dizilerinden Cam Tavanlar oyuncu kadrosuna genç ve başarılı oyuncu Utku Ateş’i de dahil etti.

Kubilay Aka'nın yer aldığı Cam Tavanlar dizisinden ilk tanıtım geldi

Kadınların toplumsal hayattaki fırsat eşitsizliğini ekrana getirecek Cam Tavanlar dizisi Show Tv'nin yazın yayınlayacağı iddialı bir yapım olarak tanıtılmaya başlandı

Cam Tavanlar Dizisi’nin Çekimleri Başladı

Show Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve Ojo Pictures tarafından hazırlanan cam tavanlar dizisinin çekimleri başladı.

Bensu Soral'ın yeni projesi belli oldu

Başarılı oyuncu Bensu Soral'ın hangi projede yer alacağı belli oldu. Kubilay Aka ile başrol oynayacak Bensu Soral uzun süre sonra yeniden ekranda olacak. İşte o projenin detayları…

Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka’nın yeni projesi belli oldu

Çukur ve birçok dizi sezon sonunda final yapmaya hazırlanıyor. Oyuncular ise yeni diziler için el sıkışıyor. Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka’nın yeni projesi belli oldu.