Yaz sezonunun ilk final haberi o diziden geldi

Yaz sezonunda birçok yeni dizi yayına başladı. Bazı diziler beklenen ilgiyi göremezken ilk final haberi geldi. Yaz sezonunun ilk final yapacak dizisi belli oldu…

Sevmek Zamanı dizisinin yayın tarihi belli oldu

Çarpıcı hikayesiyle büyük merak uyandıran Sevmek Zamanı; zamansız karşılaşan bir kadın ve bir erkeğin; imkansızlığın içinden doğan aşk hikayesini Atv’de ekrana getiriyor

‘Sevmek Zamanı’ Dizisinin Başrolleri İlhan Şen ve Deniz Işın Oldu!

Aşk Mantık İntikam dizisinin Ozan’ı İlhan Şen ATV ekranlarının yeni yapımı ‘Sevmek Zamanı’ dizisinin başrol oyuncusu oldu. Partneri ise güzel oyuncu Deniz Işın oldu

''Bizden Olur mu? '' Dizisi BluTV de Yayınlanmaya Başladı

Mini dizi olarak yayınlanan ve daha sonra internet dizi platformu için çekilen ve yetenekli oyuncuların yer aldığı “Bizden Olur Mu?” BluTV’de yayınlanmaya başladı.

Leyla ile Mecnun’da Beklenmedik Kriz

Exxen için yeniden çekilmeye başlanılan Leyla ile Mecnun’da Leyla krizi yaşanıyor. Leyla karakterini canlandıracak oyuncunun başka yerde rol alması dizide sorun çıkardı.

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın, diziyi ve rolünü anlattı

Performansıyla Masumiyet dizisinin başarılı olmasında büyük rol oynayan Deniz Işın, tatil yapma fırsatı bulamadan yeni projesi Leyla ile Mecnun için çekimlere başladı.

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim oldu?

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun ekrana geri dönüyor. Dizinin sevenlerini heyecanlandıran gelişmede oyuncu kadrosu merak ediliyordu. Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim oldu?

Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu dahil oldu!

Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrollerde olduğu Sefirin Kızı dizisinin kadrosu genişliyor. Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu dahil oldu!

İyi Günde Kötü Günde dizisine yeni isimler dahil oldu

Star TV'den ekrana gelen İyi Güne Kötü Günde dizisine iki yeni isim dahil oldu. Hakan Salınmış ve Deniz Işın dizide rol alacak.

Her Yerde Sen Merve (Deniz Işın) Kimdir?

Fox TV'nin yeni soluklu dizisi Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları kimler? Peki Her Yerde Sen Merve yani Deniz Işın kimdir?