Sıla ve İlker Kaleli'den anlamlı kampanya

Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli bir yardım kampanyasında üç depremzede çocuğun eğitim masraflarını üstlenmesiyle kalmadı, yeni bir proje için harekete geçti.

Acun Ilıcalı 30 bin depremzede çocuğu sevindirdi

Acun Ilıcalı 30 bin depremzede evladımıza 40 binden fazla oyuncak dağıtarak bir nebze de olsa dertlerinden uzaklaşmalarını ve bayrama sevinç ve neşeyle girmelerini istedi.

Özge Gürel'den çocuklar için anlamlı destek!

Depremde en ağır hasarı alan çocuklara kalıcı bir oyun alanı yapmak üzere çalışan derneklere ünlü oyuncu Özge Gürel destek oldu ve sevincini takipçileriyle paylaştı

Oyuncular deprem için Dayanışma Sahnesi’nde!

DasDas, Zorlu PSM ve İhtiyaç Haritası’nın bir araya gelerek kurdukları ‘Dayanışma Sahnesi’ ilk faaliyetini birbirinden ünlü isimlerle gerçekleştirecek

Ünlü Oyuncu Depreme Dayanıksız Evde Oturmaya Devam Ediyor

İstanbul’da büyük bir deprem beklenirken pek çok bina depreme karşı dayanıksız durumda. İddiaya göre bu binalardan birinde de ünlü oyuncu rıza Kocaoğlu yaşıyor.

Yılmaz Erdoğan'ın deprem şiiri sosyal medyayı salladı

Depremlerdeki suskun tavrıyla eleştirilen Yazdığı şiirleriyle hatırı sayıda şiir sever tarafından takip edilen ünlü şair Yılmaz Erdoğan deprem şiirlerini paylaştı.

Karsu’nun deprem enkazından sağ kurtulan babaannesi hayatını kaybetti

Hollanda’da yaşayan Hataylı ünlü şarkıcı ve piyanist  Karsu’ nun da birçok akrabası vefat etti, başta babaannesi olmak üzere bazıları ise enkazdan sağ olarak kurtuldu.

Mustafa Ceceli ve Eşinden Takdir Toplayan Davranış

Ünlü Şarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’den örnek davranış. Çift deprem bölgesinde zor durumda kalan hayvanlar için harekete geçti.

Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu’ndan afetzede çocuklara sürpriz!

6 Şubat’ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından birçok proje hazırlayan Acun Ilıcalı, felaketten en çok etkilenen çocuklar için Varol Yaşaroğlu ile birlikte harekete geçti.

Ünlü oyuncu Michele Morreno deprem bölgesindeydi

Deprem mağdurlarına yardım eden Morreno bu anlara ait fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.İtalyan oyuncu Morreno’nun bu paylaşımlarına yorum yağdı.

CZN Burak Taha Duymaz'ın annesini ziyaret etti

Ünlü sosyal medya fenomeni ve restoran zinciri sahibi CZN Burak Hatay’da enkaz altında hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın annesini ziyaret etti.

Can Yaman Depremzedeler İçin Yardım Turuna Çıktı

İtalya’da yaşamını devam ettiren ünlü oyuncu Can Yaman depremzedeler için İtalya turuna çıkmaya karar verdi. Oyuncu 2,5 aylık bir yardım turuna çıktı.

Tolgahan Sayışman deprem bölgesine okullar açacak

Tolgahan Sayışman :"Milli Eğitim Bakanlığı'yla dirsek temasındayız. Bakanlığımızın bizi yönlendirmesi doğrultusunda, bölgeye okullar açmayı hedefliyoruz" dedi

Zerda dizisinin çekildiği konak depremde yıkıldı

Kahramanmaraş merkezli yaşanılan büyük depremde pek çok tarihi yapı da yerle bir oldu. Bu yapılardan biri de tarihi Hurşit Paşa Konağı.

Omuz Omuza kampanyasında kim ne kadar bağış yaptı?

6 Şubat’ta yaşanan depremler nedeniyle düzenlenen "Omuz Omuza" kampanyasında sporun en önemli figürleri bir araya geldi. Acun Ilıcalı kampanyandaki bağış miktarını açıkladı.

Dizi oyuncularından deprem bölgesine anlamlı ziyaret

6 Şubat depremlerinin yarası sarılmaya devam ediyor. 7’den 77’e tüm Türkiye tek yürek oldu. Yardım sürecinde dizi oyuncularından deprem bölgesine anlamlı bir ziyaret gerçekleşti

Takipçileri depreme kayıtsız kalan Şeyma Subaşı’nı cezalandırdı

Depremle ilgili hiçbir paylaşım yapmayan, yardım seferberliğine katılmayan ünlü isim Şeyma Subaşı hayranlarını kaybetti Depreme aldırış etmeyen Şeyma Subaşı dans etti

Depremzedeler Seksenler dizisinde

Ülkemizde yaşanan deprem sonrası yerlerinden olan depremzedeler için çok çeşitli organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Depremzedeler bu sefer de Seksenler setini ziyaret etti.

James Bond Daniel Craig depremzedeler için 101 milyon sterlin topladı

Daniel Craig : “Depremler saniyeler sürdü ama etkisi yıllarca sürecek. Hastaneler, okullar ve iş yerleri enkaza döndü, yüzbinlerce insan dondurucu kış koşullarında evsiz kaldı"

Mahzun Kırmızıgül'den Sert Sözler: Allah Belanızı Versin

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahzun Kırmızıgül ülkemizin yaşadığı son deprem felaketinin ardından deprem bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.