Haluk Levent'ten yıllar sonra gelen itiraf! 

1999 Marmara depreminde depremzedelere çadır dağıttığı ortaya çıkan ünlü sanatçı Haluk Levent o anlara dair bir itirafta bulundu. Herkese yardım dağıtan Levent neden pişman oldu?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Büyük Deprem

Kanal D ekranlarında yer alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı yapımda büyük bir şok yaşanıyor. Yapımda rol alan 19 oyuncu yapıma veda etti.

Öykü Serter'in sosyal medya paylaşımlarına soruşturma

Sunucu Öykü Serter'in sosyal medya paylaşımlarına soruşturma açıldı. Ünlü sunucu Sertel İzmir depremi sonrası eleştirel paylaşımlar yapmıştı. İşte detaylar…

Sinan Akçıl Ayda Bebeği Ziyaret Etti!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl İzmir’de yaşanan depremde enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan Ayda bebeği ziyaret etti. İşte detaylar!

Şarkıcı Gülşen’den Çarpıcı İzmir Depremi Çıkışı!

İzmir Depremi sonrası pek çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu ve taziye ve mesajlarını paylaştı. Şarkıcı Gülşen ise sert bir çıkış yaptı. İşte detaylar!

Cadılar Bayramına katılan Şeyma Subaşı kendini savundu!

İzmir depremi tüm ülkeyi tek yürek haline getirdi. Tüm ülke, enkazdan gelecek iyi haberleri beklerken Şeyma Subaşı'nın çılgınlar gibi eğlenmesi yoğun tepkilere yol açtı.

Çukur’un Aliço’su Rıza Kocaoğlu’nun Acı Günü!

Çukur dizisinin başarılı oyuncularından Rıza Kocaoğlu’nun yakın arkadaşı da İzmir depreminde hayatını kaybetti. Kocaoğlu arkadaşının ölümü üzerine büyük bir acı yaşadı!

Depreme İzmir’den dönerken yakalanan Serenay Sarıkaya yaşadıklarını anlattı

Depreme yakalanan ve yaşadığı korkuyu takipçileriyle paylaşan oyuncu Serenay Sarıkaya "İnsan, felaketin bu denli yaşandığına inanmak istemiyor" ifadeleriyle yaşadığı şoku anlattı.

Deprem Haberleri Canlı İzle

İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklüğünde depremin ardından vatandaş bölgeden haberdar olmak istiyor! Deprem haberleri canlı izleyebileceğiniz kanalları sizler için derledik!

Tv 8 Programında Depremzedeler İçin Rekor Bağış Geldi!

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremin ardından Türkiye depremzedeler için yardıma koştu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan yardım programı ise gönüllere taht kurdu. İşte detaylar!

Gülse Birsel istifa etti

Hürriyet Gazetesi çalışanlarının evlerine tebligat göndererek işlerine son verdiğini duyurdu. Gülse Birsel yine onurlu bir duruş sergiledi ve Hürriyet’teki köşesinden istifa etti