Ebru Yaşar Orman Yolunu Yarıladı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar’ın Eskişehir’de kuracağı hatıra ormanı için verdiği konser sayısı üçe ulaştı ve geriye üç konser daha kaldı.

Ebru Yaşar Hatıra Ormanı Kuruyor

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar bu yaz vereceği 6 açık hava konserinin geliriyle Eskişehir’de hatıra ormanı kuracağını belirtti.

Ebru Yaşar'dan sevindirici haber geldi

Aracından inerken dizinin üzerine düşen Ebru Yaşar hayranlarını endişelendirmişti. Apar topar ameliyata alınan ünlü şarkıcı sağlık durumunu paylaşarak hayranlarını mutlu etti.

Ebru Yaşar Kaza Geçirdi

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar talihsiz bir kaza geçirdi. Ünlü isim düşerek diz kapağını kırdı ve acil olarak ameliyata alındı.

Hasret sona erdi Ebru Yaşar hayranlarıyla buluştu

Atlantis Yapım ve Kral Pop Radyo sanatçıları Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturmaya devam ediyor. Dün akşam gerçekleşen konserde Ebru Yaşar rüzgarı esti

Ünlü İsimlerden Orman Yangınları İçin Anlamlı Mesajlar

Ülkenin pek çok noktasında peş peşe başlayan ve ormanları ateş cehennemine çeviren yangılar sebebiyle pek çok ünlü isim mesajlar yayınladılar.

Ebru Yaşar Gülseven adına okul yaptırıldı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar Gülseven adına okul yaptırıldı. Okul açılışını yapan Ebru Yaşar'ın sevinci gözlerinden okunuyordu. Açılışı yapılan okulun töreni de oldukça coşkuluydu.

Ebru Yaşar'dan şok eden estetik itirafı!

Ebru Yaşar'dan şok eden estetik itirafı! Ebru Yaşar estetiği ile ilgili konuştu. Ebru Yaşar'dan İbrahim Tatlıses açıklaması

İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile evlendi

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses kendinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile sessiz sedasız nikah masasına oturdu. İbrahim Tatlıses evlendiğini duyurdu.

15 Yıllık Küslük Bitti! İbo Show’a Bomba Konuk!

Star Tv’nin müzik eğlence programı İbo Show bu hafta küslerin barıştığı ve doyasıya müziğin seslendirildiği bir program olacak. İşte detaylar!

15 Yıllık Küslük Bitti Eski Dostlar Barıştı!

Ünlü iki isim olan İbrahim Tatlıses ile Ebru Yaşar arasında 15 senedir süren küslük sonunda bitti. İki ünlü isim 15 yıl sonra barıştı.