Mahsun Kırmızıgül Bergen filmini eleştirdi

Vizyona giren Bergen filmi hakkında yorumlar gelmeye devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah'ın başrolde olduğu Bergen filmine Mahsun Kırmızıgül'den eleştiri geldi.

Oğlum dizisinin oyuncusu kaza geçirdi

Ekrana gelmeye başlayan yeni dizi Oğlum setinde üzücü bir olay gerçekleşti. Zeynep karakterini canlandıran, Oğlum dizisinin oyuncusu kaza geçirdi. İşte sağlık durumu…

‘Oğlum Dizisi’ İlk Bölümden Eleştiri Oklarının Hedefi oldu! Oğlum Dizisi Yayından Kaldırılmalı Mı?

Show Tv’nin yeni dizisi ‘Oğlum’ 9 Şubat çarşamba akşamı yayınlanan ilk bölümüyle ekrana gelmeye başladı. Daha ilk bölümden eleştiri yağmuruna tutulan dizi yayından kaldırılmalı mı?

Cem Yılmaz’dan Hayat Pahalılığı Eleştirisi ‘’Yakınmayan Biri, Ya Hırsızdır Ya Deli’’

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından ülkedeki hayat pahalılığına tepki gösterdi. ’Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli’’dedi.

Sağlık Bakanı'ndan Survivor 2020 Final Bölümüne Eleştiri!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Survivor 2020’nin İstanbul’da düzenlenen Final bölümünde meydana gelen tedbirsizliği uyararak eleştirdi. İşte detaylar!

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Televizyonları Eleştirdi!

Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe katıldığı bir canlı yayında televizyonlar ve dizilerle ilgili düşüncelerini ile getirdi. İşte detaylar!

Zuhal Topal’a Ağır Eleştiri!

Fox Tv’nin başarılı programı Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün seyircinin severek takip ettiği bir program. Ancak program son hafta seyirci tarafından çok eleştirildi.

Osman Sınav Erken Petekkaya’yı Neden Eleştirdi?

Gel Dese Aşk’ta birlikte çalışan usta yapımcı ve yönetmen Osman Sınav’dan aynı dizide rol alan usta oyuncu Erken Petekkaya’ya eleştiri geldi. İşte detaylar!