O oyuncu da köpeklerin saldırısına uğradı!

Gün geçmiyor ki bir oyuncu saldırya maruz kalmasın Geçen hafta köpeklerin saldırına uğrayan usta oyuncu Reha Özcan'dan sonra şimdi de o oyuncuya köpekler saldırdı

Usta Oyuncu Fikret Kuşkan Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Kadrosuna Katıldı

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan El Kızı’nın kadrosuna usta oyuncu Fikret Kuşkan da dahil oldu.

Zalim İstanbul 39. bölüm izle (Final)

Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir hikayenin sonuna gelindi. Zalim İstanbul dizisi 39. bölümü ile final yapıyor. Zalim İstanbul 39. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın…

Zalim İstanbul 37. bölüm izle!

Uzun bir aradan sonra yeniden sevenleri ile buluşan Zalim İstanbul 37. Bölüm bu akşam Kanal D'de. Zalim İstanbul 37. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Fikret Kuşkan Zalim İstanbul'dan neden ayrıldığını açıkladı!

Usta oyuncu Fikret Kuşkan'ın Zalim İstanbul dizisindeki durumuyla ilgili iddialara son nokta koyuldu. Agah karakterini canlandıran Kuşkan, sosyal medyadan açıklama yaptı!

Şok! Fikret Kuşkan Nurgül Yeşilçay’lı Kefaret Dizisiyle mi Anlaştı?

Zalim İstanbul’un başarılı oyuncusu Fikret Kuşkan’ın önümüzdeki sezon Fox Tv’de yayınlanacağı açıklanan Kefaret dizisiyle görüşmelere başladığı iddia edildi. İşte detaylar!

Fikret Kuşkan Zalim İstanbul’a Rest Çekti!

Sete çıkmaya hazırlanan Zalim İstanbul dizisinde beklenmedik bir sorun ortaya çıktı. İddiaya göre Fikret Kuşkan dizide koronavirüs endişesi sebebiyle rol almak istemiyor.

Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak?

Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul dizisi yayın tarihi belli oldu? Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul çok yakında başlıyor?

Zalim İstanbul dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ve Oyuncu kadrosu

Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul ne zaman başlıyor? Çekimleri nerede yapılıyor? Konusu ne? Oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Artvinli Dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Artvinli nerede çekiliyor? Dizi ekibi çekim yapmak için bakın hangi illere gidecek

Artvinli dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Artvinli dizisiyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Artvinli dizisi ne zaman başlıyor?