Bir Zamanlar Çukurova Setinde Hırsızlık Şoku

Dizi setlerinde zaman zaman yaşanılan şoke edici olaylardan birini de Atv ekranlarında yayınlanan ve dördüncü sezonunda olan Bir zamanlar Çukurova dizisi seti yaşadı.

Ünlü oyuncu Jessica May'in yeni projesi belli oldu

Maria ve Mustafa dizisinin güzel başrolü Jessica May'in hangi projede yer alacağı belli oldu. Brezilyalı ünlü oyuncu Jessica May başrolü kiminle paylaşacak? İşte detaylar…

Ünlü Şarkıcıya Hırsızlık Şoku! Sahneden Sazı Çalındı

Son zamanlarda konserlerde yaşanan en ilginç olaylardan biri yaşandı ve şarkıcı Buray’ın 12 Bin TL’lik sazı sahneden çalındı.

Tümer Metin’e Hırsızlık Şoku

Bir zamanların ünlü futbolcusu şimdilerin futbol yorumcusu 46 yaşındaki Tümer Metin’in başına ilginç ve şok bir hırsızlık olayı geldi.

Selin Baş Komiserin Evine Hırsız Girdi!

Arka sokaklar dizisinde Başkomiser Selin karakterini canlandıran oyuncu Oya Okar’a hırsız şoku. Güzel oyuncunun evine giren hırsızlar ziynet eşyalarını ve arabasını alarak kaçtı.

Ünlü Oyuncunun Evi Soyuldu

Ünlü model ve oyuncu Yeliz Yeşilmen’in evi soyuldu. Sosyal medya hesabından durumu paylaşan ünlü isim soyguncuyu görenlerin kendisine ulaşmasını istedi.

Ünlü Oyuncuya Hırsız Şoku!

İzmir’de satın aldığı arazi üzerinde çiftçilik yapmaya başlayan ünlü oyuncu Filiz Taçbaş’ın çiftliğine hırssız girdi ve bazı ekipmanları çaldı. İşte haberin detayları!

İrem Derici’den Olay İtiraf!

Ünlü şarkıcı İrem Derici YouTube kanalı üzerinden yapılan bir programda kendisine sorulan sorulara samimi cevaplar verdi. İşte haberin detayları!

Ünlü Oyuncunun Arabasını İnanılmaz Bir Yöntemle Çaldılar!

Ünlü oyuncunun bir sokakta park halinde bulunan aracını hırsızlar parça parça sökerek çaldılar. Araçtan geriye ise artık kullanılamayacak hale gelen hurdası kaldı. İşte detaylar!

Ünlü Oyuncunun Evine Hırsız Girdi!

Ünlüler dünyasında hareketsiz bir gün geçmiyor desek yeridir. Şimdi de genç ve başarılı oyuncunun evine giren hırsızlık şoku magazin dünyasında gündem oldu. İşte haberin detayları!