Kaderimin Oyunu Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu

Bir dizi daha final yapıyor. Bu sezon sonbahar yaprakları gibi dökülen dizilere son olarak Kaderimin Oyunu dahil oluyor. Dizinin final tarihi belli oldu.

Akın Akınözü BBC için röportaj verdi

Hollywood yıldızlarıyla yaptığı röportajlarla tanınan İngiliz gazeteci Myra Ali, Star Tv dizisi Kaderimin Oyunu'nda oynayan Akın Akınözü ile online bir röportaj gerçekleştirdi

Kaderimin Oyunu’na yeni isim!

Kaderimin Oyunu dizisine güçlü bir isim katıldı. Cuma günleri yayınlanan Star Tv dizisine ünlü oyuncu Esengül Aypek dahil oldu. Aypek, diziye ‘Zuhal’ karakteriyle katıldı.

Kaderimin Oyunu 10. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 10. bölüm izle; Kaderimin Oyunu 25 Şubat Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Kaderimin Oyunu 10. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Final yapacağı iddia edilen Kaderimin Oyunu dizisinden açıklama geldi

Cuma günü yayınlanan iddialı yapımlar karşısında reytinglere yenik düştüğü söylenen Kaderimin Oyunu’nun final yapacağı iddiası bomba etkisi yaptı. NGM Media'dan bir açıklama geldi

Kaderimin Oyunu 9. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 9. bölüm izle; Kaderimin Oyunu yeni bölüm 18 Şubat Cuma akşamı ekranda olacak. Kaderimin Oyunu 9. bölüm izlemek için ayrıntılar haberimizde…

Kaderimin Oyunu 8. Bölüm izle

Kaderimin Oyunu 8. Bölüm izle: Yeni bölüm, Cuma akşamı ekrana geldi. Puhutv ve YouTube üzerinde izlenen diziye Canlı Tv ile ulaşabilirsiniz. Son bölüm için bağlantıya tıklayın.

Kaderimin Oyunu 7. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 7. bölüm izle: Kaderimin Oyunu dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için bağlantıya tıklayın.

Kaderimin Oyunu 6. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 6. bölüm izle: Kaderimin Oyunu dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm İzle

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm İzle; 21 Ocak Cuma akşamı 5. Bölümüyle ekrana gelen Kaderimin Oyunu’nun yayınlanan 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Başrol oyuncusu Sarp Apak'tan Kaderimin oyunu açıklaması!

Öykü Karayel ve Akın Akınözü ile başrolü paylaşın Sarp Apak'ın başrollerini paylaştığı "Kaderimin Oyunu" dizi setinde artan vakalar nedeniyle dizinin yeni bölümü ertelendi.

Kaderimin Oyunu 4. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 4. bölüm izle; 24 Aralık Cuma Kaderimin Oyunu yeni bölümüyle ekranda olacak. Yeni dizi Kaderimin Oyunu 4. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Kaderimin Oyunu 3. Bölüm İzle

Kaderimin Oyunu 3. Bölüm İzle; 17 Aralık Cuma akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Kaderimin Oyunu’nun yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

10 Aralık Cuma Reyting Sonuçları

10 Aralık Cuma günü yayınlanan dizi ve program reyting sonuçları belli oldu. Geçen hafta en çok izlenen Aziz dizisi bu hafta hangi sırada yer aldı? İşte dünün reyting sonuçları!

Kaderimin Oyunu 2. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 10 Aralık Cuma günü 2. yeni bölümüyle ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan dizinin yeni bölümü ve yeni bölüm detayları haberimizde!

Kaderimin Oyunu Helin (Meriç Aral) Kimdir?

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan yeni dizi Kaderimin Oyunu’nun genç ve başarılı oyuncusu Meriç Aral’ın canlandırdığı Helin kimdir?

Kaderimin Oyunu dizisinden büyük başarı!

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturduğu Star Tv'nin iddialı dizisi “Kaderimin Oyunu” 1. bölümüyle ses getirirken beklenmedik bir başarıya imza attı

Kaderimin Oyunu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircinin uzun süredir merakla beklediği Kaderimin Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu

"Kaderimin Oyunu"nun yayın tarihi belli oldu

Dizi severler tarafından heyecan ve büyük bir merakla beklenen ve tanıtımıyla büyük ses getiren Star Tv dizisi ‘Kaderimin Oyunu’ cuma günleri izleyicisiyle buluşacak

Yeni dizi Kaderimin Oyunu için geri sayım başladı

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kaderimin Oyunu için geri sayım başladı. Öykü Karayel'in başrolde olduğu ve afişi yayınlanan Kaderimin Oyunu ne zaman başlıyor?