Kaderimin Oyunu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircinin uzun süredir merakla beklediği Kaderimin Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu

"Kaderimin Oyunu"nun yayın tarihi belli oldu

Dizi severler tarafından heyecan ve büyük bir merakla beklenen ve tanıtımıyla büyük ses getiren Star Tv dizisi ‘Kaderimin Oyunu’ cuma günleri izleyicisiyle buluşacak

Yeni dizi Kaderimin Oyunu için geri sayım başladı

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kaderimin Oyunu için geri sayım başladı. Öykü Karayel'in başrolde olduğu ve afişi yayınlanan Kaderimin Oyunu ne zaman başlıyor?

Kırmızı Oda’da Adını Duyuran Cemre Melis Çınar Kaderimin Oyunu Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Star Tv Ekranlarında Yayınlanacak Olan Kaderimin Oyunu Adlı Diziye Son Olarak Kırmızı Oda’da Rol Alan Cemre Melis Çınar Dahil Oldu.

Star Tv’nin Yeni Dizisi Kaderimin Oyunu Çekimlere Başladı

Star Tv ekranlarında yayınlanacağı duyurulan ve hazırlıkları tamamlanan İddialı kadrosuyla göz dolduran Kaderimin Oyunu adlı dizinin çekimleri başladı.

Kaderimin Oyunu kadrosuna 3 bomba isim katıldı

Yeni dizi Kaderimin Oyunu için hazırlıklar devam ederken oyuncu kadrosu da netleşiyor. Öykü Karayel'in başrolde olduğu Kaderimin Oyunu kadrosuna 3 bomba isim katıldı.

Star TV yeni iddialı dizisini duyurdu! 

Başrol oyuncuları açıklanan Kaderimin Oyunu, Sefirin Kızı, Kardeşlerim gibi başarılı yapımlara imza atan yapım şirketi NGM Medya’nın yeni sezon dizisi olarak iddiasını sürdürüyor.