Gürbey İleri'nin Yeni Projesi Belli Oldu

Genç ve başarılı oyunculardan Gürbey İleri’nin yeni projesi belli oldu. Genç oyuncu 12 Eylül dönemini anlatacak olan Güneşi Beklerken Simitçi adlı filmde rol alacak.

Kurtuluş Yolu Filminin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yılına özel olarak hazırlanan yapımlardan biri olan Kurtuluş Yolu’nun ilk tanıtımı yayınlandı.

Kırmızı Oda Dizisi Mahkemelik Oldu

Kırmızı Oda dizisinde 8 hafta yayınlanan İranlı Mitra’nın hikayesinin İranlı bir yazarın kitabından çalıntı olduğu iddia edildi ve OGM Pictures’e ve Tv 8’e dava açıldı.

Atatürk’ün Tek Kazanamadığı Savaş! Atatük’ün Bulgar Aşkı Film Oluyor! Dimitrina Kovaçev Kimdir?

Mustafa Kemal Atatürk’ün Bulgar kızı Dimitrina Kovaçev’e olan imkansız Aşkı ‘Dimitrina’ film oluyor. Atatürk’ün ‘’Gençliğimi bıraktım Sofya’da’’ dediği, Dimitrina Kovaçev kimdir?

Ceren Hindistan Kızının Velayet Davasını Kazandı

Ünlü oyuncu Ceren Hindistan ile boşandığı eşi Ümit Aslan arasında süren velayet davası sonunda karara bağlandı. Ceren Hindistan kararın ardından bir açıklama yaptı.

Ümit Kantarcılar En İyi Erkek Oyuncu seçildi

Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar oynadığı Kazara Aşk dizisiyle bir kez daha gündem olmayı başardı. Genç oyuncu, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri'nde en iyi erkek oyuncu seçildi

Kazara Aşk Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan dizi Kazara Aşk reytinglerin gerisinde kaldığı için final yapıyor.

Esra Hankulu cinayetinde büyük gelişme! O isimler tutuklandı

Esra Hankulu cinayetinde büyük gelişme! O isimler tutuklandı. Aleyna Çakır'ın katili kim? Ümitcan Uygun kimdir? Esra Hankulu cinayeti belli oldu mu?

Kazara Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kim var?

Yeni dizi Kazara Aşk için geri sayım başladı. Kazara Aşk dizisinin yayın tarihi belli oldu! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kazara Aşk'la ilgili tüm detaylar…

Teşkilat 13. Bölüm İzle

Fadi, sorulara cevap vermezken Ceren yoluyla Şirket, saldırı faaliyetlerine devam etmek ister. Ülkeye yapılacak büyük saldırıyı önlemek isteyen ekip, hangi sürprizle karşılaşıyor?

Kazara Aşk yakında başlıyor! Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizisi Kazara Aşk için geri sayım başladı. Kazara Aşk oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk konusu nedir? Kazara Aşk hangi kanalda?

Melisa Aslı Pamuk, Kırmızı Oda dizisinde

Gerçek hikayelerden yola çıkılarak hazırlanan Kırmızı Oda dizisi izleyiciden rağbet görünce OGM Pictures yapımı dizi yeni isimler takviye etmeye başladı.

Payitaht Abdülhamit’in Ahmet Paşa’sı Cem Uçan Kırmızı Oda’da

Tv 8 ekranlarının fenomen haline gelen ve bu sezon başlayan dizisi Kırmızı Oda’da yeni bir hikaye başlıyor. Ünlü oyuncu Cem Uçan ise bu hikayede yer alıyor.

Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kazara Aşk'ta hazırlıklar devam ediyor. Yeni dizi Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Cem Uçan Payitaht Abdülhamit’e Veda Etti

TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen ve 5. Sezonunda olan Payitaht Abdülhamit dizisinde Ahmet paça karakterini canlandıran Cem Uçan diziye veda etti.

Kanal D'nin dijital dizisi Girift başlıyor

Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim ne ile sınanacak? İşte bu soruların cevap aranacağı gerilim ve dram dizisi Girift, Kanal D Dijital platformda başlıyor

Teşkilat 7. Bölüm izle

Yedi güzide istihbaratçının bol aksiyon ve gerilim yüklü insanüstü operasyonlarını anlatan Teşkilat dizisi 7. Bölümü bu akşam TRT1'de izleyiciyi ekrana kilitleyecek

Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm İzle

Abdülhamit, ordudan gelen tehdidi umursamaz ve Mahmut Paşa'yı serbest bırakmaz. Mahmut Paşa hırslarının kurbanı mı olacak, yoksa onu kurtaran bir mucize mi gerçekleşecek?

Teşkilat 5. Bölüm izle

Alman v Türk vatandaşlarını karlı karşıya getirilmek istendiği bombalı eylem Ekip'i harekete geçiriyor. Zayed Fadi'nin oyununu bozan ekip, kendi ailelerine karşı da mücadele ediyor

Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm İzle

Mason Paşa’nın tertibiyle Mahmut Paşa Abdülhamit’ten görevi bırakmasını istiyor. Arkasına gizli teşkilatın gücünü alan Mahmut Paşa, Cassel’e tuzak kuruyor