Misafir 5. bölüm izle

Misafir 5. bölüm izle; Yeni dizilerden biri olan Misafir 9 Aralık Perşembe akşamı ekranda olacak. Merakla beklenen Misafir 5. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Bu hafta 3 dizi final yapıyor!

Dizi sektöründeki kan kaybı sürüyor. Büyük umutlar ve pahalı prodüksiyonlarla ekrana gelen ancak reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen diziler bir bir ekrana veda ediyor

Misafir 4. Bölüm İzle

Misafir 4. Bölüm İzle; 2 Aralık Perşembe akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Misafir dizisinin yayınlanan 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Fox Tv’nin İddialı Dizisi Final Yapıyor

Perşembe akşamları ekrana gelmeye başlayan ve Fox Tv’nin iddialı yapımı olan Misafir için final kararı verildi. Dizinin 5. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

Hazal Kaya için Hollywood engeli kalktı

Fox Tv'de yayınlanan Misafir dizisiyle ekranlara dönen ve en büyük hayalinin bir Hollywood yapımında rol almak olduğunu söyleyen Hazal Kaya UTA oyunculuk ajansıyla anlaştı

Misafir 3. Bölüm İzle

Misafir 3. Bölüm İzle; 25 Kasım Perşembe 3. Bölümüyle ekrana gelen Misafir Dizisinin yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Misafir 2. Bölüm İzle

Misafir 2. Bölüm İzle; 18 Kasım Perşembe akşamı 2. Yeni bölümüyle ekrana gelen Misafir dizisinin yayınlanan 2.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'a reyting şoku!

Misafir, reytinglerde tam anlamıyla tepe taklak olunca tepkileri üzerine çekti. Beklentilerin altında kalan Misafir, güçlü rakipleri karşısında hiçbir varlık  gösteremedi

Misafir 1. bölüm izle

Misafir 1. bölüm izle: Merakla beklenen dizinin ilk bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir'i başrol oyuncuları anlattı

lk bölümü 11 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan Fox Tv dizisi Misafir, nihayet izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. “Misafir” dizisi, tanıtımlarıyla büyük merak uyandırmıştı

Misafir Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Fox Tv ekranlarında yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Med Yapım tarafından yabancı bir diziden uyarlanan Misafir’in yayın tarihi ertelendi.

Nurseli İdiz’i Zoraki Misafir’de Kim İstemedi?

Zoraki Misafir Filminde ünlü oyuncu Nurseli İdiz’in kadrodan çıkarılması konuşulmaya devam ediyor. Ünlü oyuncuyu başka bir oyuncu mu istemedi? İşte detaylar!

Nurseli İdiz Rol Alacağı Filmin Kadrosundan Çıkarıldı!

Zoraki Misafir adlı filmde rol alacak olan ancak çekimlere başlanmasına sadece bir gün kala oyuncu kadrosundan çıkarılan Nurseli İdiz hakkını mahkemede arayacağını açıkladı!

Yatıya Misafirim Var ilk bölümüyle pazartesi başlıyor

Harika bir program. Beş farklı şehir, beş farklı kültür. Ekranların en konuksever yarışması Yatıya Misafirim Var 30 Kassım Pazartesi Kanal D ekranalrında başlıyor.

Kanal D’den yeni yarışma! "Yatıya Misafirim Var!

5 farklı şehirden birbirini hiç görmeyen 5 yarışmacının kıyasıya mücadele edeceği “Yatıya Misafirim Var” haftanın 5 günü gündüz kuşağı yapımlarından olarak yayınlanacak