Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu Programdan Ayrıldı Mı?

Show TV de 11 sezondur yayınlanan Güldür Güldür Show programının yıldız isimlerinden Bilal karakterini canlandıran Onur Buldu programdan ayrıldı mı? Neden ayrıldı? İşte ayrıntılar

Onur Buldu Yeni Dizisi ‘Sizi Dinliyorum’ Konusu Ne? Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu yeni bir diziye başlıyor. Onur Buldu ‘Sizi Dinliyorum’ dizisinin konusu ne? Dizi nerede? Ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler…

Güldür Güldür oyuncusu Onur Buldu baba oldu!

ngilizce öğretmeni Duygu Kozoğlu ile 2020 yılında evlenen Onur Buldu ve eşi anne- baba olmanın heyecanını yaşadı Güdür Güldür Show'un Bilal'i mutluluğunu hayranlarıyla paylaştı

Güldür Güldür’ün iki oyuncusu büyük ödülü kaptı!

Magazin dünyası 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni konuşuyor. Güldür Güldür Show'un iki oyuncusu ise En İyi Komedi Dizisi Erkek ve Kadın kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Güldür Güldür Show'un Bilal'i Onur Buldu evlendi!

Güldür Güldür Show programının başarılı komedyeni Onur Buldu, evlendi. Bilal tiplemesiyle kendine hayran bırakan oyuncu beklenmedik şekilde dünya evine girdi.

Jet Sosyete dizisine bu hafta hangi ünlü oyuncu konuk oldu?

Her hafta birbirinden değerli sanatçıları konuk olarak oynatan Jet Sosyete dizisine bu hafta hangi ünlü oyuncu konuk oldu?

Güldür Güldür Show’un Bilal’i Onur Buldu kimdir?

Canlandırdığı Bilal karakteriyle milyonları kahkahaya boğan Onur Buldu bu sıralar sunduğu Eyvah Düşüyorum programıyla adından söz ettiriyor

Star Tv’nin İddialı Yarışma Programı Ekranlara Veda Etti!

Star Tv'nin eğlenceli yarışma programı Eyvah Düşüyorum için beklenen karar verildi. Onur Buldu'nun sunuculuğunu yaptığı yarışma programı 21. bölümle birlikte ekranlara veda etti!

Eyvah Düşüyorum tekrar gün değiştirdi! Yayından mı kaldırılacak?

Star Tv'nin en farklı eğlence programı Eyvah Düşüyorum'un yayın günü yine değişti. Yoksa Eyvah Düşüyorum yayından mı kaldırılacak?

Güldür Güldür'den ayrılan Onur Buldu'nun yeni programı belli oldu

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'da hayat verdiği Bilal karakteriyle milyonların gönlünü kazanan Onur Buldu'nun yeni programı belli oldu.