Pınar Deniz'in Yeni İmajı Hürrem Sultan'a Benzetildi

Yargı’nın başarılı ve güzel oyuncusu son dönemlerin aranılan yıldız ismi Pınar Deniz saçlarını boyattı olanlar oldu. Ünlü isim Hürrem Sultan'a benzetildi.

Yargı oyuncusu Pınar Deniz reklam yüzü oldu

Son günlerde birçok ünlü ismin reklam yüzü olduğu sektöre Pınar Deniz de katıldı Yargı dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Deniz dünyaca ünlü güzellik markasının elçisi oldu

Aşkın Kıyameti Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak olan ve başrolünde Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı Aşkın Kıyameti 20 Haziran’da yayınlanıyor.

Pınar Deniz'in Disney Plus'ta Yayınlanacak Dizisinin Adı Belli Oldu

Yargı’nın başarılı avukatı bu sefer avcı olarak seyirci karşısına çıkıyor. Disney Plus’ın Pınar Deniz’li yeni dizisinin adı Avcı olarak duyuruldu.

Disney Plus’ın Süperstar Dizisi Çok Konuşulacak

14 Haziran’da yayına başlayacak olan Disney Plus yeni bir diziyle gündeme geldi. Süperstar güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor.

Uraz Kaygılaroğlu ile Pınar Deniz'i buluşturan Süperstar'a yeni isim

Uraz Kaygılaroğlu ile Pınar Deniz'i buluşturan Süperstar dizisinin kadrosu genişliyor. Merakla beklenen Süperstar dizisine yeni bir isim daha katıldı.

Zeynep Tokuş Deli Yürek Dizisinden Sonra Setlere Geri Dönüyor! Zeynep Tokuş’un Yeni Projesi

Kenan İmirzalıoğlu ile Zeynep Tokuş’un başrolünü paylaştıkları efsanevi dizi Deli Yürek’in ardından uzun süre ekranlardan uzak kalan güzel oyuncunun yeni projesi belli oldu.

Yargı Setinde Sürpriz Doğum Günü

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin setinde başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’na sürpriz doğum günü yapıldı.

Pınar Deniz: Kaan Urgancıoğlu ile Yakıştırılmak Hoşumuza Gidiyor!

Yargı dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Pınar Deniz rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmalarına “çok hoşumuza gidiyor” şeklinde cevap verdi.

Pınar Deniz: İlkokula kadar Arapça konuşuyordum

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Canlı yayına katılan Pınar Deniz ilkokul yıllarına kadar Arapça konuştuğunu söyledi.

Yargı Dizisinde Flaş Ayrılık

Pazar akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından olan Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Zümrüt karakteri diziye veda etti.

Disney Plus için hazırlanan yerli yapımlar hangileri?

Türkiye'deki yayın tarihi açıklanan Disney Plus ünlü isimlerle anlaşma sağladı. Disney Plus iddialı yerli yapımlarla Türkiye'de yayına başlayacak. İşte o projeler…

Disney Plus’ın yayın tarihi ve ücreti açıklandı

Güçlü isimlerle anlaşma yapan Disney Plus'ın Türkiye'de yayına başlayacağı tarih açıklandı. Disney Plus’ın yayın tarihi ve aylık ücretinin ne kadar olacağı belli oldu.

Pınar Deniz seri katil rolüyle geliyor!

Şimdilerde Yargı dizisiyle pek çok kişiyi kendine hayran bırakan Pınar Deniz, Disney Plus'ta yayınlanacak dizide bir seri katili canlandıracak.

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha

Ünlü oyuncu Pınar Deniz başarılarıyla konuşuluyor. Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha geldi. Pınar Deniz o sektörün en sevilen yüzü oldu.

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Aynı Dizide Buluşuyor

Son dönemin en başarılı kadın ve erkek oyuncuları arasında yer alan Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu dijital bir platforma hazırlanan Yıldız dizisinde birlikte rol alacak.

Pınar Deniz’de Berk Cankat Gibi Duruşundan Taviz Vermedi! ‘’Gerekirse Beş Parasız Kalmaya Razıyım’’

‘Yargı’nın Avukat Ceylin’i Pınar Deniz resti çekti! Deniz,‘’Gerekirse beş parasız kalmaya razıyım’’ dedi. Daha önce de Berk Cankat duruşundan taviz vermemiş olanlara isyan etmişti.

II. Uluslararası Zirve Ödüllerinde Yargı'ya Ödül Yağmuru

Pars Medya organizatörlüğünde yapılan II. Uluslararası Zirve Ödülleri sahiplerini buldu. Yargı ekibi ödül yağmuruna tutuldu.

Yargı'nın Savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'tan ayrılık haberi geldi

Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteriyle beğeni toplayan oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tan ayrılık haberi geldi. Pınar Deniz'den sonra Yargı'daki ikinci ayrılık vakası…

Yargı'nın Ceylin’i Pınar Deniz Kimdir

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı Dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz Kimdir? İşte Pınar Deniz'in Hikayesi!