Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları listesi açıklandı

Ünlü araştırma şirketi tarafından yapılan anket sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları araştırmasında ilk 5 isim bakın kimler oldu?

Karın ağrısıyla hastaneye giden Karadenizli sanatçı Mesut Kurt'tan acı haber geldi

Karadenizli sanatçı Mesut Kurt, karın ağrısıyla hastaneye gitmişti. Beyin ölümü gerçekleşen Mesut Kurt'tan acı haber geldi. Metin Kurt 34 yaşında hayata veda etti.

Zerrin Özer Hayvan Severleri Kızdırdı

Ünlü sanatçı Zerrin Özer sosyal medya hesabımdan paylaştığı bir paylaşım sebebiyle hayvan severlerin tepkisiyle karşılaştı.

Ünlü Sanatçı Erol Uras Hayatını Kaybetti

Türk Operasının en ünlü tenorlarından biri olan ve operanın gelişmesi ve sevilmesi için pek çok görev üstlenen sanatçı Erol Uras 85 yalında hayata veda etti.

Ünlü Türkücü Hayatını Kaybetti!

Türk halk Müziğinin önde gelen seslerinden TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı usta ses Ahmet Günday bugün 77 yaşında hayata veda etti.

Ünlü Sanatçı Altan Karıntaş Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatro ve sinemasının usta oyuncularından olan ve rol aldığı onlarca yapımda başarıdan başarıya koşan Altan Karıntaş bu sabah 93 yaşında hayata veda etti.

Sanatçı Umut Akyürek’in Babası Vefat Etti!

Türk Sanat Müziği şarkıcısı Umut Akyürek bugün babasını kaybetti. Umut Akyürek kaybından dolayı sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Sanatçı ihsan Özgen Vefat Etti

Türk Müziği ve eğitim dünyası büyük bir ustasını kaybetti. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarında öğretim görevlisi kemençe ustası İhsan Özgen hayatını kaybetti.

Klarnet Sanatçısı Mustafa Kandıralı Hayatını Kaybetti

Müzik dünyası bir ustasını daha kaybetmenin acısını yaşıyor. Klarnet ustası Mustafa Kandıralı 90 yaşında hayata veda etti.

Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti!

Türk Tiyatrosu ve sineması bu gün usta bir oyuncusunu kaybetti. Oyuncu, yönetmen, senarist Nurtekin Odabaşı bu gün 82 yaşında hayata veda etti. İşte detaylar!