Ünlü oyuncu Elçin Afacan tam 28 kilo verdi

Şeker, gluten ve karbonhidratı hayatından çıkaran başarılı oyuncu Elçin Afacan bir yıl bile olmadan 28 kilo vermeyi başardı

Kerem Bürsin’den büyük başarı En Yakışıklı Türk Aktörü seçildi

Sen Çal Kapımı dizisiyle hayran kitlesini artıran Kerem Bürsin, Nubia Magazine tarafından düzenlenen global ankette 2022’nin ‘En Yakışıklı Türk Aktörü’ seçildi

Hande Erçel'in hayvan sevgisi pahalıya mal oldu

Geçen yıl başrolünü Kerem Bürsin ile paylaştığı 'Sen Çal Kapımı' dizisiyle yıldızı parlayan Hande Erçel'in hayvanlara olan düşkünlüğü pahalıya mal oldu

Ünlü oyuncu doğum gününü kutladı Sosyal medya yıkıldı

Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldığı Kerem Büstin ile evlilik hazırlığı yapan Hande Erçel,28 yaşına bastı. Paylaştığı özel kareler, adeta sosyal medyayı yıktı

Hande Erçel'den örnek davranış!

2 yıl önce çok kaybettiği annesinin acısını atamayan Hande Erçel, tüm sanatçılara örnek bir kampanya başlattı. Güzel oyuncu, Kansersiz Yaşam Derneği'nin 'İyi Niyet Elçisi' oldu

Hande Erçel ilham kaynağını açıkladı

Seyehat öncesi InStyle'ın kasım sayısı için poz veren Hande Erçel, açıklamalarda bulundu. Hande Erçel, kendisine sorulan sorulara tüm samimiyetiyle cevap verdi.

Sen Çal Kapımı 45. Bölüm İzle

Kızı Kiraz ile beraber yaşamayı kabul den Serkan bunun için süre şartı koşar. Süre bitmeden baba olma durumunu seven Serkan bunu sürekli hale getirmek için çabalar.

Sen Çal Kapımı 44. Bölüm İzle

Geri dönen Serkan ile Eda ve arasındaki aşk yeniden tutuşurken kızı Kiraz için geri dönen Serkan'ın velayet davası açması karşısında Eda ne yapacağını şaşırır.

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm izle

Kiraz’ın kendi kızı olduğunu öğrenen Serkan, bu gerçeği kabullenebilecek mi? Serkan’ın babalık yapamayacağını söylemesi Eda'yı hayal kırıklığına uğratırken Kiraz nereye kayboluyor?

Sen Çal Kapımı 42. Bölüm izle

Eda'yı küstüren Serkan, genç kızı geri kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. Serkan’ın samimi olduğunu fark eden Eda ise duygularını gizlemekte gittikçe zorlanmaktadır.

Kerem Bürsin'den Hande Erçel ile ilgili itiraf niteliğinde açıklama

Kerem Bürsin'den Hande Erçel ile ilgili itiraf niteliğinde açıklama. Hande Erçel ike Kerem Bürsin evleniyor mu? Kerem Bürsin kimdir?

Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin yayın tarihi değişti. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde olduğu Kefaret'in yeni günü ne zaman? Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Sen Çal Kapımı 41. Bölüm izle

Yıllar sonra karşılaşan Eda ve Serkan hala ilk günkü duygulara sahiptir. Yüzleşme sonucu Eda'nın sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

Sen Çal Kapımı Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

39. bölümü ile sezon finali yapan Sen Çal Kapımı, sezon finali yakışır bir son mu yaptı yoksa izleyici memnun kalmadı mı?

Sen Çal Kapımı oyuncusu koronaya yakalandı

60 bin vaka sayısıyla dünyada ilk üçe giren ülkemizde korona dizi sektörünü vuruyor. Covid-19 testi pozitif çıkan Sen Çal Kapımı oyuncularından Sarp Bozkurt da koronaya yakalandı.

Sen Çal Kapımı 38. Bölüm İzle

3 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle; Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünü tek parça ve HD olarak izlemek için detaylar.

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm İzle

27 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı 37. bölüm izle; Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünü tek parça ve HD olarak izlemek için detaylar.

Hande Erçel, Murat Akdoğan aşkını bitirdi mi?

Hürriyet Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ magazin haberlerine yer verdiği köşesinde Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkının bittiğini ve Akdoğan ailesinin bu ilişkiyi onaylamadığını yazdı

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm İzle

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm İzle; 20 Mart Cumartesi akşamı 36. bölümüyle ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanan 36. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!