Sen Çal Kapımı 45. Bölüm İzle

Kızı Kiraz ile beraber yaşamayı kabul den Serkan bunun için süre şartı koşar. Süre bitmeden baba olma durumunu seven Serkan bunu sürekli hale getirmek için çabalar.

Sen Çal Kapımı 44. Bölüm İzle

Geri dönen Serkan ile Eda ve arasındaki aşk yeniden tutuşurken kızı Kiraz için geri dönen Serkan'ın velayet davası açması karşısında Eda ne yapacağını şaşırır.

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm izle

Kiraz’ın kendi kızı olduğunu öğrenen Serkan, bu gerçeği kabullenebilecek mi? Serkan’ın babalık yapamayacağını söylemesi Eda'yı hayal kırıklığına uğratırken Kiraz nereye kayboluyor?

Sen Çal Kapımı 42. Bölüm izle

Eda'yı küstüren Serkan, genç kızı geri kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. Serkan’ın samimi olduğunu fark eden Eda ise duygularını gizlemekte gittikçe zorlanmaktadır.

Kerem Bürsin'den Hande Erçel ile ilgili itiraf niteliğinde açıklama

Kerem Bürsin'den Hande Erçel ile ilgili itiraf niteliğinde açıklama. Hande Erçel ike Kerem Bürsin evleniyor mu? Kerem Bürsin kimdir?

Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin yayın tarihi değişti. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde olduğu Kefaret'in yeni günü ne zaman? Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Sen Çal Kapımı 41. Bölüm izle

Yıllar sonra karşılaşan Eda ve Serkan hala ilk günkü duygulara sahiptir. Yüzleşme sonucu Eda'nın sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları

Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar rekabetinde en çok izlenen hangisi oldu? İşte 9 Haziran 2021 Çarşamba reyting sonuçları.

Sen Çal Kapımı Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

39. bölümü ile sezon finali yapan Sen Çal Kapımı, sezon finali yakışır bir son mu yaptı yoksa izleyici memnun kalmadı mı?

Sen Çal Kapımı oyuncusu koronaya yakalandı

60 bin vaka sayısıyla dünyada ilk üçe giren ülkemizde korona dizi sektörünü vuruyor. Covid-19 testi pozitif çıkan Sen Çal Kapımı oyuncularından Sarp Bozkurt da koronaya yakalandı.

Sen Çal Kapımı 38. Bölüm İzle

3 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle; Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünü tek parça ve HD olarak izlemek için detaylar.

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm İzle

27 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı 37. bölüm izle; Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünü tek parça ve HD olarak izlemek için detaylar.

Hande Erçel, Murat Akdoğan aşkını bitirdi mi?

Hürriyet Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ magazin haberlerine yer verdiği köşesinde Hande Erçel-Murat Akdoğan aşkının bittiğini ve Akdoğan ailesinin bu ilişkiyi onaylamadığını yazdı

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm İzle

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm İzle; 20 Mart Cumartesi akşamı 36. bölümüyle ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanan 36. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm İzle

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm İzle; 13 Mart Cumartesi akşamı 35. Yeni bölümüyle ekrana gelen Sen Çal Kapımı'nın yayınlanan 35. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kerem Bürsin’e ödül töreninde saygısızlık! Salonu terk etti!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin Yılın Yıldızları Ödül Töreni'ne katıldı. Kerem Bürsin’e ödül töreninde saygısızlık! Salonu terk etti! İşte o sözler ve sonrasında yaşananlar…

Usta Oyuncu Sinan Albayrak Sen Çal Kapımı Dizisinde

Fox Tv ekranlarında yayınlanan sen Çal Kapımı adlı diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Usta Oyuncu Sinan Albayrak dizide Kemal Özcan karakterine hayat verecek.

Sen Çal Kapımı 34. Bölüm izle

6 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı 34. bölüm izle; Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünü tek parça ve HD olarak izlemek için detaylar.

Flaş İddia! Sen Çal Kapımı Final mi Yapıyor?

Fox Tv ekranlarında Cumartesi akşamları ekrana gelen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapı’nın final yapacağı söylentileri iyice arttı. Peki dizi gerçekten final mi yapıyor?

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle

Fox Tv’nin cumartesi günleri yayınlanan romantik dizisi Sen Çal Kapımı 33. Bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Serkan’dan vazgeçmeyecek olan Selin ne yapacak?