Savaşçı kadrosuna 6 yeni isim katıldı

Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Fox Tv'de 5. Sezonu yayınlanan Savaşçı dizisi heyecanlı operasyonlarla karşınızda olacak. İşte Savaşçı'ya katılan isimler

Yorumlara dayanamayan Tamer Karadağlı şikâyetçi oldu

Çocuklar Duymasın dizisindeki Taşfırın Haluk karakteriyle gönülleri fetheden usta oyuncu Tamer Karadağlı, müzisyen Iraz Yıldız hakkındaki eleştirilere çok sert tepki gösterdi

Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor

Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları ekrana gelen Savaşçı’da şok bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Albay Göktürk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı diziye veda edecek.

Savaşçı 103. Bölüm izle

Esaretten kurtulan Albay Göktürk, onur mücadelesini kazanabilecek mi? Hain planlarına devam eden Mösyö'nün yeni planı ne? Operasyon düzenlenen Yeva yakalanabilecek mi?

Savaşçı 102. Bölüm izle

Dostlarımızın gururu, düşmanlarımızın korkulu rüyası Kılıç Timi, teröristleri etkisiz hale getiriyor ve tuzağa düşen Yüzbaşı Bozkurt ile Astsubay Karaca'yı kurtarıyor.

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

 Savaşçı’nın Ünlüleri Konuştu

Fox Tv ekranlarında yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan Savaşçı Dizisinin ünlü oyuncuları Ediz Hun ve Tamer Karadağlı dizi ve birbiri hakkında konuştu.

Savaşçı'da bomba transferler! Ediz Hun da Savaşçı dizisinde!

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun yeniden ekrana dönüyor. Ediz Hun sevilen dizi Savaşçı'nın kadrosuna katıldı. Savaşçı dizisinde Ediz Hun hangi karakteri canlandıracak?

Savaşçı Başrol Oyuncusunu Buldu!

Fox Tv’nin başlayacak mı başlamayacak mı diye yılan hikayesine dönen ve oyuncu kadrosu darma dağın olan Savaşçı yeni başrol oyuncusunu buldu!

Savaşçı Dizisine Göktürk Albay Geldi!

Fox Tv ekranlarının Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizisi Savaşçı ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizi usta oyuncu Tamer Karadağlı ile anlaştı. İşte detaylar!

Bir canlı yayın kazası da Tamer Karadağlı'dan

Karantina günlerinde ünlüler sıklıkla canlı yayın yapıyor. Ancak bazen kazalar yaşanıyor. bir canlı yayın kazası da sosyal medyayı pek sevmeyen Tamer Karadağlı'nın başına geldi.

Tamer Karadağlı'dan 'Çocuklar Duymasın' için çarpıcı açıklama!

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'ın taş fırın erkeği Tamer Karadağlı, dizinin tekrar ekranlara dönmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Tamer Karadağlı’dan Flaş “Çocuklar Duymasın” Açıklaması!

Taş Fırın Haluk lakabıyla ünlü Çocuklar Duymasın Dizisinin oyuncusu Tamer Karadağlı'dan Çocuklar Duymasınla ilgili sürpriz açıklama! Oyuncu dizide tekrar oynayacak mı? İşte cevabı!

Çocuklar Duymasın ekranlara ara veriyor!

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın önümüzdeki hafta son bölümüyle sezonu kapatıyor. Yapımcı Birol Güven sosyal medya üzerinden açıkladı!

Çocuklar Duymasın'da sürpriz gelişme! Tutku diziye geri dönüyor

Yıllardır süregelen aile komedi dizisi Çocuklar Duymasın'a Tutku karakteri geri geliyor. Haluk ve Meltem'in arasına giren bu karakter bu kez yuvalarını bozmak için neler yapacak?

Çocuklar Duymasın'da Meltem yeniden gelinlik giydi!

Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem neden gelinlik giyiyor? Çocuklar Duymasın ne zaman? Çocuklar Duymasın canlı izle. İşte Çocuklar Duymasın 13 Ağustos Pazar günü 4. yeni bölüm ile ilgili tüm ayrıntılar.

Çocuklar Duymasın yayın tarihi belli oldu

Geçmişin en sevilen dizilerinden birisi olan Çocuklar Duymasın'nın yeni bölüm tarihi belli oldu. Tekrar izleyicileri ile buluşmayı planlayan Çocuklar Duymasın ne zaman başlayacak? İşte Çocuklar Duymasın dizisinin yayın tarihi.