İbrahim Tatlıses'in Menajeri Şule Çınlama Evlendi

İbrahim Tatlıses'in menajeri Şule Çınlama, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Rektörlüğü'nde memur Emrah Yazar ile dünya evine girdi

Gönül Yazar'ın kaburgaları kırıldı

Ünlü sanatçı Gönül Yazar'dan korkutan bir haber geldi. Sanat müziğinin efsane isimlerinden biri olan Gönül Yazar'ın geçirdiği kaza sonrası kaburgaları kırıldı.

Ünlü Yazar Hıncal Uluç’tan Kerem Bürsin İçin Şok Sözler

Ünlü yazar Hıncal Uluç Yıldız teknik Üniversitesinde yılın yıldızları ödül töreninde yaşananlardan dolayı oyuncu Kerem Bürsin için sert ifadeler kullandı.

Usta Yazar Selim İleri Hastaneye Kaldırıldı

Türk Edebiyatının önde gelen ünlü yazarlarından selim İleri beyin embolisi rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Ünlü yazarın tedavisine devam ediliyor.

Ünlü Psikolog ve Yazar Doğan Cüceloğlu Evinde Ölü Bulundu

Ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu bugün Beşiktaş’ta yaşadığı evde ölü bulundu. 83 yaşında hayata veda eden ünlü ismin ölüm sebebiyle ilgili araştırma sürüyor.

Yazar Yavuz Bahadıroğlu Hayatını Kaybetti!

Ünlü yazar ve gazeteci Yavuz Bahadıroğlu mahlasını kullanan Niyazi Birinci 76 yaşında hayata veda etti. Ünlü isim Eyüp Sultan Mezarlığı’na defnedildi.

TRT’nin Gönül Dağı Dizisi Yılın En Başarılı Dizisi Seçildi!

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan ve gün birinciliğini kimselere kaptırmayan Gönül dağı 2020 yılının en başarılı dizisi seçildi.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde İki Ayrılık Daha!

Star Tv’nin günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere’de daha önce yaşanan iki ayrılığa ek olarak iki oyuncu daha diziyle yollarını ayırdı. İşte haberin detayları!

Tiyatro Dünyası Şokta: Tuncer Cücenoğlu vefat etti

Tedavi gördüğü İstanbul Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybeden Tuncer Cücenoğlu kimdir ve eserleri nelerdir