Sadakatsiz Dizisinin Selçuk'u Asker Oluyor

Sadakatsiz dizisinin heyecanlı ve biraz da öfkeli karakteri Selçuk’u oynayan Tarık Emir Tekin dizinin final yapmasıyla birlikte askere gidiyor.

Avatar Atakan Şehitler Adına Kazandı!

Avatar Atakan Şehitler Adına Kazandı, Ünlü kick boks sporcusu olan, dünyada başarıları ses getiren Avatar Atakan galibiyetini Suriyede Şehit olan 34 Askere armağan etti!

Çağatay Ulusoy askere gitti! İşte yakışıklı oyuncunun askerlik fotoğrafları!

Her geçen gün artan bedelli askerlik yapan oyuncular arasına Çağatay Ulusoy da dahil oldu. Sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy askere gitti.

İşte Can Yaman’ın askerlik fotoğrafları! Çok şaşıracaksınız!

Genç ve yakışıklılığıyla dikkatleri çeken Can Yaman’ın askerlik fotoğrafları hayranlarını çok şaşırttı. Sizler de çok şaşıracaksınız. İşte Can Yaman'ın askerlik fotoğrafları!

Can Yaman, asker traşı oldu hiç kimse onu tanıyamadı! İşte sosyal medyayı sallayan fotoğraf!

Can Yaman, asker traşı olunca hiç kimse onu tanıyamadı. Bedelli askerlikten faydalanarak askere giden oyuncunun asker traşı fotoğrafı sosyal medyayı salladı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe’nin Askerlik Fotoğrafları Herkesi şaşırttı!

Sezon arası geldi ünlüler bir bir asker oldu. Sen anlat Karadeniz'in sevilen oyuncusu Deli Tahir'de askere gidenlerden. İşte Deli Tahir'in askerlik fotoğrafları!

Manuş Baba'nın Askerlik Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü şarkıcı Mustafa Özkan, bilinen adıyla Manuş Baba bedelli askerlik için kıtasına teslim oldu. Manuş Baba'nın askerlik fotoğrafı sosyal medyada bir anda gündem oldu!

Şahan Gökbakar 5 Ayda 28 Kilo Verdi!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar beş ayda tam 28 kilo verdi. Oyuncu hangi diyetle zayıfladı? Kilo veren Şahan Gökbakar askere gidecek mi? Detaylar haberimizde!

Can Yaman Askere Gidiyor

Erkenci Kuş'un başarılı ve yakışıklı oyuncu Can Yaman asker oluyor. Ünlü oyuncu ne zaman askere gidecek? Can Yaman ne kadar askerlik yapacak?Erkenci Kuş devam edecek mi?