Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Hz. Mevlana'nın oyuncu kadrosu netleşti. Mevlana dizisinin başrolü olacak isim de belli oldu. Mevlana karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi!

Merakla beklenen yeni yapım Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrolde olduğu dizinin konusu ne? Kağıt Ev'de hangi oyuncular var?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev ne zaman başlıyor?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev dizisi ile ilgili detaylar belli oldu. Merakla beklenen Kağıt Ev dizisi ne zaman başlayacak? İşte tüm ayrıntılar…

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede buluştu. Ünlü oyuncuların yeni projesi belli oldu. Yeni proje hakkında bütün detaylar haberimizde…

Can Nergis Yasak Elma’ya Veda Ediyor

Fox Tv'de pazartesi akşamları ekrana gelen Yasak elma dizisinde Mert karakterini canlandıran genç oyuncu Can Nergis önümüzdeki bölüm Yasak Elma’ya veda ediyor.

Yasak Elma'ya sürpriz oyuncu!

Şahika’nın evliliği ve iflas eden Halit’in şirkette yeniden işe başlamasıyla taşların yerinden oynadığı Yasak Elma dizisine Mert karakteriyle dahil olan sürpriz oyuncu kim?

Yasak Elma’ya Katılan Bomba İsim Kim?

Pazartesi akşamlarının entrika dolu dizisi Yasak Elma son bölümde adeta seyirciyi nefessiz bırakırken diziye yeni bir oyuncu daha katıldı. İşte detaylar!

Gazeteci Ali baba oldu!

Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Anne'deki Gazeteci Ali baba oldu. Yakışıklı oyuncunun bu mutluluğu hayranlarını çok sevindir. Gazeteci Ali karakterine hayat veren Can Nergi'in o paylaşımı...

Anne dizisinin yakışıklı oyuncusu sessiz sedasız evlendi

Star Tv'de ekranlara gelen başrollerini Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Gördüm'ün canlandırdığı Anne dizisinin yakışıklı oyuncusu Can Nergis'in yurt dışında sessiz sedasız dünya evine girdiği ortaya çıktı.