Ece Erken’den flaş hamle Soyadını sildi

Eşinin ldürülmesinden sonra ismi miras davasıyla anılan Ece Erken flaş bir hamle yaptı. Sosyal medya hesabından Mahmutyazıcıoğlu soyadını kaldıran ünlü sunucu sebebini açıkladı

Ece Erken eşinden kalan saatleri sattı mı?

Ünlü sunucu Ece Erken, öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili iddialarla gündeme gelmeye devam ediyor. Ece Erken eşinden kalan saatleri 15 milyona sattı mı?

Ece Erken, haftalar sonra ilk kez güldü

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenen Ece Erken’in mutluluğu 7 ay sürdü. Ocak ayında eşini kaybeden Ece Erken ilk defa güldüğü bir fotoğraf paylaştı

Ece Erken’den duygulandıran paylaşım!

Zor günler geçiren ünlü sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma düştüğü notla sevenlerini hüzne boğdu. İnşallah bizi cennetten izliyorsun”

Ece Erken hakkında flaş iddia Katil zanlısıyla tanışıyor mu?

Türkiye'yi sarsan Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde sular durulmuyor. Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde gündemi sarsan yeni bir iddia ortaya atıldı.

Ece Erkenden İlk Paylaşım

Silahlı saldırı sonrası eşini kaybeden ünlü sunucu Ece Erken eşini kaybettikten sonra ilk kez duygularını dile getirdi. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından bir mesajı alıntıladı.

Ece Erken'in Eşi Hayatını Kaybetti

Bir zamanların ünlü sunucu ve oyuncularından biri olan Ece Erken’in 7 ay önce evlendiği avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırı sonrası öldürüldü.

Ece Erken Eşi İle Yaşadığı Kavgayı Tüm Detaylarıyla Anlattı

Ece Erken 2 yıldır birlikte olduğu Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrumda evlendi. Birliktelikleri bir dargın bir barışık olan çiftin ayrılık haberleri üzerine tüm detayları anlattı.

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu evlendi

Yasak aşk yaşayan sonrasında ayrılmak zorunda kalan Ece Erken, avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nihayet evlendi.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Ayrıldığını Duyurdu!

Geçtiğimiz aylarda birliktelikleri olay olan ve günlerce magazin basınında ve sosyal medyada konuşulan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu ikilisi ayrıldılar. İşte detaylar!

Ece Erken'e mahkeme şoku 'Resmi Evrakta Sahtecilik'!

Ünlü sunucu Ece Erken son günlerde skandallarla gündem olmaya devam ediyor. Ece Erken'e bu defa mahkemeden tepki geldi ve Erken'in cezalandırılması istendi. İşte detaylar…