Survivor 2019 Türkiye şampiyonu belli oldu

Tüm zamanların en heyecanlı yarışmasında beklenen zaman geldi ve Survivor 2019 Türkiye şampiyonu belli oldu. Yusuf mu Seda mı derken şampiyon Yusuf oldu.

Survivor’da finale kim kaldı?

Beklenen an geldi ve çattı. Survivor 2019’da final belli oldu. Sizler de merak ediyorsunuz, Survivor’da finale kim kaldı?

Hikmet gözyaşlarıyla veda etti! Survivor ödül oyunun kim kazandı?

Survivor 2019'da 80. Bölüm geride kaldı. 27 Mayıs tarihli bölümünde ödül oyununu kim kazandı ve kim elendi, haberimizde.

Survivor sunucusu Sakis'ten skandal paylaşım! Atatürk'e 'soykırımcı' dedi!

Survivor sunucusu Sakis, çok büyük bir gafa imza etti. Survivor sunucusu Sakis skandal sözler paylaştı. Atatürk'e 'soykırımcı' dedi!

Survivor 2019'dan bu hafta kim elendi?

Büyük finale doğru adım adım yaklaşılırken rekabet iyice kızıştı. Peki bu hafta kimler elendi, ödül ve sembol oyununu kimler kazandı? İşte cevaplar

19 Mart Survivor kim elendi?

Survivor'ın 19 Mart 2019 tarihli bölüm kıran kırana geçti. Kim ödül oyununu kazandı, kim Survivor’da elendi, soruları cevap buldu.

Survivor 2019 yarışmacıları kimler?

Survivor 2019 yarışmacıları kimler? Survivor 2019, ne zaman başlayacak? Survivor Hakan Kınık kimdir? Survivor Sude Burcu kimdir?

MasterChef Hakan Kanık Survivor 2019'da!

Yeni sezonuyla yakında Tv8 ekranlarında başlayacak Survivor 2019’a MasterChef Türkiye yarışmasının sevilen ismi Hakan Kanık dahil oldu.

Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Yarışmacı kadrosunda kimler olacak?

Yeni sezonda yeni konseptiyle ekrana gelecek Survivor 2019 ne zaman başlıyor? Survivor 2019 yarışmacı kadrosunda kimler var?