Aldatmak Dizisinin İpek’i belli oldu

Atv ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Aldatmak 2. Sezona hazır. Dizinin çekimleri devam ederken kadroya yeni isimler katıldı.

Aldatmak dizisi yeni sezon çekimlerine başladı

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisi önceki sezon özellikle ilk bölümlerinde oldukça ses getiren dizinin yapımcılığını Burak Sağyaşar ve Timur Savcı yapıyor.

Vahide Perçin ve Kızı Aldatmak Dizisinde Buluştu

Atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Aldatmak dizisi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Diziye son olarak başrol oyuncusu Vahide Perçin’in kızı dahil oldu.

Aldatmak dizisi setinde kriz

Atv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezonun başarılı yapımları narasında yer alan Aldatmak dizisin setinde aşk krizi yaşanıyor.

25 Mayıs 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Haftanın en çekişmeli günlerinden biri olan 25 Mays 2023 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Aldatmak ve Al Sancak dizileri birbiriyle kıyasıya yarıştı.

Aldatmak Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve bu sezon başlayan dizilerden olan Aldatmak dizisinde Defne Samyeli ayrıldı.

Aldatmak yapımcısından flaş açıklama

Atv ekranlarında yayınlanan ve yakında sezon arası vermesi beklenen perşembe akşamlarının başarılı dizisi Aldatmak ikinci sezon onayını aldı.

Aldatmak Dizisine Sürpriz Oyuncu

Bu sezon başlayan ve Perşembe akşamları yayınlanan sevilen ve başarılı dizilerden Aldatmak’ın kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor.

27 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

27 Nisan 2023 Perşembe gününün merakla beklenen reyting sonuçları açıklandı. Dizilerin önde olduğu sonuçlarda Star Tv’nin Yüz Yıllık Mucize adlı dizisi hayal kırıklığı yarattı.

Ünlü oyuncu Tarık Ündüz'ün yeni projesi belli oldu

TRT 1 dizisi Kasaba Doktorunda rol alan Tarık Ündüz bir süredir yeni bir projede rol almıyordu. Genç oyuncunun yer alacağı yeni projesi ve oynayacağı karakter belli oldu.

Aldatmak Dizisinde Sürpriz Oyuncu

Dizi ve sinema filmlerinin başarılı ve usta oyuncularından Nursel Köse Atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak dizisinin kadrosuna katıldı.

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları belli oldu. Pek çok dizinin kıyasıya bir rekabet içinde yer aldığı Perşembe gününde ilk on şu şekilde gerçekleşti.

13 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Televizyon kanalları arasında reyting yarışlarının kıran kırana geçtiği günlerden bir olan 13 Nisan 2023 Perşembe günü reyting sonuçları belli oldu.

30 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

30 Mart 2023 Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Camdaki Kız’ın liderliği devam ederken Aldatmak ilk 3’te yer adı. Yeni başlayan Yüz Yıllık Mucize yapımcısını sevindirdi.

2 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

2 Mart Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi belli oldu. Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak ve FOX Haber arasında kıran kırana bir rekabet yaşandı.

2 Şubat 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Gündüz kuşağı programı Esra Erol’da ile Camdaki Kız ve Al Sancak dizileri arasındaki heyecanlı yarışın nefes kestiği 2 Şubat 2023 Perşembe günü ekran karnesi belli oldu

Usta oyuncu Aldatmak dizisine dahil oldu

Atv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon başlayan başarılı diizler arasında yer alan Aldatmak Dizsinin kadrosuna başarılı oyuncu Özlem Tokaslan dahil oldu.

Aldatmak Dizisine flaş oyuncu

Gri dizisindeki performansıyla geniş hayran kitlesine ulaşan Selin Kahraman dizide aşktan yana yüzü hiç gülmeyen Ozan’ın hayatına Zeliş karakteri ile dahil oluyor

Aldatmak dizisinde Yusuf Çim'in yeni partneri belli oldu

Aldatmak dizisinin kadrosuna genç ve güzel bir isim dahil oldu. Diziye dahil olan Selin Kahraman Yusuf Çim’in partneri olarak seyirciyle buluşacak.

Aras Aydın Aldatmak Dizisine Katıldı

Atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve bu sezon başlayan dizilerden olan Aldatmak dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.