Ünlü Çiftten 3 Milyonluk Reklam Filmi! Ardından Sevgililer Gününe Özel Dergi Çekimi

Türkiye’nin sevilen çifti Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, reklam çekimlerinden aldığı ücretlerle gündemde. Aynı zamanda 14 şubat sevgililer günü için poz veriyorlar

Almeda Abazi’den Hamilelik Açıklaması

Ünlü oyuncu Tolgana Sayışman ile eşi Almeda Abazi iki çocuğun ardından düşündükleri üçüncü çocuktan vazgeçti. Peki bunun arkasındaki sebep ne?İşte cevabı!

Tolgahan Sayışman ikinci kez baba oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerini kucağına aldı. Tolgahan Sayışman ikinci kez baba oldu. Tolgahan Sayışman'ın bebeğinin adı ne oldu?

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin Çocuklarının İsmi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Tolgahan sayışman ile eşi Almeda Abazi bugünlerde dünyaya gelecek ikinci bebeklerinin heyecanını yaşamaya başladı. Peki bebeklerinin adı ne olacak? İşte cevabı!

Tolgahan Sayışman'ın eşi ve çocuğundan kötü haber

Geçtiğimiz günlerde Covid 19 testi pozitif çıkan ve tedavi altına alınan Tolgahan Sayışman'ın eşi ve oğlu da küresel salgın coronaya yakalandı. Ailenin sağlık durumu haberimizde.

Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı.

Tolgahan Sayışman yapımcı olarak Limit dizisi için kolları sıvadı!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bu kez yapımcı olarak seyirciyle buluşacak. Tolgahan Sayışman yapımcı olarak Limit dizisi için kolları sıvadı! İşte o projenin detayları…

Tolgahan Sayışman ölümden döndü

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman trafik kazası geçirdi. Aracı takla atan Tolgahan Sayışman ve arkadaşı ölümden döndü. İşte detaylar…

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'den ikinci bebek müjdesi!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve manken eşi Almeda Abazi sosyal medya hesabından duyurdu. Sevilen çiftin oğlu Efehan'a kardeş mi geliyor?

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi doğum sonrası ilk kez konuştu

3 gün önce oğulları Efehan'ı kucağına alan Tolgahan Sayışman Almeda Abazi çifti hastane çıkışı görüntülendi. Taburcu olan çift oğullarının doğum süreci hakkında neler dedi?

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'dan müjdeli haber

Yakışık oyuncu Tolgahan Sayışman baba oldu! Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi'nin mutlu günü; çift bu sabah 9 aydır bekledikleri bebeklerini kucağına aldı!