Alparslan: Büyük Selçuklu Dizisinden Fahriye Evcen Ayrılıyor Mu?

TRT1’in ilgiyle izlenilen, başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcan’ın yer aldığı tarihi dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun’u Fahriye Evcen diziden ayrılıyor mu?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Flaş Ayrılık

Akli Film tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde flaş bir ayrılık yaşanıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna sürpriz isim!

Güçlü senaryosu, Türkiye’nin en başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ve muhteşem dekoruyla zirvede yer alan TRT1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna yeni bir isim katıldı

Alparslan Büyük Selçuklu’da Sürpriz Ayrılık

TRT 1’de ekrana gelen ve seyircinin heyecanla takip ettiği Alparslan Büyük Selçuklu’da Emir Bozan karakterini canlandıran Yurdaer Okur’un diziyle vedalaşacağı öğrenildi.

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm İzle; 21 Şubat Pazartesi 14. Bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun yayınlanan 14. Bölümünü ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm izle!

Vaspurakan’a yeni valisi Diyojen, imparatorun gözüne girmek için İnal Bey’in kalesini kuşatır Bu sırada Meymun’un Natık olarak tanınması Emir Bozan’ın planlarını bozmuştur

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm izle!

Kekavmenos’u tuzağa çekmek isteyen Alparslan, Akça’yı kalede tutAr. Ancak sarayA Karmati baskınını önlemeye giden Alparslan, Haris’in Akça’yı kaçırdığını öğrenince deliye döner

31 Ocak 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

31 Ocak 2022 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Survivor All Star, Yasak Elma, Üç Kuruş, Kalp Yarası ve Alparslan Büyük Selçuklu mücadelesi nasıl sonuçlandı?

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm İzle; 31 Ocak akşamı 11. Bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle; 24 Ocak Pazartesi 10. bölümüyle yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu’nun 10. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle; 17 Ocak Pazartesi 9. bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Sevilen dizi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölümü merakla bekleniyor. Alparslan Büyük Selçuklu neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Alparslan Büyük Selçuklu 8. Bölüm izle!

Alparslan’ın Alpleriyle karargâha yaptığı ani saldırı, Bizans’ı paniğe ve kaosa sürükler. Karargâhı Türklere kaptırmak istemeyen Bizans, gerekirse büyük bir mücadeleyi göze alır

Alparslan Büyük Selçuklu’daki Vaspurakan Hangi Ülkede?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde uğruna büyük mücadelelerin verildiği Vaspurakan Kalesi hangi ülke sınırları içindedir?

Alparslan Büyük Selçuklu 7. Bölüm izle!

Alparslan, annesini öldüren kişinin Kekavmenos'tan alacağı intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Akça, kendisini sıkıştıran Karaca’nın gözü önünde Alpagut tarafından yaralanır

Kınık Obası Nerededir? Kınık Obası Hangi Devletleri Kurmuştur?

TRT 1'de son iki sezona damgasını vuran Uyanış Büyük Selçuklu ve Alparslan Büyük Selçuklu dizilerinde adı anılan Kınık Obası nerededir ve Kınık Boyu hangi devleti kurmuştur?

6 Aralık Pazartesi 2021 Reyting Sonuçları

6 Aralık Pazartesi akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Ayrılık

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin yayınlanan son bölümünde Yannis Karakterini canlandıran Metehan Şahiner diziye ölerek veda etti.

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm İzle; 29 Kasım Pazartesi 4. bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 3. bölüm izle

Alparslan Büyük Selçuklu 3. bölüm izle: TRT 1'in tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölümünü full bir şekilde ve canlı izlemek için detaylar.