10 dizi birden yayına başlıyor

Yaz sezonu bitti ve televizyon kanallarında yeni sezon başladı. Mayıs ve haziran aylarında sezon finali yapan diziler ilk bölümleriyle ekrana geliyor Sırada yeni diziler var

Alparslan Büyük Selçuklu 2. Sezonun Yayın Tarihi Belli

TRT 1 ekranlarının sevilen ve reytingi bol dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 2. Sezona hazır. Dizinin yeni bölümü 19 Eylül Pazartesi akşamı TRT 1’de.

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Tuğrul Bey Diziye Veda Etti

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve bu sezon 2. Sezonuyla ekrana gelecek Alparslan Büyük Selçuklu’da şok ayrılık!

Alparslan Büyük Selçuklu’da Barış Arduç’un Eşini Oynayacak İsim Belli Oldu!

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da diziden ayrılan Fahriye Evcen’in yerine gelecek isim belli oldu. Barış Arduç’un partneri eşini oynayacak isim kim?

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni sezon tarihi ne zaman?

Alparslan: Büyük Selçuklu’da Öke Hatun’a Hayat Verecek İsim Belli Oldu!

TRT1 ekranlarının Barış Arduç’lu sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da Öke Hatun karakterine hayat verecek kişi belli oldu. Fahriye Evcen’in yerini alacak başrol kim?

Alparslan dizisine sürpriz transfer!

Sedat İnci’nin yönettiği, Akli Film'in yapımcılığını üstlendiği Alparslan sezon finali yaptı. 3. Sezonu eylül ayında başlayacak olan diziye ünlü oyuncu Serhat Tutumluer dahil oldu

İşte oyuncu Gizem Karaca'nın hayalindeki rolü!

Ünlü oyuncu Gizem Karaca hayalindeki rolünü açıkladı. Mag Haziran sayısına röportaj veren Gizem Karaca'dan çarpıcı açıklamalar

Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu'ya Veda Etti

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça hatun karakterine hayat veren güzel oyuncu fahriye Evcen bir veda paylaşımı yayınlayarak diziye veda etti.

Alparslan: Büyük Selçuklu Dizisinden Fahriye Evcen Ayrılıyor Mu?

TRT1’in ilgiyle izlenilen, başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcan’ın yer aldığı tarihi dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun’u Fahriye Evcen diziden ayrılıyor mu?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Flaş Ayrılık

Akli Film tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde flaş bir ayrılık yaşanıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna sürpriz isim!

Güçlü senaryosu, Türkiye’nin en başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ve muhteşem dekoruyla zirvede yer alan TRT1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna yeni bir isim katıldı

Alparslan Büyük Selçuklu’da Sürpriz Ayrılık

TRT 1’de ekrana gelen ve seyircinin heyecanla takip ettiği Alparslan Büyük Selçuklu’da Emir Bozan karakterini canlandıran Yurdaer Okur’un diziyle vedalaşacağı öğrenildi.

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm İzle; 21 Şubat Pazartesi 14. Bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun yayınlanan 14. Bölümünü ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm izle!

Vaspurakan’a yeni valisi Diyojen, imparatorun gözüne girmek için İnal Bey’in kalesini kuşatır Bu sırada Meymun’un Natık olarak tanınması Emir Bozan’ın planlarını bozmuştur

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm izle!

Kekavmenos’u tuzağa çekmek isteyen Alparslan, Akça’yı kalede tutAr. Ancak sarayA Karmati baskınını önlemeye giden Alparslan, Haris’in Akça’yı kaçırdığını öğrenince deliye döner

31 Ocak 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

31 Ocak 2022 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Survivor All Star, Yasak Elma, Üç Kuruş, Kalp Yarası ve Alparslan Büyük Selçuklu mücadelesi nasıl sonuçlandı?

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm İzle; 31 Ocak akşamı 11. Bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle; 24 Ocak Pazartesi 10. bölümüyle yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu’nun 10. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle; 17 Ocak Pazartesi 9. bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!