Kıvanç Tatlıtuğ’dan samimi itiraflar

L’ Officiel dergisine röportaj veren Kıvanç tatlıtuğ, özel hayatı ve eşiyle ilgili yaptığı itiraflarla hayranlarını şaşırttı. İşte o çarpıcı röportajdan satır başları

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebeği Kurt Efe dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebeği Kurt Efe bu sabah dünyaya geldi. İşte detaylar…

Tehditler Bitmedi Çift Savcılığa Başvurdu! ‘’Sana Asit Dökeceğim, Kocana Şarjör Boşaltacağım’’

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’ı daha önce tehdit ederek hakaretler savuran Sinan Altıntaş adlı şahıs, hakkında açılan iki davaya rağmen ünlü çifti tehdit etmeye devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan turta şov! Hamur açan Kıvanç Tatlıtuğ'a beğeni yağdı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ mutfağa girdi. Elmalı Strudel yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un hamur açtığı görüntülere beğeni ve yorum yağdı. Başak Dizer'den yorum gecikmedi…

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden dudak uçuklatan teklife ret!

Her yönüyle ideal bir çift olan, magazinden uzak yaşamlarıyla örnek bir aile olan Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel eşi Başak Dizer’den yine çok konuşulacak bir hareket geldi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşi Soluğu Bodrum'da Aldı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çekimlerin ardından Bodrum'a gittiler. Hamilelik sürecini birlikte Bodrum'da geçirecekler.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinin Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu

Bir bebek beklediklerini açıklayan ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Ünlü çift bebek için isim belirmediklerini açıkladı.

Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor? Ünlü modacı Başak Dizer'le evli olan Kıvanç Tatlıtuğ'un baba olacağı haberi sevenlerini heyecanlandırdı. Başak Dizer açıklama yaptı.

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un rekor reklam ücreti şaşırttı!

10 yıldır reklam yüzü olduğu marka için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ’a gelen rekor reklam ücreti izleyicileri şaşırttı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve ailesine ölüm tehdidi!

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, kendilerini ölümle tehdit eden Sinan Altıntaş hakkında şikayette bulundu. Altıntaş'ın ünlü çiftten istediği ise yok artık dedirtti!

Kıvanç Tatlıtuğ'a eşi Başak Dizer'den Tam Destek!

Koronavirüs sebebiyle hastanede müşaade altına alınan Kıvanç Tatlıtuğ, test sonuçlarının ardından tekrar evine gönderilmişti. Zor bir süreç geçiren Tatlıtuğ'a eşinden tam destek!