Yasak Elma oyuncusu Bekir Aksoy diziden çıkarılmasına tepki gösterdi

Yasak Elma dizisinde Engin karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan Bekir Aksoy diziden çıkarılmasına fena halde içerledi. Akrep sokması sonucu ölmem büyük haksızlık!

Yasak Elma'da 2 sürpriz ayrılık!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve tam 6 sezondur ekranlarda olan fenomen dizi Yasak Elma’da iki oyuncu hikayeden ayrılıyor.

Baş Rol Oyuncusu Yasak Elma’dan Ayrıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve 6. Sezonunda bulunan fenomen dizi Yasak Elma’da şok bir ayrılık yaşanıyor. Diziye yeni katılan usta oyuncu Bekir Aksoy diziden ayrılıyor.

Bekir Aksoy'dan Yıllar Sonra Gelen Doktorlar Dizisi İtirafı

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy yıllar önce rol aldığı Doktorlar ve Çiçek Taksi dizileri ile çarpıcı itiraflarda bulundu. Oyuncu yeni sezonda Yasak Elma’da rol alacak.

Yasak Elma'ya Sürpriz Transfer

son yıllara damgasını vuran başarılı dizi Yasak Elma 6. sezon için hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna usta isim Bekir Aksoy dahil oldu.

Ünlü Oyuncular Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy İlk Kez Bir Tiyatro Sahnesinde Buluştu!

Ünlü oyuncular Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy bir tiyatro oyununda buluştu. kadın-erkek ilişkilerini üç farklı hikaye ile anlattığı müzikli komedi ‘Kalptan Kalbe’ 3 Şubatta sahnede

Akrep 22. Bölüm izle

Akrep 22. Bölüm izle; Akrep 22. Bölüm 20 Mayıs Perşembe akşamı ekranda olacak. Akrep 22. Bölüm izlemek için haberimizdeki detaylara bakabilirsiniz.

Akrep Dizisinde Şok Ayrılık

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Akrep dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Fikret karakterini canlandıran başrol oyuncusu Bekir Aksoy diziye veda etti.

Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor

Sevilen dizi Akrep'in kadrosu yeni isimlerle güçleniyor. Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrolde olduğu Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor!

Ünlü Oyuncu Eşi ve Sekiz Aylık Bebeği Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve henüz sekiz aylık bebekleri koronavirüse yakalandı. Ailenin sağlık durumun iyi olduğu ve tedavilerinin evde devam ettiği öğrenildi.

Sevilen dizi yeniden yayınlanıyor! Türk Malı hangi kanalda?

Bir dönemin en renkli dizilerinden biri olan Türk Malı yeniden yayınlanmaya başlıyor. Türk Malı hayranlarını ekran başına çekecek dizi bakın hangi kanalda yayınlanacak?