Benim Hayatım 6. Bölüm İzle

Benim Hayatım 6. Bölüm İzle; 9 Aralık Perşembe akşamı 6. Yeni bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım dizisinin yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Benim Hayatım 5. Bölüm İzle

Benim Hayatım 5. Bölüm İzle; 2 Aralık Perşembe akşamı 5. Bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım dizisinin yayınlanan 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü oyuncu gizlice evlendi

Ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş hakkında şok iddia! Magazin gündemine düşen iddiaya göre 23 yaşındaki oyuncu Nilsu Berfin Aktaş gizlice evlendi. İşte o şaşırtıcı iddianın detayları…

Beklenen Oldu! Star Tv’nin Yeni Dizisi Final Yapıyor

Ve beklenen oldu. Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve ilk zamanlar pazar akşamları ekrana gelen sonra yayın günü değişen Benim Hayatım için de final kararı alındı.

Ünlü oyuncu üç dizide aynı anda oynayacak

Ünlü oyuncu Türkiye televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek üç dizide aynı anda rol alacak. Arka Sokaklar, Benim Hayatım ve Yargı dizilerinde aynı anda oynayacak.

Star Tv’nin Yeni Dizisi Benim Hayatım Gün Değiştirdi

Televizyon kanalları için Pazar günü bir ateş çemberine dönmüş durumda. Teşkilat ve Yargı gibi iki güçlü yapım arasında kalanlar bir bir ya final yapıyor ya da gün değiştiriyor.

Benim Hayatım 4. Bölüm İzle

Benim Hayatım 4. Bölüm İzle; 21 Kasım Pazar akşamı 4. yeni bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım’ın yayınlanan 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Benim Hayatım 3. Bölüm İzle

Benim Hayatım 3. Bölüm İzle; 14 Kasım Pazar akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım adlı dizinin yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Benim Hayatım 2. Bölüm izle

Benim Hayatım 2. Bölüm izle; 7 Kasım Pazar akşamı Benim Hayatım yeni bölüm seyirciyle buluşuyor. Yeni dizi Benim Hayatım 2. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Benim Hayatım dizisine yeni bir isim katıldı

Yeni dizi Benim Hayatım dikkat çeken yapımlardan biri oldu. Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak'ın başrolde olduğu Benim Hayatım dizisine yeni bir isim daha katıldı.

Benim Hayatım 1. Bölüm İzle

Benim Hayatım 1. Bölüm İzle; 31 Ekim Pazar akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım’ın yayınlanan ilk bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv dizisi Benim Hayatım başlıyor

Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat'ın yaşadığı inanılmaz olayların dramatize edildiği Benim Hayatım dizisi Star Tv'de başlıyor

Star Tv dizisi Benim Hayatım'dan ilk tanıtım geldi

Hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatan Benim Hayatım'dan ilk tanıtım paylaşıldı

Ünlü İsim Öykü Çelik Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor

Dizilerin sevilen ve aranılan oyuncularından olan ve son olarak Survivor 2021’de yer alan güzel oyuncu Öykü Çelik yeniden ekranlara dönüyor.