Camdaki Kız final yaptı

Çok güçlü bir oyuncu kadrosu ve izleyicisini içine çeken hikayesi ile 82 bölüm boyunca heyecandan heyecana koşan dizi konusunu gerçek bir hayat hikayesinden alıyordu.

Camdakiz Kız’da cinayet : Hayri öldürüldü

Eşi Türkan’ı seven, Nalan’a aşkı süren Hayri şimdi de Laz Kızı ile olan maceralarından dolayı tam anlamıyla bir belalar yumağının içindedir.

8 Haziran 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

TRT1'in sevilen dizisi AL Sancak izlenirlilik oranlarını artırdığı 8 Haziran Perşembe günü reyting sıralaması belli oldu. Pwki günün birincisi kim? Al Sancak mı Camdaki KIz mı?

Gülseren Budayıcıoğlu Camdaki Kız Final Kutlamasına Katıldı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız’ın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu final haberini verdi. Kaç bölüm sonra final yapacak?

Camdaki Kız ekibi final yemeğinde buluştu

Dizinin önceki bölümlerinde yer alıp daha sonra rol gereği diziden ayrılan Nur Sürer, Hande Atazi de arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Camdaki Kız'daki Laz Kızı Alya Şahinler kimdir?

Rising Star müzik yarışmasına katılmıştır. Şarkıcılık yaparken bir yandan da oyunculuk eğitimi almıştır. Bir dönem Cem Yılmaz ile birlikte kısa bir reklam filminde rol aldı.

Camdaki Kız’dan Kendi Düşen Ağlamaz’a Transfer

TRT 1 ekranlarında yaz yayın döneminde yayınlanacak olan ve yakında sete çıkması planlanan Kendi Düşen Ağlamaz’a yeni bir isim katıldı.

İzleyiciyi gözyaşlarına boğan Camdaki Kız’ın Gülcihan’ı Devrim Yakut  kimdir?

Camdaki Kız'ın Gülcihan'ı Devrim Yakut Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü mezunudur. 1994 – 2003 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.

27 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

27 Nisan 2023 Perşembe gününün merakla beklenen reyting sonuçları açıklandı. Dizilerin önde olduğu sonuçlarda Star Tv’nin Yüz Yıllık Mucize adlı dizisi hayal kırıklığı yarattı.

Camdaki Kız’ın Rafet Koroğlu’su Tamer Levent kimdir?

Dizinin başından beri Koroğlu ailesini çekip çeviren, ailenin temel direği ve beyni olan Rafet Koroğlu karakterine hayat veren Tamer Levent’i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Şarkıcı Alya Hangi Dizide Rol Alıyor?

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan ve bu sezon final yapacak kanal D’nin başarılı dizisi Camdaki Kız’ın kadrosuna Şarkıcı Alya Laz Kızı olarak katıldı.

Camdaki Kız dizisinde sürpriz ayrılık!

Eve kapatılan bir genç kızın yaşadıklarını izleyiciyle buluşturan ve 3 sezondur yayınlanan Camdaki Kız dizisi haziran ayında final yapıyor. Dizide sürpriz bir ayrılık yaşandı

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları belli oldu. Pek çok dizinin kıyasıya bir rekabet içinde yer aldığı Perşembe gününde ilk on şu şekilde gerçekleşti.

Sezon Sonunda Hangi Diziler Final Yapıyor

Televizyon kanalları sezon sonu yaklaşırken hangi dizilerin final yapacağına ve hangi dizilerin yayında kalacağına karar veriyor. Peki hangi diziler final yapıyor?

13 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Televizyon kanalları arasında reyting yarışlarının kıran kırana geçtiği günlerden bir olan 13 Nisan 2023 Perşembe günü reyting sonuçları belli oldu.

6 Nisan 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

İlk bölümüyle yayınlanan Gülcemal dizisinin kötü başladığı 6 Nisan Perşembe reytingleri belli oldu. Gün birincisi her zzamanki gibi Camdaki kız oldu.

30 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

30 Mart 2023 Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Camdaki Kız’ın liderliği devam ederken Aldatmak ilk 3’te yer adı. Yeni başlayan Yüz Yıllık Mucize yapımcısını sevindirdi.

23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Bir perşembe klasiği haline gelen Camdaki Kız, Fox Haber ve Al Sancak sıralaması 23 Mart Perşembe günü yayınlanan reyting sonuçlarına yansıdı. Yeni dizi Yüz Yıllık Mucize 6. oldu.

16 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak ve Aldatmak arasında rekabetin yaşandığı 16 Mart Perşembe günü ekran karnesi belli oldu. Total'de Esra Erol'da sürprizi yaşandı.

9 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

9 Mart Perşembe akşamı yayınlanan dizi, film, yarışma ve haber programlarının yer aldığı reyting sonuçları belli oldu. 9 Mart Perşembe gününe Camdaki Kız damga vurdu.