Camdaki Kız 21. Bölüm izle!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız 21. bölümüne Cana'nın haykırdığı "Yaptığın her şeyi burnundan fitil fitil getireceğim" sözü damga vuruyor.

Camdaki Kız 20. bölüm izle

Camdaki Kız 20. bölüm izle; Kanal D dizisi Camdaki Kız bu akşam 20. yeni bölümü ile yayınlanacak. Camdaki Kız full Hd izlemek için tıklayınız.

Arka Sokaklar’ın Yıldızı Camdaki Kız’ın Kadrosuna Katıldı

Arka Sokaklar’da uzun yıllar Zeliş karakteriyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu Yüsra Geyik, Zeliha karakteriyle Camdaki Kız dizisine katıldı.

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'a reyting şoku!

Misafir, reytinglerde tam anlamıyla tepe taklak olunca tepkileri üzerine çekti. Beklentilerin altında kalan Misafir, güçlü rakipleri karşısında hiçbir varlık  gösteremedi

Camdaki Kız 19. Bölüm İzle

Camdaki Kız 19. Bölüm İzle; 11 Kasım Perşembe akşamı 19. Yeni bölümüyle ekrana gelen Camdaki Kız Dizisinin yayınlanan 19. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alişan'ın eşi Buse Varol hangi diziye katılıyor?

Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, yeniden ekranlara dönme kararı aldı. Hayranları uzun bir süre hiçbir projede yer almayan ünlü oyuncunun hangi diziye katılacağını merak ediyor?

Camdaki Kız dizisiyle ilgili şaşırtan iddia! 

Camdaki Kız dizisi başarısını sürdürüyor. Ancak performansıyla göz dolduran başrol oyuncusu Burcu Biricik'in bazı sahnelerde çok sıkıntı çektiği ve diziden ayrılacağı iddia edildi

Burcu Biricik başarısının sırrını açıkladı

Ünlü oyuncu Burcu Biricik Camdaki Kız'daki başarılı performansının nedenini açıkladı. Biricik, "Anne olmayı düşünüyor musunuz" sorusuna ise bakın nasıl cevap verdi.

4 Kasım 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

4 Kasım 2021 Perşembe günü yayınlanan dizi, film ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı. İşte dünün reytingleri.

Camdaki Kız'ın Gülcihan'ı Devrim Yakut'tan yeni proje

Usta oyuncu Devrim Yakut yeni projesiyle dikkat çekti. Camdaki Kız'ın Gülcihan'ı Devrim Yakut'tan yeni dizi anlaşması. Devrim Yakut dizide hangi oyuncuyla birlikte yer alacak?

Camdaki Kız 18. Bölüm izle

Camdaki Kız 18. Bölüm izle; 4 Kasım Perşembe akşamı Camdaki Kız yeni bölüm ekranda olacak. Camdaki Kız 18. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Camdaki Kız 17. Bölüm İzle

Camdaki Kız 17. Bölüm İzle; 28 Ekip Perşembe akşamı 17. bölümüyle ekrana gelen Camdaki Kız adlı dizinin yayınlanan 17. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Camdaki Kız 16. Bölüm İzle

Camdaki Kız 16. Bölüm İzle; 21 Ekim Perşembe akşamı 16. Bölümüyle ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Camdaki Kız 15. Bölüm izle

Camdaki Kız 15. Bölüm izle; Camdaki Kız yeni bölüm 14 Ekim Perşembe akşamı ekranda olacak. Camdaki Kız 15. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Camdaki Kız 14. Bölüm izle

Camdaki Kız 14. Bölüm izle; Camdaki Kız yeni bölüm 7 Ekim Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor. Camdaki Kız 14. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Camdaki Kız 13. Bölüm İzle

Camdaki Kız 13. Bölüm İzle; 30 Eylül Perşembe akşamı 13. Bölümüyle ekrana gelen Camdaki Kız adlı dizinin yayınlanan 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

23 Eylül 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

TİAK'ın ölçümlediği 23 Eylül 2021 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Barbaroslar, Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız yarışında günün birincisi kim oldu?

Camdaki Kız'daki esrarengiz Hayri karakterini kimin canlandıracağı belli oldu

Kanal D yapımı Camdaki Kız dizisi 2. sezonunda da izleyicilerin merakını uyandırmayı başardı. Diziye sezon finalinde katılan Hayri karakteri epey ses getirdi

Camdaki Kız 11. Bölüm izle!

Nalan için yeni bir sınav başlıyor. Nalan'a kurulan baskıya Adil’in tepkisi ne olacak? Adil ne için kavga ediyor? Levent, kendisinden para isteyen ablasına ne cevap veriyor?

Camdaki Kız’ın 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında geçen sezon başlayan başarılı dizi Camdaki Kız’ın yayın tarihi belli oldu. Dizi 9 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak.