Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Do Not Disturb' ilk tanıtımı yayınlandı

Cem Yılmaz tarafından yazılan ve yönetilen Do Not Disturb adlı film internet yayın kanalı Netflix’te 29 Eylül’de yayınlanacak..

Erşan Kuneri'nin 2 Sezon Çekimleri Başladı

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu büyük başarı yakalayan Erşan Kuneri dizisinin 2. Sezon çekimleri başladı.

Erşan Kuneri 2. Sezon İçin Hazır

Cem Yılmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yine başrolünde kendisinin rol aldığı Erşan Kuneri dizisinin 2. Sezon çekimleri başlamak için gün sayıyor.

Erşan Kuneri’ye Usta Oyuncu

Cem Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı ve yine senaryosunu kendisinin yazdığı Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezon çekimleri başlıyor.

Cem Yılmaz emekli oldu

Cem Yılmaz “1988’de başlayan iş hayatımın sonuna geldim. Artık Bağkur emeklisiyim. ilk maaşımı aldım. 12.680 TL…Tesekkürler hayat, çok çok mutluyum…"

Cem Yılmaz ikinci turda kimi destekleyecek?

Cem Yılmaz;Gençler en önemli vatandaşlık görevinizi yerine getirin oy kullanın. Sandık başında görevli ter döken arkadaşlarımıza da ayrıca kolaylıklar diliyor bin teşekkür ediyorum

Ünlü isimlerden seçim paylaşımları

Kombiniyle dikkat çeken Serenay Sarıkaya oy kullanırken :"Heyecanlıyız, bayağı bir sıra bekledim. Hepimiz için hayırlısı olsun. Hepimize iyi gelecek olan olsun"  dedi.

Erşan Kuneri’ye 3 Yeni İsim

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu büyük beğeni toplayan Erşan Kuneri’nin 2. Sezon çalışmaları başladı.

Ahsen Eroğlu Cem Yılmaz’la Çalışmaya Devam Ediyor

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan ve sektörde çok iş alan oyunculardan Ahsen Eroğlu Erşan Kuneri dizisinin kadrosuna dahil oldu.

23 Nisan doğumlu Cem Yılmaz 50 yaşına girdi, sosyal medya yıkıldı

CemYılmaz:Bugün benim doğum günüm.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlar,Cumhuriyetimizin 100.yılında buruk sevinçlerin yerini kalıcı mutlulukların almasını dilerim.

Ünlülerin bayram mesajları

Hülya Koçyiğit:" Çok buruk, çok büyük acılar yaşadık yakın zamanda ama biz büyük bir ülkeyiz, çok güçlü bir milletiz. Yaralarımızı hep beraber saracağız, buna inanıyorum."

Cem Yılmaz depremzedeler için seferber oldu

6 Şubat Pazartesi günü 10 ilimizde yaşanan deprem felaketinin etkileri devam ediyor 9 binden fazla vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem için Cem Yılmaz seferber oldu

Twitter kısıtlaması Cem Yılmaz’a pes dedirtti

Cem Yılmaz: “Hayat kurtarılması için faydası olabilecekken Twitter’e kısıtlama gelmesinin var mı bir açıklaması? 3 gündür bir sürü faydası aşikarken. Böyle bir zamanda? Pes"

Genç oyuncu Berat Efe Parlar’ın acı günü!

İftarlık Gazoz filmiyle adını duyuran genç oyuncu Berat Efe Parlar hayatının en acı gününü yaşadı Bir süredir sağlık sorunları yaşayan anne Dilek Parlar hayatını kaybetti

Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu’ya nafaka hamlesi geldi

Ahu Yağtu'dan boşanan Cem Yılmaz, bu evlilikten doğan oğlu Kemal için eski eşi Ahu Yağtu’ya 10 bin dolar nafaka ödemeye mahkum edilmişti Cem Yılmaz karara itiraz etti

Mabel Matiz uğradığı sansüre isyan etti

Mabel Matiz, kendisinden 'Yılın İyileri' gecesinde ödül takdim etmesini talep eden GQ Türkiye ekibinin ödül gecesine katıldığı halde kendisini görmezden geldiğini açıkladı

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’ı fena haşladı

Men of the Year Ödülleri sahiplerini buldu Arkadaşı Melis İşiten’in kaza geçirmesine ve ölümden dönmesine çok üzülen Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz'ın yersiz hareketine çok bozuldu

Cem Yılmaz’a büyük şok!

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Netflix dizisi Erşan Kuner’nin üstündeki kara bulutlar bir türlü azalmıyor Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği dizi ve Cem Yılmaz hakkında dava açtı

Cem Yılmaz hangi oyuncuyla 20 yıl sonra aynı projede buluştu?

Yeni filmi Ayzek'in okuma provalarına başlayan Cem Yılmaz, partneri olarak Özge Özberk’i seçti Cem Yılmaz, partneriyle 20 yıl sonra buluşmanın heyecanını hayranlarıyla paylaştı

Cem Yılmaz Netflix İçin Çekeceği Yeni Filminin Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz Netflix için Do Not Disturb Ayzek Bir Gece adını taşıyan yeni bir sinema filminin hazırlıklarına başladı ve filmin castını tamamladı.