Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz gizlice evlendi mi?

Magazin dünyası şokta. Herkes şimdi soruyor, fırtınalı aşklarıyla haberlere konu olan Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz gizlice evlendi mi?

Cem Yılmaz'dan Sonra Yunanistan'dan Oturma İzni Alan Ünlü Kim?

Ünlü Şovmen Cem Yılmaz'ın Yunanistan'dan ev satın alması oturma izni elde ettiği etmesinin ardından başka bir ünlünün de komşudan ev satın aldığı iddia edildi. 

Cem Yılmaz Yunanistandan Ev Satın Aldı?

Ünlü Şovmen Cem Yılmaz Serenay sarıka için Yunanistan'dan ev mi satın aldı. Ünlü şovmenin ayrıca beş yıl oturma izni aldığı da iddia edildi! detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkına Kerem Bürsin ne dedi?

herkes Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkına Kerem Bürsin ne dedi, merak ediyor. Eski aşık Kerem Bürsin'den gündemdeki birlikteliğe ilk yorum geldi.

Defne Samyeli Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi için ne dedi?

Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz ile birlikteliğini sonlandıran Defne Samyeli Yılmaz'ın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu! Gazetecilerden özür dileyen Samyeli neler söyledi?

Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya sorusuna şok cevap!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz katıldığı toplantıda kendisine yöneltilen soruya öyle bir cevap verdi ki toplantıdaki herkes kahkahalara boğuldu. İşte Cem Yılmaz'dan şok cevap...

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Atina’da bakın nasıl görüntülendiler!

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın uzun süredir birlikte olduğu iddiaları ortalığı kasıp kavururken, ikili Atina'da öyle bir yakalandı ki...

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraflar

Serenay sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraf paylaşıldı. Uzun süredir hakkında konuşulan ve ilişkileri var mı yok mu denilen çiftin ilk fotoğrafı ve hikayesi haberimizde!

Cem Yılmaz, Okan Bayülgen’e konuk oldu kahkahalar havada uçtu

Katıldığı her programla izleyicileri kırıp geçiren Cem Yılmaz, ekranlara geri dönen Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübüyle olay oldu

Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a şaşırtıcı yanıt!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamaya yanıt verdi. İşte, Serenay Sarıkaya'dan Cem Yılmaz'a şaşırtıcı o yanıt!

Cem Yılmaz’dan hayranlarını şok eden Serenay Sarıkaya açıklaması!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile ilgili açıklaması gündeme bomba gibi düştü. İşte, Cem Yılmaz’dan hayranlarını şok eden Serenay Sarıkaya açıklaması!

Cem Yılmaz'dan Haluk Levent'e vurgun göndermesi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın rock sanatçısı Haluk Levent'e gönderme yaptığı öne sürülüyor. Peki başarılı sanatçı neyle itham ediliyor?Göndermelere nasıl tepki verdi?

Serenay Sarıkaya kime tazminat davası açtı?

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya kendisi hakkında söylenen ithamların üzerine hukuksal süreç başlattı. Sarıkaya hangi dedikodular üzerine manevi tazminat davası açtı?

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz İlişkisini Serenay Sarıkaya mı Bitirdi?

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz ile sevgilisi Defne Samyeli arasına kara kediler girdi. İkilinin ayrılığına Serenay Sarıkaya'nın neden olduğu iddia edildi! İşte ayrıntılar!

Ünlü isimler sandık başında!

31 Mart'ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesinin ardından İstanbul halkı bugün sandığa gitti. Oy kullanan ünlü isimler sandık başında neler dedi?

Sahnede Fenalaşan Cem Yılmaz Korkuttu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz korkuttu! Sahnede Fenalaşan ve tansiyonu düştüğü açıklanan komedyen gösteriye ara verdi! Ünlü komedyen Cem Yılmaz şimdi nasıl? Detaylar haberimizde!

Recep İvedik 6 Netflix'te mi yayınlanacak?

Şahan Gökbakar'ın gözde serisi Recep İvedik'in son filmi için Netflix'ten büyük bir teklif gitti. Ünlü komedyen milyon euroluk teklifi kabul etti mi?

Savaşçı'nın yeni hikayesi nasıl olacak?

Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin rol aldığı Savaşçı artık izleyiciyi daha fazla heyecanlandıracak. Oyuncu kadrosuna Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da dahil oluyor.