Ezgi Mola'nın arkadaşı da koronaya yakalandı

Erşan Kuneri setinde koronaya yakalanan Ezgi Mola evinde karantinaya alındı. Karantinaya giren Ezgi Mola'dan sonra yakın arkadaşı Enis Arıkan da koronaya yakalandığını açıkladı.

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama. Hülya Duyar beyin ameliyatı olacak. Hülya Duyar kimdir? Hülya Duyar reklam filmi.

Ünlü Oyuncunun Beyninde Tümör Çıktı

Türk sineması ve dizi sektörünün başarılı oyuncularından olan Hülya Duyar’ın beyninde ne yazık ki büyük bir tümör tespit edildi. Oyuncu Çarşamba günü ameliyat olacak.

Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz dijital bir yayın platformu için üç film çekecek. Karakomik Filmler’in devamı olacak üç film için Cem Yılmaz 7,5 Milyon TL alacak.

Erşan Kuneri’den İlk Kareler Geldi

Çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlayan ve 2022 yılında Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri’den ilk kareler geldi.

Serenay Sarıkaya neden yaşça büyüklerle ilgilendiğini açıkladı

Kendisinden yaşça Cem Yılmaz ve işdamı Haldun Demirhisar'la görüntülenen Serenay Sarıkaya, gündemden düşmeyen özel hayatı hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri’den ilk kareler! Bakın kim paylaştı?

Her yaptığı projeyle izleyicinin gönlünde taht kuran Cem Yılmaz, uzun süredir üzerinde çalıştığı dizi projesi Erşan Kuneri’nin çekimlerine başladı.

Cem Yılmaz Eski Eşine Dava açtı

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu’yu mahkemeye vererek ödediği 10 Bin dolar nafakanın düşürülmesini talep etti.

Necip Memili Erşan Kuneri’nin Kadrosunda

Hazırlıkları süren ve ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz tarafından hazırlanan Erşan Kuneri adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Necip Memili’de dahil oldu.

Cem Yılmaz Diyete Başladı

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz yeni dizisi Erşan Kuneri’nin çekimlerine kısa bir zaman kala diyete girdi ve canlandıracağı karakter için hazırlıklara başladı.

İrem Derici'den şaşırtan Cem yılmaz açıklaması!

İrem Derici'den şaşırtan Cem yılmaz açıklaması! Şarkıcı İrem Derici, Cem Yılmaz ile ilgili şaşırtan açıklama yaptı. İrem Derici kimdir?

Erşan Kuneri’nin Kadrosuna Bomba İsimler Katıldı

Cem Yılmaz’ın ilk dijital dizisi olacak olan ve filmlerindeki bir karakter olan Erşan Kuneri adlı dizinin hazırlıklarında sona gelindi. Dizinin oyuncu kadrosu ise göz kamaştırıyor.

Serenay Sarıkaya'dan aşk iddialarına jet yanıt

Şarkıcı Bergen’in hayatını oynayacak olan Serenay Sarıkaya kendisi hakkında çıkan iddialara çok öfkelendi. Olay üzerine bir yalanlama yayınlayan ünlü oyuncu o iddialara ne dedi?

Cem Yılmaz, Demet Akalın’ı yine kızdırdı

Sivri dilli komedyen cem Yılmaz, kızı Hira'nın para kaptırmasıyla gündeme gelen Demet Akalın'ı nasıl kızdırdı? Birbirlerini tiye alan iki ünlüden hangisi galip çıktı?

Ozan Güven'in yeni işi belli odu

Ozan Güven tepkilerden yıldı ve mahkemeden karar çıkana kadar mesleğine de ara verdi. Dava sonuçlanana kadar İstanbul'a dönmeyecek olan Ozan Güven ne iş yapacak?

Cem Yılmaz’ın Evinde Yangın Çıktı

Ünlü şovmen Cem Yılmaz’ın Levent’te bulunan üç katlı villasının bodrum katında öğle saatlerinde yangın çıktı. Olay yerine itfaiyeler sevk edildi.

Cem Yılmaz'ın yeni dizisinde Masumlar Apartmanı oyuncuları mı olacak?

Masumlar Apartmanı dizisi senaryosu kadar oyuncularıyla da tam not alan dizilerden. Cem Yılmaz'ın yeni dizisinde Masumlar Apartmanı oyuncuları mı olacak?

Serenay Gitti, Kavga Bitti! Cem Yılmaz Eski Dostuyla Barıştı

Serenay Sarıkaya ile ayrılan Cem Yılmaz, eski dostu Muzaffer Yıldırım ile aralarındaki buzları eritti. Kadim dostlar Cem Yılmaz'ın ofisinden çıkarken görüntülendi.

Cem Yılmaz filmleri için ilginç bir araştırma Sonuçlara şaşıracaksınız

Cem Yılmaz’ın filmlerini iki akademisyen araştırdı. “Cem Yılmaz Filmleri'nin Din ve Değerler Açısından İncelenmesi” adlı bir makale yayınladı. Makalede dikkat çekici tespitler var

İbo Show’un Yeni Bölümüne Bomba Konuklar!

Star Tv'de seyirciyle buluşan İbo Show programının 9. Bölümüne bomba isimler konuk oluyor. Kahkahaların havada uçuştuğu programın konuklarının kim olduğunun cevabı haberimizde!