17. Sezon Onayını Alkan Arka Sokaklar’da Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 16. Sezonunda olan Arka Sokaklar’da 145. Bölümden itibaren yer alan Cumhuriyet Kiper diziyle vedalaştı.

Emma Watson ‘Atatürk’ Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!

Disney Plus’ın merakla beklenen, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı ‘Atatürk’ dizisine partner olarak Hollywood yıldızı İngiliz oyuncu Emma Watson dahil oluyor.

Emre Karayel’in ‘Erkek Aklı Oksimoron’ Oyunu 21 Mayıs’ta Tiyatro Sahnesinde

Kadın-Erkek ilişkilerine dair oyunu ile ünlü oyuncu Emre Karayel seyirci karşısına çıkıyor. ‘Erkek Aklı Oksimoron’ adlı tek kişilik sahne performansıyla 2 Mart’ta sahnede...

Gonca Vuslateri bayrak tepkisine isyan etti

"Her şey Dahil" adlı filmin çekimleri için Datça'da bulunan Gonca Vuslateri bir aracın içinde uyurken çekilmiş bir karesini paylaştı. Güzel oyuncu hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oğuzhan Koç Konserinde İzdiham

Cumhuriyet’in 98. Yıl kutlamaları sebebiyle İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nin verdiği konsere ünlü isim Oğuzhan Koç katıldı ve coşkulu bir konser verdi.

Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı canlı izle

Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı canlı izle: Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı hangi kanalda? Bu maçı canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Hollanda - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle

Hollanda - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle: Hollanda ile Çek Cumhuriyeti arasındaki Euro 2020 son 16 turu maçı hangi kanalda? Hangi adresten canlı olarak izlenebilir.

Çek Cumhuriyeti - İngiltere maçı canlı izle

Euro 2020 D Grubu'nda mücadele eden Çek Cumhuriyeti ile İngiltere'nin karşılaşmasını canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Hazar Ergüçlü o haberle dalga geçti

Anavatanı Kıbrıs'ta gezintiye çıkan Hazar Ergüçlü bir siyasetçi ile fotoğraf çektirdi. Ünlü siyasetçiyi babası yapan dedikoducular hazar Ergüçlü'nün paylaşımıyla rezil oldular.

25 Kasım 1 Aralık Geçtiğimiz hafta hangi gazete ne kadar sattı?

Gazetelerin okunurluk oranlarının ortaya çıkmasını sağlayan tiraj rakamları açıklandı. Bakın, 25 Kasım 1 Aralık Geçtiğimiz hafta hangi gazete ne kadar sattı?