Gülben Ergen ile Berna Laçin arasında Ebru Gündeş polemiği

Gülben Ergen ile Berna Laçin arasında Ebru Gündeş polemiği yaşandı. Berna Laçin'in Ebru Gündeş'li paylaşımına Gülben Ergen'den gelen yorum, ikili arasında gerginliğe neden oldu.

Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor

Hadise ile Kaan Yıldırım ilişkisi son günlerde farklı haberlerle gündeme geliyor. Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor. Hadise Kaan Yıldırım'ı sildi!

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor.

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı!

Dünyaca ünlü iş adamı Rıza Zarrab'tan kendisini aldattığı için boşanan şarkıcı Ebru Gündeş'in son paylaşımı kafaları karıştırdı. Yoksa Rıza Zarrab, Gündeş'i Hadise ile mi aldattı?

Tarkan'dan pandemi tepkisi! 'Yapılan haksızlık'

Tarkan'dan pandemi tepkisi! 'Yapılan haksızlık'. Tarkan'dan pandemi tepkisi. Tarkan, kademeli normalleşmeye tepki gösterdi.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Resmen Boşandı

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden şarkıcı Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab yaklaşık bir ay önce boşanmışlardı. Boşanma kararı çiftlere tebliğ edilerek resmiyet kazandı.

Ebu Gündeş Boşandı

Müzik dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Gündeş son zamanlarda magazin basınında sıkça yer alıyordu. Ünlü isim bugün eşi Reza Zarrab ile resmen boşandı.

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim. Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise kimdir?

Serdar Ortaç’tan Flaş Açıklamalar!

Ünlü şarkıcı ve besteci Serdar Ortaç katıldığı bir programda kendisine sorulan sorulara açık yüreklilikle cevap verdi. Ünlü isim pişmanlıklarını hatalarını sıraladı. İşte detaylar!

Acun Ilıcalı’dan Çarpıcı Ebru Gündeş Açıklaması!

Son günlerde O Ses Türkiye ile ilgili haberler magazin ve sosyal medyada sıklıkla yer almaya başladı. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Jüri üyesi olan Ebru Gündeş Hakkında konuştu!

O Ses Türkiye’ye Yeniden Jüri Üyesi Olan Ebru Gündeş Ne Kadar Kazanacak?

Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonla yakında ekranlardaki yerini alıyor. Peki Seda Sayan’ın yerine Jüri üyesi koltuğuna oturacak olan Ebru Gündeş ne kadar kazanacak?

O Ses Türkiye'nin yeni jürisi belli oldu! İşte çok konuşulacak o isim!

Sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi belli oldu. Seda Sayan O Ses Türkiye'den ayrılmıştı. Sayan'ın yerine gelecek o isim herkesi çok şaşırtacak.