Mahsun Kırmızıgül’ün Hayatı Film Oluyor!

Mahsun Kırmızıgül Prestij Müzik şirketinde geçirdiği yıllarını anlatacağı bir ‘Prestij Meselesi’ filmine hazırlanıyor. Kırmızıgül’ün 20’li yaşlarını ise kendi oğlu canlandıracak

Haluk Levent evim yok diyen Elon Musk için harekete geçti

Ünlü şarkıcı Haluk Levent'in Elon Musk'la ilgili paylaşımı gündem oldu. Haluk Levent evim yok diyen Elon Musk için harekete geçti.

Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları listesi açıklandı

Ünlü araştırma şirketi tarafından yapılan anket sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en beğenilen sanatçıları araştırmasında ilk 5 isim bakın kimler oldu?

Haluk Levent’ten Ukrayna’ya yardım!

AHBAP Derneği başkanı Haluk Levent yardımlarını uluslararası boyuta taşıdı. Topladığı yardımları yurt içi ve yurt dışı mağdurlara dağıtan Haluk Levent yardımlara devam ediyor

Tepkiler üzerine Haluk Levent yurtdışına yerleşme konusunda kararını verdi

Yaptığı yardımlarla 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan AHBAP derneği başkanı ve şarkıcı Haluk Levent, yurt dışına yerleşeceğine ilişkin söylentilere açıklık getirdi.

Haluk Levent’e Yeniden Yayından Kaldırıldı

Star Tv ekranlarında seyirciyle bululan ve sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Haluk Levent’le Yeniden programı ekranlara veda etti.

Haluk Levent’le Yeniden’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden Haluk Levent’le Yeniden Programının yayın tarihi belli oldu.

Haluk Levent'in soyadı hayranlarını şok etti!

Sanat caiması genellikle gerçek isimlerini kullanmaz. Öyle ki bir sanatçının gerçek ismini ilk defa duyan hayranları şaşkınlıklarını gizleyemez. Haluk Levent'in soyadı şaşırttı

Star Tv’nin Yeni Programı Haluk Levent’le Yeniden’in Tanıtımı Yayınlandı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent’in Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan programı Haluk Levent’le Yeniden’in tanıtımı yayınlandı.

Haluk Levent'ten Tv programı müjdesi!

Başkanlığını yaptığı AHBAP platformu ile Türk toplumunun yardımına koşan Haluk Levent, SMA hastası çocukların tedavi masraflarını karşılamak için tv programı yapacak,

Haluk Levent'ten gurur gecesi! Rus Kızılordu Korosuyla marş söyledi

AHBAP Derneği kurucularından Haluk Levent'ten gurur gecesinden anlamlı hareket geldi. Rus Kızılordu Korosu ile İzmir Marşı'nı seslendiren ünlü oyuncu hepimizin gururu oldu

Yurt dışına gideceğini söyleyen Haluk Levent'ten yeni açıklama!

Kurduğu AHBAP grubuyla 7'den 77'ye herkesin sevgilisi olan sanatçı Haluk Levent Twitter hesabından, yurt dışına yerleşeceğini duyurarak hayranlarını kahretmişti.

Haluk Levent'ten yıllar sonra gelen itiraf! 

1999 Marmara depreminde depremzedelere çadır dağıttığı ortaya çıkan ünlü sanatçı Haluk Levent o anlara dair bir itirafta bulundu. Herkese yardım dağıtan Levent neden pişman oldu?

Haluk Levent O Ses Türkiye’ye Katılacak mı?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin Hadise’den boşalan Jüri üyeliği koltuğuna ünlü şarkıcı Haluk Levent mi oturacak?

"O Ses Türkiye" için ünlü isme teklif! 

Birbirinden yetenekli insanları yarıştırarak tanınmalarını sağlayan O Ses Türkiye programında görev alacak jüri üyeleri belli oluyor. Hadise'nin yerine Haluk Levent mi geliyor?

Haluk Levent Koronavirüse Yakalandı

Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve aynı zamanda yaptığı yardımlarla pek çok insanın sevgilisi haline gelen Haluk Levent koronavirüse yakalandı.

Haluk Levent'ten flaş karar Nereye yerleeşcek?

Yaptığı albümler kadar AHBAB platformuyla dikkat çeken ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından flaş kararını ve gerekçesini bildirdi.

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı!

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı! Haluk Levent yardım derneği. Haluk Levent sel bölgesi yardım.

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti!

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti! Haluk Levent'ten öldü iddialarına sert tepki. Haluk Levent yaptığı yardımlar.

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.