Haluk Levent'in soyadı hayranlarını şok etti!

Sanat caiması genellikle gerçek isimlerini kullanmaz. Öyle ki bir sanatçının gerçek ismini ilk defa duyan hayranları şaşkınlıklarını gizleyemez. Haluk Levent'in soyadı şaşırttı

Star Tv’nin Yeni Programı Haluk Levent’le Yeniden’in Tanıtımı Yayınlandı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent’in Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan programı Haluk Levent’le Yeniden’in tanıtımı yayınlandı.

Haluk Levent'ten Tv programı müjdesi!

Başkanlığını yaptığı AHBAP platformu ile Türk toplumunun yardımına koşan Haluk Levent, SMA hastası çocukların tedavi masraflarını karşılamak için tv programı yapacak,

Haluk Levent'ten gurur gecesi! Rus Kızılordu Korosuyla marş söyledi

AHBAP Derneği kurucularından Haluk Levent'ten gurur gecesinden anlamlı hareket geldi. Rus Kızılordu Korosu ile İzmir Marşı'nı seslendiren ünlü oyuncu hepimizin gururu oldu

Yurt dışına gideceğini söyleyen Haluk Levent'ten yeni açıklama!

Kurduğu AHBAP grubuyla 7'den 77'ye herkesin sevgilisi olan sanatçı Haluk Levent Twitter hesabından, yurt dışına yerleşeceğini duyurarak hayranlarını kahretmişti.

Haluk Levent'ten yıllar sonra gelen itiraf! 

1999 Marmara depreminde depremzedelere çadır dağıttığı ortaya çıkan ünlü sanatçı Haluk Levent o anlara dair bir itirafta bulundu. Herkese yardım dağıtan Levent neden pişman oldu?

Haluk Levent O Ses Türkiye’ye Katılacak mı?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin Hadise’den boşalan Jüri üyeliği koltuğuna ünlü şarkıcı Haluk Levent mi oturacak?

"O Ses Türkiye" için ünlü isme teklif! 

Birbirinden yetenekli insanları yarıştırarak tanınmalarını sağlayan O Ses Türkiye programında görev alacak jüri üyeleri belli oluyor. Hadise'nin yerine Haluk Levent mi geliyor?

Haluk Levent Koronavirüse Yakalandı

Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve aynı zamanda yaptığı yardımlarla pek çok insanın sevgilisi haline gelen Haluk Levent koronavirüse yakalandı.

Haluk Levent'ten flaş karar Nereye yerleeşcek?

Yaptığı albümler kadar AHBAB platformuyla dikkat çeken ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından flaş kararını ve gerekçesini bildirdi.

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı!

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı! Haluk Levent yardım derneği. Haluk Levent sel bölgesi yardım.

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti!

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti! Haluk Levent'ten öldü iddialarına sert tepki. Haluk Levent yaptığı yardımlar.

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.

Haluk Levent sosyal medya hesabından kendisi için yardım çağrısı yaptı!

Haluk Levent sosyal medya hesabından kendisi için yardım çağrısı yaptı! Haluk Levent kendisi için yardım istedi. Haluk Levent yardım çağrısı

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım. Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine yardım. Acun Ilıcalı Manavgat yardımı.

Haluk Levent yangınla mücadele için helikopter kiraladı

Haluk Levent yangınla mücadele için helikopter kiraladı. Haluk Levent yardım derneği. Haluk Levent yardım uçağı. Haluk Levent kiraladığı uçak.

Ünlü İsimlerden Orman Yangınları İçin Anlamlı Mesajlar

Ülkenin pek çok noktasında peş peşe başlayan ve ormanları ateş cehennemine çeviren yangılar sebebiyle pek çok ünlü isim mesajlar yayınladılar.

Aleyna Tilki Sahne Kostümlerini Satışa Çıkardı

Ahbap Derneği’nin Müzisyenler için başlattığı destek kampanyasına ilk destek verenlerden biri ünlü şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Haluk Levent İbo Show'a konuk olduğunu hangi sözlerle duyurdu

Ünlü sanatçı Haluk Levent İbo Show'a konuk oluyor. Haluk Levent İbo Show'a konuk olduğunu hangi sözlerle duyurdu. İşte Haluk Levent'ten İbo Show duyurusu!

İbo Show’la İlgili Flaş Karar!

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan İbo Show Programıyla ilgili yayıncı kanal Star Tv yeni bir karar aldı. Peki İbo Show devam ediyor mu yoksa final mi yapıyor? İşte cevabı!