40 programının yeni sunucusu belli oldu

Sorduğu cesur sorularla geçtiğimiz sezona damga vuran Jülide Ateş'in oğlunun eğitimi için Amerika'ya yerleşmesiyle sunucusuz kalan 40 programının yeni sunucusu belli oldu.

Jülide Ateş'ten flaş veda kararı

Ünlü sunucu ve programcı Jülide Ateş ekrana veda etme kararı aldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımla seyirciye veda eden Jülide Ateş bir süre o ülkede yaşayacak.

Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan Serdar Ortaç itirafı

Yakalandığı amansız hastalığı yenerek yeniden hayata dönen Mehmet Ali Erbil, ekranlara geri döndü. Ünlü şovmen, Jülide Ateş'in sunduğu 40 programında samimi açıklamalarda bulundu

Mehmet Ali Erbil’in Gözyaşları

Ünlü şovmen, oyuncu, sunucu Mehmet Ali Erbil katıldığı bir programda geçmişinde yaşadığı olayları anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Ünlü isim annemi sevemedim ifadelerini kullandı.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu

Behzat Ç karakterini efsaneleştiren isim Erdal Beşikçioğlu dizinin yeniden çekilmesiyle ilgili kararını açıkladı. Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu.

Haber Global’den Ayrılan Jülide Ateş’in Yeni Adresi Belli Oldu

Haber Global’den ayrılan Jülide Ateş ve 40 Programı’nın yeni adresi belli oldu. 40 programı ile Jülide Ateş bundan sonra Gain’de seyirciyle buluşacak.

Buket Aydın Geldi Jülide Ateş Gitti

Televizyon dünyasında son dakika gelişmesi olarak verilen flaş bir gelişme yaşandı. Ünlü televizyoncu Buket Aydın Haber Global’le anlaştı, Jülide Ateş Haber Global’den ayrıldı!

Jülide Ateş'in konuğu Demet Akbağ olacak

Gazeteci Jülide Ateş tarafından hazırlanıp sunulan Jülide Ateş İle 40 programının 40. bölümünde sevilen ünlü isimlerden biri olan Demet Akbağ konuk olacak.

Çağla Şıkel Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Bir zamanların Türkiye Güzeli, ünlü manken ve şimdilerin başarılı sunucusu Çağla Şıkel kendisi ve hayata bakışıyla ilgili dobra dobra konuştu. İşte detaylar!

Ece Üner & Jülide Ateş Kavgası Tam Gaz!

Show Tv Ana Haber’in şimdi Spikeri Ece Üner ile eski Spikeri Jülide Ateş arasında devam eden atışmada son durum ne? İşte ikilinin karşılıklı sözleri!

Yeşim Salkım'dan hayatıyla ilgili samimi açıklamalar!

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım katıldığı bir televizyon programında geçmişi ve hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Yeşil Salkım'ı en çok üzen olay ise bakın neymiş!

Yeşim Salkım Gülben Ergen’i Fena Topa Tuttu!

Magazin dünyası yine karıştı. Haber Global ekranlarında yayınlanan 40 programına katılan Yeşim salkım Gülben Ergen hakkında şok ifadeler kullandı. İşte haberin detayları!

Gülben Ergen o yayında neden ağladı?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen katıldığı programda samimi açıklamalarda bulunurken göz yaşlarını tutamadı. Gülben Ergen o yayında neden ağladı? İşte detaylar…