Kaan Yıldırım'ın Yeni Dizisi Sipahi'den İlk Kareler Geldi

Kaan Yıldırım’ın bir istihbarat ajanına hayat verdiği Sipahi dizisinden ilk kareler gelmeye başladı. Dizinin aralık ayında Show Tv’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Show TV’nin Yeni Dizisi Sipahi Bomba Gibi Geliyor! Dizinin Kadrosuna Şimdi de Ece Dizdar Katıldı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve aralık ayında seyirciyle buluşması beklenen Sipahi dizisinde kerem Alışık’ın partneri Ece Dizdar oldu.

Sipahi dizisinin okuma provaları başladı

Sıra dışı hikayesiyle dikkat çeken istihbarat yapımı Sipahi dizisinde başrolleri Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu ve Erkan Bektaş paylaşıyor

Kerem Alışık Sipahi Dizisinde Kimi Canlandıracak?

Show Tv ekranlarının bomba yapımları arasında yer alacak yeni dizi Sipahi oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Dizide Kerem Alışık İstihbarat teşkilatı başkanı olarak ekrana gelecek.

Sipahi Dizisinin Tam Kadrosu Belli Oldu! Sipahi Dizisinde Kim Kimdir?

Show TV’nin yakında başlayacak yeni sezon dizisi Kaan Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı ‘Sipahi’ dizisinin tam kadrosu belli oldu. Sipahi dizisinde kim kimdir? İşte detaylar

Sipahi Dizisi Bomba Gibi Geliyor

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’in yer alacağı Sipahi Dizisi yeni yayın döneminde Show Tv’nin en iddialı dizilerinden biri olacak.

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel Sipahi Dizisinde Başrol Oynayacaklar

Kaan Yıldırım ve Özge Gürel’in başrolünde yer alacağı Sipahi dizisi için çalışmalar hız kazandı. Show Tv ekranlarında yayınlanacak dizinin çekimleri yakında başlayacak.

‘Sipahi’ Adlı Aksiyon Dizisinin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yeni sezonda yayınlanacak olan aksiyon türündeki ‘Sipahi’ dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? ‘Sipahi’ hangi kanalda yayınlanacak? İşte merak edilenler…

Hakime Hanım Dizisinde Bir ayrılık Daha

Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Hakime Hanın dizisinde Cem Davran'ın ardından bir ayrılık daha yaşandı.

Kaan Yıldırım’ın yeni projesi belli oldu

Yönetmen koltuğunda Emre Aybek'in oturduğu Hakime Hanım dizisinde Vahide Perçin ve Cem Davran başrolleri paylaşırken diziye genç oyuncu Kaan Yıldırım da eklendi

Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Kaan Yıldırım'ın sevgilisi Tuğçe Açıkgöz kimdir?

Kaan Yıldırım'ın sevgilisi Tuğçe Açıkgöz kimdir? Birlikte olduğu sevgilisi gibi oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz ile ilgili bilinmeyenler.

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Hz. Mevlana'nın oyuncu kadrosu netleşti. Mevlana dizisinin başrolü olacak isim de belli oldu. Mevlana karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

TRT’nin Merakla Beklenen Yeni Dizisi Mevlana’nın Çekimleri Başladı

TRT Dijital’de ekrana gelecek olan ve uzun bir süredir hazırlıkları devam eden Mevlana Dizisinin çekimleri Konya’da kurulan platoda başladı.

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı. Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise yeni sevgili yaptı. Hadise'nin yeni sevgilisi kim?

Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor

Hadise ile Kaan Yıldırım ilişkisi son günlerde farklı haberlerle gündeme geliyor. Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor. Hadise Kaan Yıldırım'ı sildi!

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber!

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber! Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise'den kötü haber. Kaan Yıldırım kimdir?

Ahu Türkpençe ekrana dönüyor

Uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncu Ahu Türkpençe yeni bir projenin kadrosunda yer alıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Ahu Türkpençe de dahil oldu.

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama!

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama! Ünlü şarkıcı Murat Boz Hadise hakkında açıklama yaptı. Murat Boz Hadise'yi savundu.