Hadise - Kaan Yıldırım Ayrıldı

Ünlü şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım arasında ki büyük aşk bitti mi? İkili arasında yaşanan aşkın bittiği ve ikilinin ayrıldığı iddia ediliyor. İşte detaylar!

Hadise Koronavirüse Yakalandı!

Önü bir türlü alınamayan koronavirüse bir ünlü ismin daha yakalandı iddia edildi. Ünlü şarkıcı Hadise’nin koronavirüs  testinin pozitif çıktığı iddia edildi.

Hadise İle Kaan Yıldırım Evlilik Kararı Aldı!

Oyuncu Kaan Yıldırım ile Şarkıcı Hadise arasında yaşanan aşk alınan bir kararla evliliğe evrilmek üzere. Çiftin önümüzdeki yaz ayında nikah masasına oturacakları iddia ediliyor.

Survivor'a görüntülü bağlanan Hadise sevgilisini böyle ele verdi!

Ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisinin köşe kapmacaya dönen ilişkisi Hadise'nin görüntülü bağlantısında yeniden alevlendi. Hadise'nin arkasındaki fon sevgilisini ele verdi.

Hadise & Kaan Yıldırım Aşkı Netleşti! Kaan Yıldırım Hadise'nin Evine mi Taşındı?

Magazin dünyası yeni bir aşk iddiasıyla çalkalanıyor... Şarkıcı Hadise ile Oyuncu Kaan Yıldırım Aşk mı Yaşıyor? Kaan Yıldırım Hadise'ye mi taşındı? İşte detaylar!

Hekimoğlu Dizisinin Başarılı Karakteri Mehmet Ali (Kaan Yıldırım)’den Flaş Açıklama!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu Dizisi'nin başarılı karakteri Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım)'dan flaş açıklamalar. Yıldırım dizi hakkında ne düşünüyor? İşte cevabı!

Hekimoğlu Dr Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım) kimdir?

Kanal D ekranlarının merakla beklenen Hekimoğlu dizisinde Dr Mehmet Ali Çağlar rolünü canlandıran genç oyuncu Kaan Yıldırım kimdir?

Kaan Yıldırım Halka dizisine veda mı ediyor?

Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım, Halka kadrosuna veda mı etti? Halka dizisi oyuncusu Kaan Yıldırım ile ilgili flaş haber..

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ihanet yüzünden mi boşandı?

Oyuncu çift Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde boşanmış sevenlerini üzmüştü. Peki 3 yıllık evliliklerini ani bir şekilde sonlandıran ikiliyi ihanet mi ayırdı?

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz boşanma

3 yıldır evli olan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan yıldırım çifti bugün sürpriz bir şekilde evliliklerini sonlandırdı. Anlaşmalı olarak boşanan oyuncu çift sevenlerini şaşkına çevirdi.