Hakime Hanım Dizisinde Bir ayrılık Daha

Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Hakime Hanın dizisinde Cem Davran'ın ardından bir ayrılık daha yaşandı.

Kaan Yıldırım’ın yeni projesi belli oldu

Yönetmen koltuğunda Emre Aybek'in oturduğu Hakime Hanım dizisinde Vahide Perçin ve Cem Davran başrolleri paylaşırken diziye genç oyuncu Kaan Yıldırım da eklendi

Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Kaan Yıldırım'ın sevgilisi Tuğçe Açıkgöz kimdir?

Kaan Yıldırım'ın sevgilisi Tuğçe Açıkgöz kimdir? Birlikte olduğu sevgilisi gibi oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz ile ilgili bilinmeyenler.

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Hz. Mevlana'nın oyuncu kadrosu netleşti. Mevlana dizisinin başrolü olacak isim de belli oldu. Mevlana karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

TRT’nin Merakla Beklenen Yeni Dizisi Mevlana’nın Çekimleri Başladı

TRT Dijital’de ekrana gelecek olan ve uzun bir süredir hazırlıkları devam eden Mevlana Dizisinin çekimleri Konya’da kurulan platoda başladı.

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı. Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise yeni sevgili yaptı. Hadise'nin yeni sevgilisi kim?

Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor

Hadise ile Kaan Yıldırım ilişkisi son günlerde farklı haberlerle gündeme geliyor. Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor. Hadise Kaan Yıldırım'ı sildi!

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber!

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber! Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise'den kötü haber. Kaan Yıldırım kimdir?

Ahu Türkpençe ekrana dönüyor

Uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncu Ahu Türkpençe yeni bir projenin kadrosunda yer alıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Ahu Türkpençe de dahil oldu.

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama!

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama! Ünlü şarkıcı Murat Boz Hadise hakkında açıklama yaptı. Murat Boz Hadise'yi savundu.

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı?

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ile Reza Zarrab iddiası. Hadise sevgilisinden ayrıldı mı? Hadise kimdir? Kaan Yıldırım kimdir?

Hadise'den şaşırtan itiraflar!

Hadise'den şaşırtan itiraflar! Hadise fazla kiloları ile ilgili ilk kez konuştu. Hadise'den çarpıcı açıklamalar. Hadise kimdir?

Hadise Uzaklaştırma Kararı Aldırdı!

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden Şarkıcı Hadise kendisini rahatsız ettiğini öne sürdüğü takipçisine karşı mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı. İşte haberin detayları!

Kaan Yıldırım, Hadise ile barıştı

Bir dargın bir barışık giden ilişkilerini 2020'nin son günlerinde bitiren ikili ayrılığa fazla dayanamadı. Tekrar bir araya gelen ikili kavuşmalarını hayranlarıyla paylaştı.

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı?

2020 ünlülere yaramadı. Önceleri evlenmeye karar veren Hadise - Kaan Yıldırım ikilisi 2020'nin son günlerinde ayrıldı. Fanları ikilinin barışıp barışmadıklarını merak ediyor.

Hadise’nin Ayrılık Açıklamasına Kızan Kaan Yıldırım Harekete Geçti!

Geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya paylaşımıyla sona eren Hadise ve Kaan Yıldırım aşkında bugün başka olayların yaşandığı iddia edildi. İşte ayrıntılar!

Hadise Kaan Yıldırım Bu Sefer Gerçekten Ayrıldı!

2020 yılının en büyük aşk bombalarından biri olan şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım ilişkisi sona erdi. İlişkinin bittiğini Hadise açıkladı!

Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Ayrılık İddialarına Fotoğraflı Yanıt!

Şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım arasında bittiği iddia edilen aşk Kaan Yıldırım’ın paylaştığı bir fotoğrafla yalanlandı. Tarafların aşklarının devam ettiği öğrenildi.