Ünlü haber sunucusu Buket Aydın'ın ekrana dönüş tarihi belli oldu!

Haber sunucusu Buket Aydın, son günlerde sık sık özel hayatı ve istifa haberleriyle gündeme geliyordu. Buket Aydın sosyal medya hesabından ne zaman ekrana döneceğini açıkladı.

Kanal D Ana Haber'in yeni sunucusu Deniz Bayramoğlu kimdir?

Buket Aydın'ın istifasının ardından Kanal D Ana Haber'in yeni sunucusu Deniz Bayraoğlu oldu. Uzun yıllardır CNN Türk'te çalışan Deniz Bayramoğlu kimdir?

Zalim İstanbul 33. Bölüm izle

Agah'ın öğrendiği gerçeklerle sarsıldığı ve beklenmeyen olayların gerçekleşeceği Zalim İstanbul'da heyecan dorukta. Zalim İstanbul 33. Bölüm izlemek için bağlantıya tıklayın...

Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanal D'nin iddialı yapımı Hizmetçiler için geri sayım başladı. Hizmetçiler, ilk bölümüyle ekranlarınızda olacak.

Zalim İstanbul 32. Bölüm izle

Başrolünde Fikret Kuşkan'ın olduğu sevilen dizi Zalim İstanbul yeni bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak. İtirafların yaşanacağı Zalim İstanbul 32. Bölüm izle...

Serkan Çayoğlu'nun yeni imajı çok konuşulacak!

Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu Yeni Hayat projesi için imajını yeniledi. Serkan Çayoğlu'nun yeni imajı çok konuşulacak!

Arka Sokaklar 543. Bölüm izle

Ekranların sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle yine çok konuşulacak. Uzun soluklu dizi Arka Sokaklar'ın 543. bölümünde Ezgi suçlamalardan nasıl kurtulacak?

Kanal D dizisi Yeni Hayat'a bomba transferler!

Yeni dizilerle iddialı bir döneme girmeye hazırlanan Kanal D'de Yeni Hayat hazırlıkları devam ediyor. İşte, Kanal D dizisi Yeni Hayat'a bomba transferler!

Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez (Deniz Baysal Yurtçu) kimdir?

Ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden Hizmetçiler dizisi için geri sayım sürerken oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez (Deniz Baysal) kimdir?

Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosuna Sevinç Kumaş da katıldı!

Ekranların sevilen dizilerinden bir olan Zalim İstanbul dizisi yeni transferlerle kadrosunu genişletiyor. Zalim İstanbul dizisine Sevinç Kumaş da katıldı!

Gel Dese Aşk dizisine bir bomba isim daha dahil oldu!

İddialı yapımlardan biri olmaya aday Gel Dese Aşk dizisine sürpriz bir isim daha katıldı. Bakın, Gel Dese Aşk dizisinin kadrosuna kim dahil oldu?

Oğuzhan Koç’tan sevenlerine büyük sürpriz!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç'tan hayranlarını heyecanladıracak bir adım geliyor. Oğuzhan Koç sevenlerine büyük bir sürpriz hazırladı. İşte, Oğuzhan Koç'tan sevindiren haber.

Kanal D Yılbaşı özel programında Mükremin Çıtır ve Feriştah sürprizi!

Kanal D Yılbaşı özel programında Türk televizyonlarının unutulmaz yapımlarından Bir Demet Tiyatro'nun iki karakteri sürpriz olarak yeniden sahneye çıktı.

Kanal D Yılbaşı 2020 sürprizi çok konuşulacak!

Yeni yıla geri sayım sürerken televizyon ekranlarında yılbaşı sürprizleri de arda arda geliyor. Kanal D'nin 2020 yılbaşı sürprizi ise en çok konuşulacaklardan biri...

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Afilli Aşk dizisinde!

Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran oyuncu Ayşegül Çınar Kanal D dizisi Afilli Aşk ta! Çınar kadrosuna katıldığı dizide hangi rolü canlandıracak?

Afili Aşk dizisinin oyuncuları hangi yarışma programına katıldı?

Afilli Aşk dizisinin oyuncuları sevilen ve ilgi ile takip edilen o yarışma programına katıldı. Afilli Aşk'ın güzel oyuncusu o fotoğrafı paylaştı. Detaylar haberimizde...

Hekimoğlu dizisi Dr İpek Tekin (Ebru Özkan) kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi Hekimoğlu seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizide Dr. İpek Tekin karakterini canlandıracak oyuncu Ebru Özkan kimdir?

Azize Başkomiser Okan (Tugay Mercan) kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Azize sezona hızlı bir giriş yaptı. Güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi gören dizide Başkomiser Okan karakteriyle karşımıza çıkan Tugay Mercan kimdir?

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? (29 Kasım Cuma)

Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da bu hafta da heyecan doruktaydı. Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu, kim elendi? detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın eleneni en çok merak edilenler arasında. 15 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? cevabı haberimizde...