Survivor 2022 All Star'da Hayallerine Veda Eden İsim Belli Oldu

Survivor All Star 2022'de hayallerine veda eden isim belli oldu. Survivor All Star'da hayallerine hangi isim veda etti?

Survivor'da Sürgün Kampına Hangi Yarışmacı Gitti? Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor nefes kesen yarışmaları ile milyonları ekranlara topladı. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı. Sürgün adasına giden isim kim oldu?

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Gidecek İlk İsim Kim Oldu?

Dominik Adasında heyecan devam ediyor. Bu hafta sürgün adasına hangi isim gidecek? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti?

Survivor All Star Berna Keklikler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Survivor All Star 2022 yarışmasında son dönemde yaşadıkları ile gündemden düşmeyen Berna Keklikler Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Survivor Nisa’dan Eski Sevgilisi Hakkında Bomba Gibi İtiraf: ‘’Hayatımın En Kötü Yılını Geçirdim’’

Survivor Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şaşırtacak itirafta bulundu. Ağlayarak ‘’Hayatmın en kötü bir yılını geçirdim onun yüzünden’’diyerek anlattı.

Survivor Berna Keklikler Kimdir? Berna Keklikler Nereli? Kaç Yaşında?

Survivor 2022 All Star heyecanı başladı. Survivor’da Berna Keklikler ismi dikkat çekti. 2017 yılında Survivor’da Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler kimdir? Nereli?

Ünlü Oyuncu Kırmızı Oda’da 39 Bölüm Yer Alacak

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği Kırmızı Oda’da yayınlanan Keklik’in hikayesi 39 bölüme uzatıldı. Hikayede Ayta Sözeri rol alıyor.

 Demet Akalın Survivor Yarışmacısına Tepki Gösterdi!

Ünlü şarkıcı demet Akalın Survivor’dan elenen Nisa Bölükbaşı için imalı bir paylaşımda bulunan eski yarışmacı Evrim’e sert tepki gösterdi. İşte detaylar!

Survivor adasında bomba aşk iddiası!

TV8'den ekrana gelen Survivor, bir aşka ev sahipliği yapmış olabilir. Mert ve Evrim'in adları aşk dedikodularına karışıyor.

Survivor 2020’de Aşk İddiaları!

Survivor 2020’de şok bir aşk iddiası tüm gündemi alt üst ederek ilk sıraya yerleşti. Gönüllüler takımında yer alan iki yarışmacının aşk yaşadığı iddiasının detayları haberimizde!

Survivor 2020 Adasında Şok! Survivor Yarışmacısı İlk Günden İsyan Etti!

Survivor 2020 adasında şok! Survivor yarışmacısı Evrim Keklik ilk günden isyan etti. Gözyaşlarına boğulan yarışmacı adanın zorluğundan dolayı isyan etti. İşte haberin detayları!

Survivor yarışmacısı Berna Keklikler Yasak Elma dizisinde!

Survivor ve Göz6 gibi TV 8 yarışmalarından tanıdığımız Berna Keklikler, FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisine katıldı.