Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i yepyeni bir anlaşmaya imza attı! Merve Dizdar yeni bir projeye adım atıyor. Masumlar Apartmanı Gülben kimdir?

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm İzle; 12 Ekim Salı akşamı 42. bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı’nın yayınlanan 42. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Özgü Namal hangi diziden teklif aldı?

Bir yıl önce eşi Serdar Oral'ı genç yaşta kaybeden ve uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Özgür Namal'a çeşitli projelerden teklif gelmeye devam ediyor.

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm izle; Masumlar Apartmanı yeni bölüm 5 Ekim Salı akşamı ekranda olacak. Esat ile Gülben evlenebilecek mi? Tüm detaylar haberimizde…

Kitapları dizi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun  terapi seansları doldu

Terapi seansları yoğun ilgi gören 74 yaşındaki Gülseren Budayıcıoğlu'nun ve sahibi olduğu Madalyon Terapi Merkezi bir yıllık rezervasyonları tamamen doldu

Masumlar Apartmanı'ndan ayrılan Farah Zeynep Abdullah hangi diziye katılıyor?

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı ikinci sezonunda da ilgi görüyor. Dizinin geçen sezon final bölümünde veda eden ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah için yeni projesi merak ediliyor.

Ezgi Mola ödül töreninde cesur açıklamalarda bulundu

Masumlar Apartmanı oyuncusu Ezgi Mola hayatının en anlamlı ödülüne layık görüldü. Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülünü alan Mola, anlamlı mesajlar verdi

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm izle

Kardeşler, babalarını kaybetme korkusuyla sarsılır. Han’a ulaşamayan kardeşler, parçalanmanın eşiğindedir. Hastanedeki Gülben ve Neriman çaresizlik içinde boğuşmaktadır.

Masumlar Apartmanı'na ödül yağdı

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu'nun başrolde olduğu Masumlar Apartmanı dizisine ödül yağdı. Ezgi Mola ise Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülünün sahibi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu'na mahkemeden şok!

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin uyarlandığı eserlerin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, bir çalışanından dolayı mahkemeye zorla getirilecek.

Masumlar Apartmanı'nda şok final! Hikmet öldü mü?

Masumlar Apartmanı yeni sezonda da çok konuşulan diziler arasına girmeyi başardı. Masumlar Apartmanı'nın dünkü bölümünde şok final! Hikmet öldü mü?

Masumlar Apartmanı 39. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 39. bölüm izle; Sezonun heyecanla beklenen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı 21 Eylül Salı yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Ezgi Mola Koronavirüsü Atlattı

Son dönemlerin başarılı oyuncularından olan Ezgi Mola yakalandığı koronavirüsü atlattı. Ünlü oyuncu ayrıca Masumlar Apartmanı’nda devam edip etmeyeceğini de açıkladı.

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Masumlar Apartmanı’nın yayın tarihi belli oldu.

Dünya Hali’nin Yayın Günü Değişti

TRT 1 ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak başlayan Dünya Hali’nin yayın saatinden sonra yayın gününde de değişikliğe gidildi.

Masumlar Apartmanı Hayranlarına Büyük Şok

TRT’1 ekranlarında büyük ilgi ile izlenen Masumlar Apartmanı dizisi hayranlarının kafasını karıştıran iddia büyük şok yarattı.

Masumlar Apartmanı'nda yeni İnci karakteri belli oldu

Genç yaşına rağmen birçok yapımda rol alan Melisa Şenoolsun'un yer alacağı yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Farah Zeynep'in ayrıldığı Masumlar apartmanı dizisinde rol alacak.

Masumlar Apartmanı oyuncusu kendisine hakaret eden takipçisine dava açtı!

Masumlar Apartmanı oyuncusu kendisine hakaret eden takipçisine dava açtı! Masumlar Apartmanı yeni sezon ne zaman? Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir?

Farah Zeynep Abdullah yeni bir proje için anlaştı

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından yeni projesinin sinyalini verdi. Farah Zeynep Abdullah bakın hangi projeyle anlaşma imzaladı.