Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan neden ayrıldığını açıkladı

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah sezon finalinde diziden ayrılmıştı. Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan neden ayrıldığını açıkladı.

Masumlar Apartmanı’nın Güben’i kendini ve rolünü anlattı

Masumlar Apartmanı’ndaki ‘Gülben’ rolüyle izleyicinin takdirini kazanan Merve Dizdar, Women’s Shine için objektif karşısına geçti ve merak edilenleri cevapladı.

Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı dizisinden müjdeli haber!

Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı dizisinden müjdeli haber! Gönül Dağı dizisi ne zaman? Gönül Dağı eski bölüm izle. Gönül Dağı izle.

Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu

Yeni sezona hazırlanan yeni dizilerin castları da oluşmaya başladı. Şarkıcı Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncuları ile dikkat çeken yeni proje…

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar eşinden ayrıldı

Ekranların iki sevilen ismi Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar çiftinin ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Merve Dizdar yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını duyurdu.

Yeni Gülseren Budayıcıoğlu projesi için çalışmalara başlandı

Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız hikayelerinin sahibi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir kitabı daha diziye dönüşüyor. İşte o yeni dizi…

Farah Zeynep Abdullah'tan şok paylaşım! Parmakları kırıldı

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirdi. Farah Zeynep Abdullah'ın parmakları neden kırıldı?

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm izle (Sezon Finali)

Masumlar Apartmanı sezon finali izle. Masumlar Apartmanı İnci ölüyor mu? Masumlar Apartmanı 37. bölüm izle. Masumlar Apartmanı tek parça izle.

Hakkında dava açılan Ezgi Mola, Musa Orhan'ın teklifini reddetti

Hakkında dava açılan Ezgi Mola, Musa Orhan'ın teklifini reddetti. Ezgi Mola davası nedir? Ezgi Mola hapis davası ile ilgili tüm gelişmeler

Hakkında dava açılan Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi

Hakkında dava açılan Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi. Ezgi Mola'ya hapis davası. Ezgi Mola davası nedir? Ezgi Mola kimdir?

Masumlar Apartmanı 36. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 36. Bölüm izle: TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 1 Haziran tarihinde ekrana gelen yeni bölümü tek parça ve full HD kalitesinde bu adreste.

Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık

Reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık. Masumlar Apartmanı başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyor mu? İşte bu ayrılığın gerekçesi…

Masumlar Apartmanı 35. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 35. Bölüm izle; Masumlar Apartmanı 35. Bölüm 25 Mayıs Salı akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Masumlar Apartmanı izlemek için detaylar haberimizde…

Masumlar Apartmanı 34. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 34. bölüm izle: TRT 1'den ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle. Masumlar Apartmanı full HD izle.

Televizyonlardaki Diziler Kaçıncı Bölümde Sezon Finali Yapacak?

Yaz ayları geldi ve televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir ara vermeye başladı. Kanallarda yayınlanan dizlerden hangi dizi kaçıncı bölümde ara veriyor işte cevabı!

Masumlar Apartmanı 32. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 32. bölüm izle; İzleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan dizinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izleyin.

Masumlar Apartmanı final yapıyor

Pandemiye rağmen ara vermeksizin yoğun bir sezon geçiren Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor. İzleyici sezon finalinin ne zaman olacağını merak ediyor

Farah Zeynep Abdullah’tan set çalışanlarına aşı talebi

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, set çalışanları için de aşı önceliği olmasını talep etti. Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'tan aşı talebi…

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm izle

Her Salı TRT1 ile ekrana gelen Masumlar Apartmanı 31. Bölüm İzle; Dizinin son bölümüne, haftalık özete ve canlı yayın linki hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz!