Mehmet Ali Erbil’e Kardeş Desteği

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz gün İstinye’de kardeşiyle görüntülendi. Ünlü isim muhabirlerin sorduğu sorulara cevap vermedi.

Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde oynayarak meşhur ettiği Ece Ronay'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Ece Ronay bu sefer de Yasmin Erbil'e kafayı taktı

Mehmet Ali Erbil’den karşı hamle geldi

Mehmet Ali Erbil'in kendisine yolladığı mesajları ifşa eden Ece Ronay, 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in ceza almasını sağlamıştı. Ünlü şovmenden gecikmeden karşı hamle geldi

Artık dikkatli olacağını söyleyen Mehmet Ali Erbil özür diledi!

Art arda yayınlanan taciz skandallarıyla boğuşan ünlü şovmen, sunuculuk yaptığı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi herkesten özür diledi ve hayranlarını sevince boğdu

Mehmet Ali Erbil'e bir suçlama da Aygün Aydın'dan geldi!

Klibinde oynadığı Ece Ronay tarafından ifşa edilen, sonrasında taciz suçlamasıyla 2 ay uzaklaştırmayla cezalandırılan  Mehmet Ali Erbil hakkında iddialar bitmek bilmiyor

Mehmet Ali Erbil İsyan Etti

Son günlerde magazin basınında geniş şekilde yer alan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay konusunda Mehmet Ali Erbil bir açıklama yaptı.

Yasmin Erbil'den babası ile ilgili açıklama: Hepsini görüyorum

Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajlarını ifşa etmesinin ardından yaşananlar dikkatle takip edilirken gözler Yasmin Erbil'e çevrilmişti. Yasmin Erbil açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil hakkında şok karar!

Kaçış sendromunu atlatarak yeniden ekranlara dönen Mehmet Ali Erbil'e 2.hayatı yaramadı. Önce en yakın arkadaşlarıyla kavga etti şimdi de kızı yaşındaki bir şarkıcıyı taciz etti

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil hakkında suç duyurusunda bulundu

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasındaki gerilim devam ediyor. Ece Ronay tacizle suçladığı Mehmet Ali Erbil hakkında suç duyurusunda bulundu. İşte tüm detaylar…

Mehmet Ali Erbil’e Emel Sayın’dan Cevap Geldi

Magazin basını son günlerde Mehmet Ali Erbil’in yaptığı açıklamaları konuşuyor. Ünlü ismin Emel Sayın’la üç ay aşk yaşadım açıklamasına Emel Sayın’dan cevap geldi.

Mehmet Ali Erbil'den menajerine büyük jest!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den menajerine büyük jest. Mehmet Ali Erbil menajeri ve dostu Steylo Pipis'e bakın ne hediye etti?

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Yasak Elma Dizisinde

Yasak Elma dizisi yeni bir ismi daha kadrosuna dahil etti. Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil yeni sezonda Yasak Elma’da rol alacak.

Mehmet Ali Erbilden yıllar sonra gelen itirf

Yıllar sonra hastalığını yenerek ekranlara geri dönen usta şovmen Mehmet Ali Erbil zaman zaman yaptığı çıkışlarla herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Mali’den Tolga Yücel’in İddialarına Yanıt

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor. Şimdi de Tolga Yüce’nin paylaşımını Mehmet Ali Erbil’in yaptırdığı iddia edildi. Peki bu duruma MALİ ne dedi?

Mehmet Ali Erbil’e bir şok suçlama daha!

Geçmişi kirli notunu paylaşarak tartışmanın fitilini ateşleyen Tolga Yüce, “Paylaşımı bana Erbil yaptırdı” diyerek küllenen tartışmayı yeniden alevlendirdi.

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması. Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan açıklaması. Mehmet Ali Erbil, o iddia ile ilgili konuştu.

Eşini aldattın mı? sorusuna Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan cevap

Eşini aldattın mı? Sorusuna Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan cevap. Mehmet Ali Erbil eşini aldattı mı? Mehmet Ali Erbil'in eşi.

Tepki çeken Seda Sayan geri adım attı Yanlış anlaşıldım

Magazin dünyası üç gündür iki eski dostun birbirine yaptığı saldırıyla çalkalanıyor. Kazananı olmayan savaşta en büyük darbeyi ikiliyi barıştırmak isteyen Seren Serengil gördü.

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına Seren Serengil de dâhil oldu

Sosyal medya birbirini suçlayan ve eski defterleri açarak kirli çamaşırları ifşa eden Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan'ın anlamsız kavgası Seren Serengil ile daha da alevlendi.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın tepkisine karşılık açıklama!

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın tepkisine karşılık açıklama! Seda Sayan kimdir? Mehmet Ali Erbil kimdir? Seda Sayan'dan çarpıcı iddia