Mehmet Ali Erbil kiminle evleniyor?

Geçirdiği hastalıklarla uzun süre gündemde kalan ve ölümden dönen Mehmet Ali Erbil 6. Kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

M.Ali Erbil’in oğlunun doğum günü mesajına tepki yağdı

Müzmin hastalığı ile gündemde olan ünlü sunucu M. Ali Erbil “İyi ki birlikte en güzel, en değerli birini yaratmışız “ şeklinde Tuğba Coşkun’un sosyal medya paylaşımına yorum yaptı.

Mehmet Ali Erbil’e hapis şoku

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir'e attığı mesajların ifşa olmasıyla hakkında dava açılan Mehmet Ali Erbil aldığı hapis cezasıyla hayatının şokunu yaşadı

Mehmet Ali Erbil Çağla Şıkel’den Özür Diledi

Magazin dünyasında son günlerde gündem olan Mehmet Ali Erbil’in Çağka Şıkel hakkında söyledikleri konuşulurken ünlü şovmenden özür açıklaması geldi.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sosyal medya fenomeni Ece Ronay arasında sular durulmuyor. Mehmet Ali Erbil Ece Ronay hakkında savcılığa şikayette bulundu.

Mehmet Ali Erbil’den Kerem Bürsin'e sert tepki!

Ece Ronay ile davalık olan ve mahkemeden ceza alan Mehmet Ali Erbil bu sefer de kafayı Kerem Bürsin’e taktı Bedavaya mı oynuyor? diyen Erbil'in tepkisi haberimizde

Mehmet Ali Erbil hakkında şok karar verildi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Fenomen Ece Ronay arasında sular durulmuyor. Yılan hikâyesine dönen davada ünlü şovmen hakkında şok karar verildi.

Star Tv yeni projesi Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir başlıyor

Yaz sezonuyla birlikte televizyon kanalları sabah kuşağı programlarına ağırlık veriyor. Bunlardan biri olan “Nefise Karatay ile Hayat Güzeldir” programı hafta sonları yayınlanacak

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil Aldatma İddalarını Yargıya Taşıdı!

Yusuf Yosi Özlevi sosyal medya fenomeni eşi Cancu Miasu Özlevi’yi Yasmin Erbil ile aldattığı iddalarına, Yasmin Erbil’den tepki gecikmedi, Yasmin Erbil olayı yargıya taşıdı.

Ece Ronay Hamile Olduğunu Duyurdu

Beyaz Tv ekranlarında yer alan Söylemezsem Olmaz programın canlı yayınında hamile olduğu iddia edilen fenomen konuya açıklık getirdi.

Mehmet Ali Erbil yeni projesi ile ekranlara geldi!

Mehmet Ali Erbil yeni projesi ile ekranlara geldi! Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil izle. Mehmet Ali Erbil yeni programı hangi kanalda?

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusunu Buldu

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programının haftalık sunucu sürecinde bu hafta ünlü isim Mehmet Ali Erbil ekrana çıkıyor.

Mehmet Ali Erbil’e Kardeş Desteği

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz gün İstinye’de kardeşiyle görüntülendi. Ünlü isim muhabirlerin sorduğu sorulara cevap vermedi.

Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde oynayarak meşhur ettiği Ece Ronay'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Ece Ronay bu sefer de Yasmin Erbil'e kafayı taktı

Mehmet Ali Erbil’den karşı hamle geldi

Mehmet Ali Erbil'in kendisine yolladığı mesajları ifşa eden Ece Ronay, 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in ceza almasını sağlamıştı. Ünlü şovmenden gecikmeden karşı hamle geldi

Artık dikkatli olacağını söyleyen Mehmet Ali Erbil özür diledi!

Art arda yayınlanan taciz skandallarıyla boğuşan ünlü şovmen, sunuculuk yaptığı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi herkesten özür diledi ve hayranlarını sevince boğdu

Mehmet Ali Erbil'e bir suçlama da Aygün Aydın'dan geldi!

Klibinde oynadığı Ece Ronay tarafından ifşa edilen, sonrasında taciz suçlamasıyla 2 ay uzaklaştırmayla cezalandırılan  Mehmet Ali Erbil hakkında iddialar bitmek bilmiyor

Mehmet Ali Erbil İsyan Etti

Son günlerde magazin basınında geniş şekilde yer alan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay konusunda Mehmet Ali Erbil bir açıklama yaptı.

Yasmin Erbil'den babası ile ilgili açıklama: Hepsini görüyorum

Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajlarını ifşa etmesinin ardından yaşananlar dikkatle takip edilirken gözler Yasmin Erbil'e çevrilmişti. Yasmin Erbil açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil hakkında şok karar!

Kaçış sendromunu atlatarak yeniden ekranlara dönen Mehmet Ali Erbil'e 2.hayatı yaramadı. Önce en yakın arkadaşlarıyla kavga etti şimdi de kızı yaşındaki bir şarkıcıyı taciz etti