Mehmet Şef MasterChef Türkiye’de Kaşık Attı

Tv 8’de yayınlanan ve her sezon seyirciyi ekrana kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye’de jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya bir yarışmacının yemeğine kaşık attı.

MasterChef Türkiye'nin Korkulan Şefi Bir Zamanlar Yemekteyiz Programında Yarışmış

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye’nin korkulan şefi Mehmet Yalçınkaya yıllar önce başka bir programda daha yer almış.

Masterchef Türkiye'de Mehmet Şef Kasırgası Esti

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon dördüncü sezonuyla ekranlara gelen MasterChef Türkiye’de Mehmet Yalçınkaya rüzgarı bu sefer sert esti.

MasterChef Türkiye’de Mehmet Şef Bir Kez Daha Gönülleri Fethetti

MasterChef Türkiye ekranlarda fırtına estirmeye devam ediyor. Yarışmanın jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya yarışmacıya iş teklifinin ardından bu seferde eğitim sözü verdi.

MasterChef Türkiye’nin Ünlü Şefi Somer Sivrioğlu’ndan Flaş Mehmet Yalçınkaya Açıklaması!

MasterChef Türkiye Programının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu katıldığı bir programda ekip arladaşı Mehmet Yalçınkaya ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

MasterChef Türkiye’de Kriz

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanla seyredilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de büyük bir jüri krizi yaşanıyor.

MasterChef Türkiye'de Oktay Uğur neden diskalifiye edildi?

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de diskalifiye şoku yaşandı. Yarışmacı Oktay Uğur yaşadığı talihsiz anlar nedeniyle diskalifiye edildi.

MasterChef Türkiye format değiştirdi!

TV8 ekranlarında haftada belirli günler yayınlanan, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye'de üçlü düello etabı başladı.

MasterChef Türkiye’de zor anlar Hangi yarışmacı fenalaştı?

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye ilk tur elemelerinde bir yarışmacı zor anlar yaşadı.

Şok! MasterChef’te Kim Diskalifiye Oluyor?

Tv 8 ekranlarında bu sezon 3. Sezonuyla ekrana gelen MasterChef Türkiye’de erken gelen diskalifiye şoku yaşanıyor. Bu akşam diskalifiye olacak yarışmacı kim? İşte detaylar!

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle; MasterChef Türkiye'nin 18 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünü izlemek için tüm detaylar haberimizde.