Nihat Hatipoğlu canlı yayında sinirlendi

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ekranında seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Nihat Hatipoğlu son programda gelen soruya sinirlendi ve bakın nasıl tepki verdi?

Demet Akalın'dan çok konuşulacak Ramazan paylaşımı!

Ramazan ayına sayılı günler kala TV kanalları Ramazan için projeleri ekrana getirmeye hazırlanıyor Şarkıcı Demet Akalın’dan Ramazan hocalarını kızdıracak anlamlı bir paylaşım geldi

Nihat Hatipoğlu koronavirüs salgınına mı yakalandı?

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun hesabından yapılan son paylaşım dikkat çekti. Hasta olduğu belirtilen Hatipoğlu, koronavirüse mi yakalandı?

Nihat Hatipoğlu’na Şok Soru! Ben Caiz miyim?

Atv ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru programında seyirciden gelen sorular şaşırtmaya devam ediyor. İşte Nihat Hatipoğlu’na sorulan sorulardan ikisi!

Ebru Polat’tan Nihat Hatipoğlu’na Canlı Yayın Sürprizi!

Atv’de Nihat Hatipoğlu tarafından sunulan iftar programına videolu soru gönderen şarkıcı Ebru Polat’ın sorusu Nihat Hatipoğlu tarafından beğenildi. İşte haberin detayları!

Nihat Hatipoğlu’nu Şok Eden Soru!

Atv’de program yapan Nihat Hatipoğlu’na sık sık seyirciden değişik sorular geliyor. Son olarak Aydın’sa yaşayan bir seyirci şok edici soruyu sordu? İşte o soru ve cevabı!

Nihat Hatipoğlu’nun Programını Koronavirüs Vurdu!

Ramazan ayı geldi ve televizyon kanalları Ramazan programlarına başlıyor. Hangi kanal hangi yayınları hazırlıyor diye sorarken bir anda bazı yayınlar koronavirüs engeline takıldı.

Nihat Hatipoğlu hakkında suç duyurusu! Canlı yayında çocuğu Müslüman yapmıştı

Nihat Hatipoğlu’nun başı büyük dertte. İHD 11 Mayıs günü ATV'de sunduğu iftar programında Ermeni bir çocuğun Müslüman yapılması üzerine suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

13 Yaşındaki Çocuk Nihat Hatipoğlu’nun programında Müslüman oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu'nun programında 13 yaşındaki Arthur isimli çocuk İslamiyeti seçti. Canlı yayında yaşanan bu din değişikliği dikkat çekti.

Nihat Hatipoğluna Acun Ilıcalı Sorusu! Kalbinde Hissetmesi İçin Ne Yapmalıyım?

Atv'nin ekranlarında yıllardır program yapan Nihat Hatipoğlu seyirciden gelen soru karşısında şok oldu. Peki soru neydi? Nihat hatipoğlu ne cevap verdi? İşte ayrıntılar!

Atv dizileri ramazan boyunca o saatte yayınlanacak!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu İle yaptığı iftar programından yüskek reytingler alan ATV bu sene de geleneği bozmuyor. Peki, Atv dizileri saat kaçta yayınlanacak?