TRT 1’in Merakla Beklenen Dizisi Nizam-ı Alem’in Adı Değişti!

TRT 1 ekranlarında Akli Film tarafından hazırlanan ve ilk adı Nizam-ı Alem olarak duyurulan dönem dizisinin adı değişti.İşte haberin detayları!

TRT 1 Yeni Başlayacak Diziler Hangileri?

Bu yazımızda yeni sezonda başlayacak yeni dizilerin yayıncı kanallarını ve dizilerin oyuncu kadrolarını sizlerle paylaşacağız. İlk yazının konusu TRT 1 ve yeni başlayacak dizileri.

Nizam-ı Alem’in Yönetmeni Kim Oldu? İşte Cevabı!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dönem dizisi Nizam-ı Alem’in yönetmeni belli oldu. İşte Nizam-ı Alem’in yönetmeni!

Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı!

TRT 1'in yeni dizisi Nizamı Alem'in hazırlıkları sürerken oyuncu kadrosunda da güçlü isimler yerlerini alıyor. Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı! İşte detaylar…

Ünlü Oyuncu Burçin Terzioğlu Meşhur Diziyi Reddetti!

Ünlü ve güzel oyuncu Burçin Terzioğlu’nun kendisine teklif edilen Mucize Doktor ve Nizamı Alem dizilerine hayır dediği öğrenildi. Peki Burçin Terzioğlu hangi dizide rol alacak?

Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Yeni sezon hazırlıkları devam eden yeni dizi Nizamı Alem dizisinin cast çalışmaları da sürüyor. Nizamı Alem dizisinde İmam Gazali'yi kimin canlandıracağı belli oldu!

Nizami Alem Dizisine Bomba Bir İsim Daha Katıldı!

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve merak ve heyecanla beklenmeye başlanan Nizami Alem dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. İşte detaylar!

Nizami Alem Dizisine Bir Oyuncu Daha Katıldı!

TRT 1 ekranlarında eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan yüksek bütçeli dönem dizisine bir oyuncu daha katıldı. İşte haberin detayları!

Nizami Alem’in Hasan Sabbah’ı Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirci ile buluşacak olan Nizami alem adlı yapımda kötü adam olan Hasan Sabbah’ı canlandıracak isim belli oldu. İşte detaylar!

Nizami Alem Dizisine iki Bomba Kadın Oyuncu Dahil Oldu!

TRT 1'de yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan dönem dizisi Nizami Alem’in cast çalışmaları hızla devam ediyor. Diziye bomba gibi iki kadın oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

Buğra Gülsoy Ve Ekin Koç Nizami Alem Dizisine Dahil Oldu!

TRT 1 için hazırlıkları süren Nizami alem adlı dönem dizisinin hazırlıkları sürüyor. Diziye son olarak başarılı oyuncular Buğra Gülsoy ve Ekin Koç’ta dahil oldu. İşte detaylar!

TRT 1’de Yeni Bir Dizinin hazırlıkları Başladı: Nizami Alem!

TRT 1 Eylül yayın dönemi için şimdiden hazırlıklarına başladığı iki yeni dönem dizisiyle bir anda dikkatleri üzerine çekti. Nizami Alem ve Mevlana dizileri Eylül’de TRT 1’de!