Ünlülerden savaş tepkisi: Koskoca dünyaya sığamadık!

Birçok ünlü sosyal medya hesaplarından “Savaşa hayır” mesajları yayınlayarak insani görevlerini yaptı. Sağduyulu ünlüler ellerindeki tek imkân olan mesaj atarak isyan etti

Nur Fettahoğlu’ndan Eski Eşi Hakkında Flaş Açıklama!

Dizlerin ve sinema filmlerinin aranılan oyuncularından olan Nur Fettahoğlu bir film çıkışında muhabirlerin eşiyle ilgili sorularına cevap verdi.

Kağıt Ev 4. bölüm izle

Kağıt Ev 4. bölüm izle; Kağıt Ev 10 Mayıs Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev 4. bölüm izle!

Nur Fettahoğlu sosyal medyadaki eleştirilere isyan etti

Nur Fettahoğlu sosyal medyadaki eleştirilere isyan etti. Nur Fettahoğlu kaç kilo verdi? Nur Fettahoğlu kimdir? Nur Fettahoğlu rol aldığı diziler.

Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı

Ekranın yeni dizilerinden olan Kağıt Ev oyuncu kadrosu genişliyor. İkinci bölümü yayınlanan yeni diziye yeni bir isim. Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı.

Kağıt Ev 2. Bölüm izle

Kağıt Ev 2. Bölüm izle; Kağıt Ev 26 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Sezona yeni başlayan Kağıt Ev 2. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Kağıt Ev 1. Bölüm izle

Kağıt Ev 1. Bölüm izle; Uzun süredir hazırlıkları devam eden Kağıt Ev dizisi bu akşam seyirciyle buluşuyor. Kağıt Ev 1. Bölüm izlemek için tüm ayrıntılar haberimizde…

Nur Fettahoğlu yeni dizisi Kağıt Ev'i anlattı

19 Nisan PAzartesi ilk bölümüyle yayınlanacak Star Tv dizisi Kağıt Ev'in başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu yeni dizisi ve karakteri hakkında bilgi verdi

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu ikinci kez boşandı

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kağıt Ev'in başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu ve eşi Levent Veziroğlu ikinci kez boşanma kararı aldı. Mahkemeleri ise 5 dakika sürdü.

Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi!

Merakla beklenen yeni yapım Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrolde olduğu dizinin konusu ne? Kağıt Ev'de hangi oyuncular var?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev ne zaman başlıyor?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev dizisi ile ilgili detaylar belli oldu. Merakla beklenen Kağıt Ev dizisi ne zaman başlayacak? İşte tüm ayrıntılar…

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede buluştu. Ünlü oyuncuların yeni projesi belli oldu. Yeni proje hakkında bütün detaylar haberimizde…

Babil 13. Bölüm izle

Yeni sezona başlayan Babil dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak. Onur Saylak ve Halit Ergenç'in başrolleri paylaştığı Babil 13. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hazal Kaya ve Onur Tuna aynı projede! İşte o yeni proje!

Yeni projeler yeni sezonda heyecanla bekleniyor. Medyapım'ın yeni projesinde ise iki güçlü isim yer alıyor. Hazal Kaya ve Onur Tuna aynı projede! İşte o yeni proje!

Babil oyuncuları Ozan Güven olayıyla ilgili ne dedi?

Babil dizisinde Ozan Güven ile birlikte rol alan Aslı Enver, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay, yaptıkları paylaşımlarla Ozan Güven'e tepki gösterdi.

Kardeş Çocukları Umay (Nur Fettahoğlu) kimdir?

Star TV'nin her Pazar ekranlara gelen dram türündeki dizisi Kardeş Çocukları'nın Umay karakteri (Nur Fettahoğlu) kimdir?