Olgun Şimşek Hangi Diziyle Anlaştı?

Başarılı ve usta oyuncu Olgun Şimşek yeni bir projeye evet dedi. Son olarak Ramo’da rol alan oyuncu Maviye Sürgün dizisi ile anlaştı.

Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisi yayına başlamadan birçok değişiklik geçirdi. Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi…

Süslü Korkuluk dizisinin kanalı belli oldu

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinin adresi belli oldu. Acun Ilıcalı ile anlaşmazlık yaşanınca Süslü Korkuluk kanalsız kalmıştı.

Olgun Şimşek Süslü Korkuluk için İmza Attı.

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek yeni projesi Süslü Korkuluk için imza attı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisinde kimi canlandıracak?

Olgun Şimşek’in projesi belli oldu! Çağatay Ulusoy’la aynı dizide

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek kararını verdi. Olgun Şimşek yeni bir proje için anlaşma sağladı. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu dizinin kadrosuna Olgun Şimşek de katıldı.

Ramo dizisine yeni bir isim dahil oldu

Ekranların sevilen dizilerinden bir olan Ramo'nun oyuncu kadrosu genişliyor. Olgun Şimşek'in ayrıldığı Ramo'ya yeni bir karakter geliyor. Ramo dizisine yeni isim!

Flaş! Ramo’da Cihangir Öldü!

Show Tv’nin başarılı ve reytingi bol dizilerinden Ramo’da Cihangir karakteriyle rol alan usta oyuncu Olgun Şimşek ölerek diziye veda etti.

İbo Show’un Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu!

Ekranlara hızlı bir giriş yapan ve Cumartesi günü gün ikincisi olan İbo Show’un 2. Bölüm konukları belli oldu. Programa birbirinden ünlü isimler katılıyor. İşte detaylar!

Ramo 16. Bölüm izle!

Sevilen dizi Ramo bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Ramo 16. Bölüm izlemek için bağlantıyı aşağıdaki kullanın!

Ramo 14. Bölüm izle!

Ekranların sevilen dizilerinden Ramo bu akşam yeni bölümüyle seyirci karşısında. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerde olduğu Ramo 14. Bölüm izlemek için tıklayın!

Ramo’ya bomba transfer!

Murat Yıldırım’ın başrol oyuncusu olarak ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği RAMO’da yeni sezonun en büyük sürprizlerinden biri de Cihangir rolüyle diziye katılan Olgun Şimşek oldu

Yeni sezonda Ramo'ya bir isim veda ederken bomba bir isim kadroya katılıyor!

Dizilerin yeni sezon hazırlıkları devam ederken dizilerde yaşanan oyuncu değişiklikleri dikkatlerden kaçmıyor. Ramo'da hem ayrılanlar hem de yeni gelen isimler çok konuşulacak!