MasterChef Türkiye’nin Ünlü Şefi Somer Sivrioğlu’ndan Flaş Mehmet Yalçınkaya Açıklaması!

MasterChef Türkiye Programının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu katıldığı bir programda ekip arladaşı Mehmet Yalçınkaya ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

MasterChef Türkiye’de Kriz

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanla seyredilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de büyük bir jüri krizi yaşanıyor.

MasterChef Somer Sivrioğlu Sevgilisi ile Görüntülendi

Somer Sivrioğlu ve Pınar Kızılkaya ile Arnavutköy'de sıcak havaya aldırış etmeden yürüyüşe çıktılar. Çift objektiflerden kaçamadı.

MasterChef Türkiye'de Oktay Uğur neden diskalifiye edildi?

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de diskalifiye şoku yaşandı. Yarışmacı Oktay Uğur yaşadığı talihsiz anlar nedeniyle diskalifiye edildi.

MasterChef Türkiye’de zor anlar Hangi yarışmacı fenalaştı?

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye ilk tur elemelerinde bir yarışmacı zor anlar yaşadı.

Masterchef'in jürisi Somer Sivrioğlu'ndan alkol paylaşımıyla ilgili tepkilere sert cevap!

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı alkol tanıtımıyla eleştirilen ünlü şef Somer Sivrioğlu büyüyen tepkilere sert bir cevap verdi!

MasterChef jürisinden Menajerimi Ara'ya gönderme! Medya savaşları kapıda mı?

İlk bölümüyle reytingleri zorlayan Menajerimi Ara dizisine gönderme yapan MasterChef jüri üyesi kim? İzleyici heyecanlandı, yoksa medya savaşları mı başlayacak?

MasterChef 4. Bölüm izle!

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyesi olduğu MasterChef 4. Bölümde şeflerin karşısına çıkan yarışmacılar iki evet almak için tüm hünerlerini gösteriyor

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle; MasterChef Türkiye'nin 18 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünü izlemek için tüm detaylar haberimizde.

MasterChef Türkiye Jüri Üyesi Somer Sivrioğlu kimdir?

Yemek yarışma programları hatırı sayılır reyting getiriyor. Bunlardan biri olan MasterChef Türkiye yarışması.. canlitv olarak MasterChef Türkiye jüri üyesi Somer Sivrioğlu kimdir